Apie „Lookfantastic“ balandžio mėn. grožio dėžutę

Kur buvus kur nebuvus, iš Nyderlandų atskubėjo balandžio „Lookfantastic“ grožio dėžutė. Tiksliau, teko kulniuoti jos parsinešti – dėžutės siunčiamos neregistruotu paštu, tad į namus siuntinukai nenešami.

Apie pačią dėžutę jau buvo rašyta, tad neverta kartotis ir gaišti laiką. Pradedame išpakuoti.

Man patinka, kad „Lookfantastic“ grožio dėžutės turi temas. Ši dėžutė skirta balandžio mėn. švenčiamai Žemės dienai, kuri ženklina ir primena aštuntajame dešimtmetyje prasidėjusį aplinkosaugos judėjimą. Tad ir parinkti produktai – organiški, natūralūs ir ekologiški – skirti atsakingam grožio puoselėjimui.

Išpakuojame…

Kaip ir praėjusį mėnesį, siuntinyje, ant dėžutės viršaus – „Elle“ žurnalas. Šįkart gegužės mėn. numeris. Tiks laisvalaikiui. Užskaitom.

Dėžutės viduje – nedidelis bukletas su parinktų produktų trumpais aprašymais ir kelių naujų gaminių iš lookfantastic.com pristatymu. Žadama, kad dėžutės turinys vertas daugiau nei 50 svarų.

Dėžutėje nuolaidų kuponas įsigyti Naujosios Zelandijos natūralios kosmetikos „Living Nature“ (22 proc. nuolaida iki balandžio 30 d. su kodu LIVING22 perkant lookfantastic.com – naudokitės, jei reikia).

Pirmas įspūdis – dėžutė gerokai pilnesnė nei praėjusį mėnesį. Viduje septyni produktai, daugiausiai skirti rankų ir kūno priežiūrai bei puoselėjimui. Man visi jie – naujienos, nebandyti.

Dėžutės turinys ir įspūdžiai

“Rituals” rankų šveitiklis “Miracle Scrub” su ženšeniu ir ginkmedžiu (75 ml). Žadama, kad nušveis, nuvalys ir suminkštins rankų odą. Džiaugiuosi, nes atskiro šveitiklio rankoms šiuo metu neturiu. Veido šveitiklis rankoms per švelnus, kūno – per šiurkštus, tad rankos lieka truputėlį primirštos. Būtinai išbandysiu.

„Elemis“ rankų ir nagų sviestas „British Botanical“ (20 ml). Žadama aliejais praturtinta sudėtis, sudrėkinta, pamaitinta ir atsigaivinta oda.  Apie „Elemis“ ratais vaikštau jau seniai, bet vis neprisiruošiu nusipirkti ir daugiau pasidomėti. Pakuotė nedidelė, bet susipažinimui pakaks. Ir į rankinę įsimesti puikiai tiks. Jau pasitepiau.

„Balance me“ kūno šveitiklis (50 ml). Žadama ne tik nušveistos negyvos ląstelės, bet ir 99 proc. natūrali sudėtis, natūralūs ekstraktai, skatinantys visokius gerus procesus odoje. Šveitiklio pakaks vienam ar dviem kartams. Naudosiu.

„Bloom and Blossom“ dušo gelis (50 ml). Dar vienas produktas su žadamu 99 proc. natūralumu – be parabenų, sulfatų ir dirbtinių kvėpiklių. Nėra priežasčių neišbandyti.

„Tanworx“ įdegį palaikanti priemonė (60 ml). Tiesą sakant, net nežinau, kaip lietuviškai tokie produktai vadinami. Paprastai tariant, tai morkų, kokosų ir saulėgrąžų aliejais bei hialuronu praturtintas odos drėkiklis, naudojamas kartu su dirbtiniu įdegiu. Liks nepanaudotas, nes dirbtinio įdegio priemonių nenaudoju.

„Briogeo“ plaukų kaukė „Don‘t Despair, Repair!” (29 ml). Žadama sudėtis be populiariausių blogiukų, praturtinta aliejais ir vitaminais. Skirta pažeistiems plaukams. Ilgesniems plaukams užteks dviem kartams. Naudosiu.

Na, ir paskutinis – vitaminai “myvitamins” (20 šnypščių tirpių citrinos skonio tablečių). Net nefotografuoju. Tiesiog NE. Saldainiams ir vitaminams kosmetikos dėžutėje ne vieta. Kaip ir sausainiams, kumpio šmotams,  žąsų kepenėlėms, tunui skardinėje, prieskoniams, pomidorų padažui ar uogienei.

Vertinimas

Antrą kartą gerą įspūdį padaryti sunkiau. Bet ši dėžutė man patiko labiau nei kovo mėn. Veidui priemones pataikyti gerokai sunkiau nei kūnui, rankoms ar plaukams. Tad šįkart neįtiko tik „Tanworx“.

Mėgstu nedideles pakuotes: geriau turėti penkis skirtingus miniukus nei vieną mega pakuotę. Pabosta gi… Nekeisčiau šių septynių mažų pakuočių į du pilno dydžio produktus. Kas galėtų būti geriau? Galbūt norėtųsi įvairesnės kilmės šalies gaminių (dauguma britiški). Na, ir žinoma, sudėtis reikės pastudijuoti – ar tikrai čia tokie gėriai, kaip žadama 🙂

Naudinga: „Lookfantastic“ grožio dėžutes galima užsisakyti čia. Siuntimas nemokamas. Atkeliauja per dvi savaites.

Dėkoju Ingai už įspūdžius! Aš ir toliau laukiu savo dėžutės :). Gal jau ryt ir mane pasieks?  Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).