Visos krempudros per tamsios? Išeitis yra! “Manic Panic” ir “Catrice” šviesintojai

Estimated read time 4 min read

Net pavydu būna pamatyti kosmetikos stendą užsienio parduotuvėje. Atrodo, kad prekinis ženklas lyg ir tas pats, kokį turi mes, bet pasirinkimas visai kitas. Žinoma, pas mus mažesnis. Todėl neretai turime mažiau atspalvių nei gamintojas sugalvojo. O ir tuos pačius išgrobsto, per akcijas lieka tik tamsiausi.

Ne visada galima rasti ir testerius, tad turbūt daugelis mūsų netyčia yra nusipirkę per tamsią pudrą. Padūsaujam… Palauks vasaros, sakom ir kišam į stalčių. Tik vasarą taip ir nesulaukiame saulės :D. Ką daryti? Prisiminti dailės pamokas ir tiesiog susimaišyti tinkamą spalvą. Kuo?

Žinau, kad “The Body Shop” siūlo šviesinančius lašus, tačiau nesu bandžiusi, tad pakomentuoti negaliu. Girdėjau, kad geri. Ir visgi, pati namuose turiu net dvi labai skirtingas, bet tos pačios paskirties priemones – “Manic Panic Dreamtone” makiažio pagrindo šviesintoją ir “Catrice Prime and Fine” lašus.

Pirmas mano namuose atsirado “Manic Panic”, kurį įsigijau dar “Pelenės” parodoje.

Esi itin šviesios odos, tad sunkiai pavyksta rasti tinkamo atspalvio makiažo pagrindą?
Manic Panic “Dreamtone” – pašviesins jūsų turimą priemonę, nekeisdamas jo savybių ir tekstūros.
SVARBU: nenaudoti daugiau kaip 30% šios priemonės, santykiu su priemone, kurią šviesinate.
Priklausomai nuo jūsų turime produkto sudėties, gali sunkiau susimaišyti.

Sudėtis:

Prisipažinsiu, kad ši priemonė man nelabai patiko. Visų pirma, labai jau prastas dozatorius. Juo neįmanoma išspausti tik truputį, nes stringa ir vargstant galiausiai spjauna visą dozę, kuri dažniausiai per didelė.

Privalumas – visiškai balta spalva, kuri nepakeis pudrų tono. Tačiau, “Manic Panic” yra klampus, tirština pudras, šiek tiek jas apsunkina ir toli gražu ne su visomis maišosi. Iš viso turėjau tokių, kurių nepavyko pašviesinti, pvz., “Sleek CC”. Atrodė lyg vandenį su aliejumi stengčiausi suplakti. Apskritai produktas man priminė akrilinius dažus. Išvada: tiesiog nepasiteisino ir nenaudoju. Tačiau girdėjau gerų atsiliepimų. Tiek man asmeniškai merginos rašė, tiek “Gėlėta Kosmetinė” neseniai apžvelgė. Tad tikiu, kad čia asmeniniai netikę santykiai.

O štai su “Catrice” man viskas daug paprasčiau.

Dėl labai pigmentuotos, skystos tekstūros makiažo pagrindas gali būti individualiai pritaikytas pagal jūsų odos spalvą: šviesinantys lašai pašviesina makiažo pagrindą, o tamsinantys lašai jį padaro tamsesniu. Spalvą keičiantys lašai suteikia galimybę individualizuoti bet kurį CATRICE makiažo pagrindą.Šie lašai taip pat gali būti naudojami kaip šviesą atspindinti ar kontūravimui skirta priemonė.

Sudėtis:

Dėl skystesnės konsistencijos šį produktą yra lengviau dozuoti.

Taip pat man nekilo jokių problemų sumaišant priemones. Lengviau, greičiau. Minusas – patys lašai turi rusvą spalvą, todėl galį įtakoti atspalvį. Konsistenciją truputį keičia, bet man labiau patinka, kad tą daro į skystesnę pusę, o ne tirštesnę, kaip “Manic Panic”.

Beje, tipsas ir triksas! Ką veikti su silikonine kempinėle? Pažaidėm, supratom, kad nė velnio ji netinka makiažui dengti. Išmesti? Aš ją prisitaikiau kaip padėkliuką pudroms sumaišyti. Neturiu kažko tinkamesnio ar specialaus stiklo, bet ir nebejaučiu poreikio. Silikoninį padelį lengva valyti, jis neužima daug vietos.

Kairėje yra pudra, kurią šviesinu – “Milani”. Dešinėje – “Catrice” lašai. Per vidurį – mišinys. Beje, su “Manic Panic” ši krempudra, kuri yra ir taip jau tirštokas ir sunkoka, dar labiau apsunksta ir tada man jau visai nebepatinka.

Atradusi “Catrice” lašus aš pagaliau galiu panaudoti pudras, kurių vis nekilo ranka išmesti. Patiko, bet netiko atspalvis. Tad jei jūsų stalčiukas pilnas tamsuolių (ar šviesuolių, nes yra ir tamsinantys produktai), tai nepamirškite, kad tereikia atrasti patinkantį šviesintoją.


Įvertinimas:

“Manic Panic”

“Catrice”

Naudinga: “Manic Panic” įsigyti galite Parfumeria.lt. Kaina – 13.99 EUR. “Catrice” ieškokite “Drogas” ir “Eurokos”. Kaina – 3.49 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Total
0
Shares

4Comments

Add yours
 1. 1
  Gėlėta kosmetinė

  Man tai normalus tas Manic Panic, na ne tobulas, bet veikia 🙂 O dėl Catrice – būtinai reikia nusipirkti, tik dėl to rožinio tono pergyvenu – man atrodo, kad su rožinį atspalvį turinčiais pagrindais mano spalviniam tipui nelabai. Tai įdomu, ar pakeičia patį atspalvį į rausvumą?

 2. 2
  Salomėja

  Kadangi mano visos pudros gelsvos, o o ir tas šviesintojas nėra kažkoks ryškiai išreikštas rožinis, tai aš nepastebėjau, kad kažkaip raudonintų.

 3. 4
  Evelina

  Labai naudingas straipsnis 🙂 turiu iš Sothys per tamsų makiažo pagrindą, labai patinka, bet tiko tik vasarą kai buvau labai įdegusi ir gaila, kad stovi nenaudojamas toks geras dalykas. Lėksiu rytoj į eurokosą ieškoti catrice šviesintojo 🙂

+ Leave a Comment