Svečiuose Inga: atsiliepimas apie veido kaukę „Secret Key Snail Repairing Mask Pack“

Estimated read time 4 min read

Neišvengiau peršalimo, nors griebiausi įvairiausių profilaktinių imuniteto stiprinimo priemonių. Galvojau, kad gal išeis į naudą, gulėsiu lovoje, bloginsiu sau, juk nemažai jau nuotraukų esu pasiruošusi. Bet nebuvo jėgų. Tada apsidžiaugiau gavusi naują Ingos tekstą į svečio rubriką, bet net jį įkelti nebuvo jėgų. Šiandien jų šiek tiek daugiau, tad jūsų dėmesiui atsiliepimas apie veido kaukę „Secret Key Snail Repairing Mask Pack“.

„Secret Key“ – ~2005 m. Korėjoje startavęs kosmetikos prekės ženklas. Vienas iš tų, kurie, neturėdami dešimtmečiais besitęsiančios ir plačiai pripažintos grožio priemonių kūrimo laboratorijose istorijos, eina kitais keliais – skelbiasi atsigręžiantys į gamtą, išlaisvinantys natūralioje gamtoje slypinčias galias ir tas galias uždarantys į kosmetikos indelius.

Dar įdomiau – ne vienoje vietoje skelbiama, kad „Secret Key“  produktai skirti ne tik grožiui, bet ir sielos bei proto ramybei. Skamba gerai? Kaip tik sielos ir proto ramybės Kalėdinėje isterijoje trūksta. Grožio papildoma porcija taip pat nepamaišytų.

Tad savo grožį ir protą lepinu „Secret Key“ veido kauke „Snail Repairing Mask Pack“ – dar vienu sraigių sekretu (Korėjos fermose milijonai sraigių dirba grožio pramonei) praturtintu produktu.

Ant pakuotės visa informacija – korėjiečių kalba. Tad, užsikūrus internetą, tenka ieškoti vertimo.

Gamintojo pažadai:

„Snail Repairing Mask Pack“ drėkina, tonizuoja, padeda kovoti su hiperpigmentacija, spuogais ir randais. Žadamas hiperdrėkinimas, elastingesnė ir skaistesnė oda. Skelbiama, jog tinka visiems odos tipams.

Sudėtis:

Neaiški. Reklamose skelbiama, kad ši skudurinė kaukytė prisodrina sraigių sekreto ekstrakto, ramunėlių ir alijošiaus lapų, hamamelio ir šilkmedžio žievės ekstraktų.  Visi kiti gėriai ir negėriai nurodomi tik korėjietiškai.

Gal čia visai ne sudėtis…

Naudojimo instrukcija:

  1. Nusivalykite/nusiplaukite veidą. Sraigėms trys centimetrai kosmetinio tinko – neįveikiami.
  2. Atsiplėškite pakelį, išsiimkite ir išlankstykite kaukę. Jei bandysite užsidėti kaukę neišėmę iš pakuotės – poveikio nebus.
  3. Kaukę užsidėkite ant odos. Geriausia, veido. Nors galima ir ant kitų vietų.
  4. Pritaikykite savo veidui. Rimtas patarimas: uždėtą kaukę švelniais judesiais išlyginkite. Kitu atveju, po grožio procedūros galite prarasti proto ir sielos ramybės likučius – skudurinės kaukytės raukšlės bus įsispaudusios į veidą ir išnyks tik per gerą pusvalandį.
  5. Su kauke būkite 15-20 minučių. Kitur siūloma kaukę laikyti 20-30 min.
  6. Likučius švelniai įmasažuokite į odą. Kaip minėjau kitose apžvalgose, nuimtu skudurėliu galima pamasažuoti rankas.

Mano pastebėjimai:

Kaukės skuduriukas šlapias, gerai įmirkęs. Forma normali, tik nosiai skirta skiautė ilgoka, galima mazgelį užrišti. Kaukė gelinė, be jokio riebalo, greitai ir lengvai geriasi į odą, vėsina. Ilgiau palaikius padeda dilgsėti jautresnės vietos.

Nusiėmus kaukę:

  • Pirmas įspūdis – šokas (žr. 4 punktą). Skersai skruosto dvi naujos „raukšlės“. Lyg kačių grumtynių randai. Po valandėlės išnyksta.
  • Antras įspūdis – super duper poveikio nesimato. Esu minėjusi, kad mano odai vien sraigių drėkinimo nepakanka.
  • Trečias įspūdis – nemėgstu liekančio lipnumo. Erzina, kai neaišku, ką daryti su kaukės likučiais – nuplauti ar palikti. Gi Lietuvoje tiek blondinių, kurioms nėra viskas taip savaime suprantama kaip korėjietėms… Nusprendžiu nenusiplauti/nenusivalyti ir pažiūrėti, kas bus (Jūs taip nedarykite).
  • Ketvirtas įspūdis – džiūdami sraigių snargliai pradeda traukti odą. Purškiu hidrolatu, plaunu vandeniu, tepu kremu. Smakras ir pažandės truputį kaista…

Mano vertinimas: 1.5/3. Manau, kad dehidratuotai 30+ odai reikia rimtesnių produktų. Nerekomenduočiau ir jautriai odai.

Naudinga: „Secret Key Snail Repairing Mask Pack“ įsigyti galima el. parduotuvėje „Beautynet Korea“ ar kitose korėjietiškos kosmetikos parduotuvėse. Už 3 kaukes mokėjau ~5 JAV dol.

Aš dėkoju Ingai už atsiliepimą ir visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :). Taip pat rašykite jei užsimanysite papulti į svečio rubriką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours