Kiekvieną (na beveik) dieną aš jums pasakoju apie įvairias kosmetikos priemones. Žinoma, stengiuosi minėti ir kur gi viso gėrio galima įsigyti. Šiandien noriu į vieną vietą surašyti internetines parduotuves, kuriose galima nusipirkti įdomių produktų. Pabūsiu žiburiu, kurio reikia intensyviai ko nors ieškant!

Mano įrašas bus apie užsienines parduotuves. Taip taip TAIP, žinau žinau ŽINAU, kad mes ir Lietuvoje turime puikių parduotuvių. Specializuotų, ekologiškų, ar tiesiog universalių. Puiku, kai nesinori prekės ilgai laukti, ar atsiskaitymas kita kalba yra keblus. Tačiau, aš tikrai mėgstu pirkti užsienyje. Nes neretai pristatymo kainos nebūna, nes man priimtiniau gauti prekę paštu, nei laukti lietuviško kurjerio, kuris nesugeba iš anksto suderinti perdavimo (kartais tikrai neperku pas mus tik dėl to, kad parduotuvė bendradarbiauja su ta kurjerių tarnyba, su kuria turėjau kokių nors nemalonių patirčių).

Taigi taigi, kur ir ką aš perku?

————————————–>

Pradėsiu nuo P. Korėjos kosmetikos. Šią aš įsimylėjusi. Ir nors kartais net nenumanau produkto sudėties, vistiek džiūgauju naudodama! Pakuotės profesionalios, priemonės veiksmingos, o dar kiek įdomių daikčiukų galima gauti! Mano mylimiausia apsiprekinimo vieta yra Beautynetkorea.com

Kiekvieną savaitę užsuku patikrinti kas naujo yra skiltyje “New”.

Beautynetkorea.com parduotuvėje neregistruotas siuntimas nekainuoja, visada su prekėmis gausite mėginukų, o taip pat pirkdami produktus kaupiate taškus, kuriuos bus galima išleisti kai tik prikapsės minimali suma. Atsiskaitymas per Paypal.

——————————————–>

Kita korėjietiškų prekių parduotuvė, kurią galiu rekomenduoti yra Eopenmarket.com. Ją atradau tada, kai prieš tai minėta apsipirkimų vietelė buvo nutraukusi siuntimą į Lietuvą. Niekšeliai. Tiesa, tai buvo galima apeiti, nes tie patys pardavėjai turi savo kampą ir Ebay, iš kur į mūsų šalį siuntas visgi siųsdavo. Na bet grįžkime prie Eopenmarket.

Viskas panašu kaip ir pirmoje parduotuvėje. Kaupiasi bonusai, atsiskaitymas paypal, siuntimas regis kainuoja apie 2,5$, bet paskutinį kartą sužinojau, kad esu sidabrinis narys (nežinau kodėl) ir išsiuntė pirkinį nemokamai. O pirkau paslapčių dėžutę, įsivaizduojat kaip dabar laukiu?

————————————–>

Jeigu dar maža egzotiškos Korėjos, tai še dar veną pavadinimą! Roseroseshop.com – prisipažinsiu, kad pačioje parduotuvėje nesu pirkusi, BET pas tą patį pardavėją apsiperkų ebay, todėl galiu garantuoti, kad patikimas! Dabar kaip tik laukiu atkeliaujant gelinių lakų. Jėtau, kaip smalsu kokia gi jų kokybė bus!

——————————————–>

Su rytais jau viskas, kreipkime žvilgsnį į vakarus! Feelunique.com pristatyti nereikia, greičiausiai tik absoliutūs internetinio pirkimo naujokai jos dar nežino. Na ir ką. Sužinojo. UK parduotuvė, kurioje gausu gerai žinomų prabangių prekės ženklų. The Balm, Macadamia, OPI, Sigma – besk pirštu į mėgiamą prekinį ženklą. Greičiausiai rasi šioje parduotuvėje. Na bent jau 2 iš 3 kartų. Aišku, kad kiek perdedu, nes toks jau kiaulystės dėsnis, kad jei iš tiesų ko nors reikia, tai niekur nerasi. Cha! Siuntimas nemokamas. Atsiskaitymas kortele arba Paypal.

Spėkit kokia prekė guli mano krepšelyje, tik aš turbūt nepaspausiu “continue checkout”, nes na… finansinės galimybės… Spėkit spėkit spėkit! Va:

—————————————————>

Toliau, dar toliau, per Atlantą tiesiai į JAV ir Iherb.com parduotuvę. Čia aš perku daaažnokai. Nes daug visokiu įdomių priemonių turi. Pvz., mano mėgiamą “Acure”. Čia rasite kosmetikos, kūno priežiūros priemonių, maisto papildų ir net maisto. Tiesa, siuntimas tai nėra pigus. Šiuo metu registruotas (iki 1814 g) siuntinys kainuoja €5.32, o neregistruotas – 3.55. Kiekvieną trečiadienio vakarą (mūsų laiku) skelbiamos savaitės nuolaidos, kada 4-5 prekiniams ženklams taikoma 20% mažesnė kaina. Na, o būna, kad akcija skelbiama visai kategorijai, pvz., bath&beauty. Skauda piniginei tada.

———————————————————>

Štai toks pagrindinis mano mylimų parduotuvių sąrašas. Tiesa, nemažai pavienių daikčiukų aš randu pirkti ir Ebay. Pvz., gelinius lakus iš JAV, plaukų dažus iš Bulgarijos. Taip pat noriu pasidalinti keliais parduotuvių pavadinimais. Jas esu įsidėmėjusi, bet dar nė karto nepirkau. Gal bandėte? Turite atsiliepimų?

www.kosmetik4less.de – vokiečių parduotuvė, kurioje galima rasti mums žinomus prekinius ženklus, pvz., MAKEUP REVOLUTION, SLEEK MAKEUP, THE BALM, BH COSMETICS. Visi gamintojai čia: https://www.kosmetik4less.de/en/marken-brands

Siuntimas į Lietuvą kainuoja 6.9EU. Atsiskaityti galima kortele ar Paypal.

www.shopmissa.com – JAV parduotuvė, kurioje viskas kainuoja… vieną dolerį! Tiesa, siuntimas kainuoja beveik 10. Na, bet kuo daugiau dedi į krepšį daiktų, tuo labiau jų vertė mažėja. 1 daiktas plius siuntimas tai iš kišenės išplėš 11$, na o kai jau perki 10 prekių, tai vienos kaina gaunasi 2$. Parduotuvėje gausu šešėlių, lūpų blizgių ir kitų smulkmenų.

Šiandien tiek. O komentaruose laukiu jūsų patirčių ir atradimų! Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).