Svečiuose Inga. Atsiliepimas apie „Benton“ kaukę su sraigių sekretu ir bičių nuodais

Estimated read time 4 min read

Svečiai svečiai svečiai! Žodis Ingai, kuri papasakos apie „Benton“ kaukę su sraigių sekretu ir bičių nuodais.

Per amžių amžius moterys nenuilsdamos ieško grožio eliksyro. Ir pieno voniose maudosi, ir rasos lašais prausiasi, ir šaldytuvo turinį ant veido deda. Kosmetikos gamintojai kasmet siūlo super duper  produktų, prifarširuotų stebuklingų galių turinčių ingredientų. Ikrai, placenta, lakštingalų kakučiai, kanopinių sperma, banginio vėmalai – susitepame viską ir dar daugiau. Tik rodosi, kad to grožio vis per mažai…

Pastaruosius metus vienas iš kosmetikos pramonės arkliukų – sraigių sekretas ir bičių nuodai. Teigiama, kad sraigių sekretas puikiai drėkina odą ir skatina jos regeneracinius procesus. Bičių nuodai giriami ne tik dėl antibakterinių ir priešuždegiminių savybių, bet ir įvardijami natūraliu botoksu – esą, laikinai atpalaiduoja veido raumenis, suaktyvina kraujotaką ir tokiu būdu skatina kolageno gamybą, kovoja su raukšlelėmis ir gerina odos būklę.

Sraigių kremus išbandžiau prieš kelerius metus. Drėkino. Bet tik tiek. Matėsi, kad reikėtų kažko stebuklingesnio.

Apie kosmetiką su bičių nuodais daugiau išgirdau prieš porą metų, kai žiniasklaidoje kilo diskusijos dėl britų karališkosios šeimos damų vartojamų grožio priemonių, pagardintų bičių nuodais. Komentavo ir gydytojai, ir paprastos moterėlės, ir Holivudo žvaigždės. Nepaisant prieštaringų nuomonių, kosmetikos su bičių nuodais produktus įsirašiau į norų sąrašą.

Korėjiečių „Benton“ veido kaukės „Snail Bee High Content Mask Pack“ – mano pirmoji testuota grožio priemonė, praturtinta bičių nuodais. Iš pavadinimo matosi, kad čia ne tik nuodai, bet ir sraigių sekretas. Lyg du gėriai viename 🙂

Informacija apie produktą:

„Benton“ akcentuoja savo produkcijos natūralumą. Žadama, kad „Benton“ produktuose nėra parabenų, dirbtinių dažiklių bei kvapų ir formaldehidų.

„Snail Bee High Content Mask Pack“- medvilninė kaukė, prisodrinta gražinančių medžiagų.  Ant pakuotės skelbiama, kad ši kaukė tinka visiems odos tipams, įskaitant ir jautrią bei sudirgusią odą. Žadama, kad kaukė balina ir nuramina sudirgusią odą, mažina raukšles.

Sudėtis besidominčioms ir suprantančioms:

Naudojimo instrukcija:

  • Nuvalyti odą toniku.
  • Skuduriuką dėti ant veido ir laikyti 10-20 minučių. Pastaba: kai kuriuose internetiniuose aprašuose skelbiama, kad šią kaukę reikia laikyti 20-30 min.
  • Nuėmus kaukę, veidą patepti skysčiais, likusiais kaukės pakuotėje. Mano patarimas: nusiimtu skuduriuku „pašluostykite“ kaklą, rankas, dekoltė ir krūtinę.

Neradau informacijos, ar likučius reikia nusiplauti. Tad improvizuoju – po pasikaukinimo pavaikštau pusvalandį ir nusivalau veidą hidrolatu.

Įspūdžiai po pasikaukinimo:

Esu sutikusi švelnesnių skuduriukų, bet tai – smulkmena. Skyles akims reikėjo prasiplatinti. Tai irgi smulkmena. Žiūriu į veidrodį – visos raukšlės vietoje, bet oda švelni, skaistesnė, pailsėjusi. Šiek tiek lipnu, bet lipnumas greitai dingsta.

Daugelis užsienio tinklaraštininkų  šią kaukę giria dėl mažinamų odos sudirgimų. Gal… Nestrazdanotos vietos lyg pašviesėjusios. Daug svarbiau – nesudirgino ir neužkimšo porų (kaukinausi tris kartus su kelių dienų tarpais).

Mano vertinimas: 2.5/3. Turbūt raukšles pamažins tik kregždučių kakučiai ir miegojimas ant nugaros.

Naudinga:

  • „Snail Bee High Content Mask Pack“ pirkau el. parduotuvėje „Beautynet Korea“. Už 5 kaukes mokėjau ~10 dol.
  • Populiaresnės 10 kaukių pakuotės, kurių kaina – ~18 dol. Jų ieškokite korėjietiškos kosmetikos parduotuvėse arba Amazon.
  • Data ant pakuotės – pagaminimo, ne galiojimo.
  • Gamintojai teigia, kad surenkant sekretą bei nuodus sraigės ir bitės nenukenčia. Ištisos sraigių ir bičių fermos dirba Jums.

Pasiūlymas: Gal yra norinčių išbandyti „Snail Bee High Content Mask Pack“? Iki savaitės galo (12 13) komentare rašykite, kokį kosmetikos produktą norėtumėte rasti po Kalėdų eglute. Išrinksime vieną laimėtoją ir kaukytę atsiųsime paštu. Nurodykite tikrą el. pašto adresą (neskelbiamas viešai).  

Aš dėkoju Ingai už atsiliepimą ir visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :). Taip pat rašykite jei užsimanysite papulti į svečio rubriką.

+ There are no comments

Add yours