Pasidaviau grožio dėžučių bumui ir užsisakiau dar vieną pabandymui – “Lookfantastic Beauty Box”. Dalinuosi pirmaisiais įspūdžiais.

Apie “Lookfantastic Beauty Box”

Dėžutės sudarytojai žada unikalų kosmetikos rinkinį, sudarytą mažiausiai iš šešių, kruopščiai atrinktų „must-have“ gaminių.  Dėžutės gyvena čia: http://www.lookfantastic.com/beauty-box

Grožio dėžutę galima užsisakinėti kas mėnesį arba prenumeruoti ilgesniam laikotarpiui. Vieno mėnesio kaina – 20.45 eu. Užsisakant prenumeratą ilgesniam laikotarpiui, dėžutės kaina šiek tiek mažėja. Pristatymas paštu – nemokamas.

Manosios dėžutės keliavimo laikas: užsisakiau vasario gale, išsiųsta kovo 2 d., gavau kovo 12 d. Kovo pradžioje užsienio blogeriai jau dalijosi dėžutės nuotraukomis ir aptarinėjo turinį. Tad netikėtumų dėžėje neradau.

Išpakuojame…

Išorinė pakuotė – paprasta kartoninė dėžutė. Įdomesnis pašto pranešimas apie siuntą. Skiltyje „Iš kur“ didelėmis raidėmis parašyta „UŽSIENIO“. Matyt, siuntėjo adrese neiššifravo santrumpų (dėžutė atkeliavo iš Nyderlandų) (Salomėjos komentaras: mano paštas kitaip ir nerašo, visos siuntos būna iš užsienio, arba Lietuvos).

Atidarius siuntos dangtį – „Elle“ žurnalas, o po juo – lauktoji dėžutė. Dizainas paprastas: tvirto kartono dėžutė su nuimamu dangteliu, vyraujantys violetiniai tonai.

Kovo mėn. dėžutės sudarytojai žada kelionę aplink grožio pasaulį – esą, dėžutė sudaryta iš grožiui puoselėti skirtų gaminių, pagamintų Paryžiuje, Niujorke ir Londone. Lyg ir trūksta Azijos ar Afrikos 🙂

Dėžutės turinys ir mano įspūdžiai

Žurnalas „Elle“, balanžio mėnesio numeris. Geras priedas. Iškart įsimetu į rankinę – kelionėje perversiu. Patiko.

„Codage“ drėkinanti kaukė (15 ml). Žada gilų drėkinimą ir atsigavusią odą. Tinka visų tipų odai. Pagaminta Prancūzijoje. Turėtų užtekti 3-4 kartams. Užskaitau, nes 1) smalsu išbandyti; 2) papildomo drėkinimo odai po žiemos visada trūksta.

„NUXE Crème Prodigieuse Anti Fatigue Moisturising Cream“ (15 ml).  Skirtas streso nualintai odai ir kovai su odos senėjimu. Pagaminta Prancūzijoje. Skirtas normaliai ir mišriai odai. Smalsu pabandyti, bet abejoju dėl odos tipo.

„Caudalie“ micelinis vanduo (50 ml). Be parabenų, fenoksietanolio, sulfatų ir dar kažko. Užskaitau, nes ieškau pakaitalo nuvylusiam naudotam miceliniam vandeniui.

„First Aid Beauty Ultra Repair Creme“ (28,3 g.). Skirtas intensyviai drėkinti žiemos šalčių ir kitokių negerovių nualintą odą – išsausėjusiems plotams tepti, paraudimus nuraminti ir t.t. Teigiama, kad šiuo kremu galima teptis nuo galvos iki pirštų galiukų. Pagaminta JAV. Smalsu panaudoti ilgesnį laiką. Iš pirmo žvilgsnio nei sudėtis, nei poveikis neįspūdingi.

„Revlon Colorburst“ lūpų balzamas. Pristatomas, kaip ką tik išleistas gaminys. Pieštuko formos, praturtintas taukmedžio, mango ir kokosų aliejais. Spalva – švelnaus persiko rausvumo. Galima naudoti lūpoms arba skruostų obuoliukams (kaip skaistalus). Lūpoms pabandžiau – maloniai drėkinima, šiek tiek riebokas, nelipnus, truputį vėsina. Yra blizgučių. Nieko ypatingo. Nenustebino – panašių pieštukų turiu kelis. Bet naudosiu.

„Lottie London“ kosmetinis šepetėlis. Kaip supratau, dėžutėse galėjau rasti vieną iš keturių skirtingų šepetėlių. Man atiteko korektoriaus šepetėlis. Žavus žalsvas kotelis su žaliais šerių galiukais. Minkštas. Susipažinimui su prekės ženklu – tiks.

„Energen-C“ vitaminizuotas gėrimas suaugusiems (2 pak.). Iš vieno pakelio – stiklinė gėrimų su vitaminų bomba. Nesąmonė be komentarų.

Mano vertinimas

Patiko, kad dėžutė turi temą. Bet kaip minėjau, kelionės apie grožio pasaulį temą puikiai papildytų nedidelis gaminys iš Azijos (Japonijos ar Korėjos). Juk pasaulis nėra vien Niujorkas, Londonas ir Paryžius.

Patiko ir turinys. Prioritetą teikiu ne pilno dydžio pakuotėms, o mini – pabandai, o jei patinka, perki. Šiuo atveju, dėžės turinys gerai subalansuotas. Betgi visada nori daugiau, DAUGIAU :). Iki pilnos laimės trūko dar poros nedidelių miniukų. Gal plaukų priežiūros priemonės…

Rekomendacijos: Netiks norinčioms grožio dėžutėse rasti daug brangios kosmetikos didelėse pakuotėse. Netik ir toms, kurios tikisi, kad grožio dėžutės turinys bus parinktas būtent Jūsų odos tipui ir Jūsų mėgstamoms spalvoms. Tiks norinčioms susipažinti su naujais prekių ženklais ar naujai išleistais produktais.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).