Apie kaukes lūpoms sužinojau tik pradėjus skaityti Salomėjos blogą. Šiaip jau daug naujos informacijos ten radau, nes anksčiau nebuvau “pamišusi” dėl kosmetikos ir savęs lepinimo priemonių, tad natūralu, kad ir žinių apie tai per daug neturėjau. O ir dabar esu dar tik paruošiamojoje grupėje, jei lyginti su mokykla.

Turiu dar vieną kaukę, kurią pati parsisiunčiau iš Korėjos, bet niekaip nerandu laiko jos išbandyti. O šią gavau dovanų keičiantis Laimingos moteros vokeliais kovo 8-osios proga. Man pasisekė ir vokelis atkeliavo nuo pačios Salomėjos, o ji paprašė aprašyti įspūdžius, nes pati kolkas neišdrįso tokios kaukės pabandyti. Taigi…

“Purederm” firma man visiškai negirdėta. Visada įdomu pabandyti nežinomus gamintojus ar produktus, šiuo atveju manęs laukia abu variantai. Kaukė vadinasi “Intensive Lip Care Gel Patch”, aprašymas žada, kad ji intensyviai drėkina ir ramina sausas, sutrūkinėjusias, suskeldėjusias lūpas ir apsaugo nuo sausinančio, vėjuoto ir šalto oro. Taukmedžio sviestas ir spanguolių ekstraktas išlaiko lūpas minkštas, glotnias ir kissable (traukiančias bučinius?).

Kadangi aš problemų dėl suskeldėjusių, sutrūkinėjusių lūpų niekada neturiu, tai tikiuosi, kad kaukė apsaugos nuo vėjuoto ir šalto oro, nes pavasaris niekaip nesiteikia ateiti, ir padarys jas dar labiau traukiančias bučinius. Nors kaip ir nesiskundžiu jų trūkumu, bet sakoma, bučinių juk negali būti per daug, ar ne?

Perskaitom instrukciją, atidarom pakuotę ir… Kaip nemėgstu tokių šlapių pakuočių, kai jas reikia ištraukti. Brr… Kaukė įdėta į dar vieną pakuotę, tarp dviejų lapelių, bet betraukiant lauk iš pagrindinio įpakavimo vos neišslįsta ir netekšteli ant žemės. Spėju pagauti ir giliai įkvėpus užsidedu.

Keistas jausmas tylėti 20 min. Mintyse pasimeldžiu, kad niekas nepaskambintų, nes visada atsiliepiu, o dabar tiesiog negaliu kalbėti.

Nejaučiu jokio poveikio, nors turbūt jo ir neturėtų būti, skonis nėra malonus, bet nėra ir bjaurus. Po 20 min nusiimu, puolu prie veidrodžio ir… nematau jokio pokyčio. Tiesa, dabar, praėjus jau beveik valandai, vis dar jaučiu dilgčiojimą, bet veidrodis nerodo jokių pokyčių. Ar nusivyliau? Tikrai ne. Pabandysiu ir tą kur pati pirkau, nes gi įdomu išbandyti kažką naujo. Ar rekomenduočiau? Nežinau, nes suskeldėjimas ir sutrūkinėjimas nėra mano problema, tai nežinau ar padeda, o ar apsaugos nuo vėjo bei šalčio? Tada lyg ir turėčiau nebetepti balzamu eidama į lauką, o to tikrai nesiruošiu daryt. Dėl bučinių reikia sulaukti kol vyras grįš namo ir jo paklausti… Ar pirkčiau? Tikrai ne.

Štai tokia mano pirmoji, bet tikrai ne paskutinė pažintis su kaukėmis lūpoms, juk dėl kažko jas gamina…

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galima “Ebay” arba pvz., Loveby.eu. Kaina – apie 2 EUR.

Dėkoju Sonatai už debiutą! Tikiuosi sulauksime apžvalgų ir dažniau :). Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke  ir Instagrame! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau čia).