Na, jau senokai įdėjau įrašą į šią kategoriją, ar ne? Outfit’as buvo gimtadieninis, nuo to laiko aš rengiausi tik nuobodžiai ir nuobodžiai, o kada paskutinį kartą rodžiausi pirkinius, tai jau ir visai nepamenu. Nes nepasakyčiau, kad buvo labai ką rodyti, šiaip jau. 

Tačiau pavasario įkvėpta, nusprendžiau surinkti vieną kitą rūbą, o kur dar nuostabiosios rankinės! Jos šio įrašo žvaigždė, tad paliksiu pabaigai ir pirmiausia – drabužiai.

Tiesa, prisiminkite, kad esu didelis žmogus, XL į didesnę pusę, tad jei žiūrėdami į nuotraukas pagalvosite, kad drabužiai storina, prisiminkite, kad jie tiesiog atspindi realybę. Jei ryškinu liemenį, kurį turiu, galiu atrodyti laibiau, bet aš nenoriu, noriu, kad man būtų patogu ir jausčiausi apsirengusi dailiai, o tai pastaruoju metu toks bomžfylingas buvo užklupęs :). Visi drabužiai iš SH. 

Medvilniniai marškiniai ir džinsai.

Marškiniai kaip marškiniai, pilkšvai mėlynos spalvos, su baltais kleksiukais taškiukais, man patinka, kad nėra susegami, tad nereikia rūpintis, kad kažkur gal skečiasi. Dydis 44, kaina – 7 EUR, pirkau “50ct” Basanavičiaus g., Vilniuje. 

Džinsai irgi iš “50ct”, tik jau iš tos, kur prie stoties. 44 dydis iš “Lindex”. Kaina – 6.5 EUR. Kadaise nusipirkau naujus “Lindex” džinsus, labai prilipo. Tad dabar SH visada dairausi jų ir žinau koks dydis tiks. Ir šiaip, jei jau randu kažkokius padoresnius, tai čiumpu. Neseniai viena pažįstama rodė, kad per 10 metų sunešiojo džinsus, aha, sakiau, tavo šlaunys turbūt nesiliečia viena su kita. Nes kas turi tokį kūno sudėjimą, žino, kad nesvarbu, kokio brangumo džinsai, jie geriausiu atveju tik pusmečiui. 

Gėlėti marškiniai.

Gėlės nėra mano arkliukas, bet šis drabužis geros sudėties, medžiaga tokia storesnė ir tvirtesnė, vėl gi nesusegami, apačia paraukta guma, rankovės atsilenkia ir užsisega. Galvoju, kad pavasariui  ir tos gėlės, gal gi nebus blogai. Pažiūrėsiu ar prilips. Pirkau “Humanoje”, Pylimo g., XL dydis, 7.5 EUR.

Lengva palaidinė.

Viskozinė palaidinė mane suviliojo savo raštu ir sagutėmis nugaroje. Atrodo visai paprastas rūbas, bet su juo jaučiuosi smagiai. Aišku, lengvai glamžosi. Kainavo 5.5 EUR, pirkau “Humana”, Pylimo g, dydis 46. 

Sportiniai džemperiai

Visgi esu treningiukinė :), todėl man visada smagu atrasti fainų džempukų. Šie yra su tuo švelniu pūkeliu viduje, kuris kol kas apvelia apatinius :), bet nusiskalbs. Abu L dydžio, iš “50ct” Basanavičiaus g., nenešioti, po 6.5 EUR. 

Gėlėta suknelė.

Labai paprasta, trikotažinė juoda suknelė su gėlėmis. Man ji iki kelių vidurio, laisvai krenta po krūtine. Šiaip keista, kad pirkau juodą, bet visai patiko. Iš “Humana”, gamino “Lindex”, L dydis, 10 EUR.

Štai ir visi rūbai, kaip sakiau, labai daug nepirkau.

Na, o dabar – rankinės! 

Istorija paprasta. Kadaise “Pelenės” parodoje nusipirkau “Visingos” rankinę. Rodžiau tada ir šopaholikės užrašuose. Neprilipo ji man, tad po poros metų įdėjau į “Vinted”, o ją nupirko šio blogo skaitytoja, linkėjimai! Ir vėliau man parašė, kad atrado šį gamintoją, o jų parduotuvėje Visoriuose yra tikras lobynas. 

Ok, man kaip tik reikėjo kuprinės. Nes ta, kurą nešiojau visą žiemą, jau labai nutriušo. Šiaip jai jau gal 5 metai, aš nešiojau dažnai ir prigrūstą, o neodinė rankinė per tokį laiką tikrai negražiai dėvisi. Turiu vyro siūtą ryžąją, bet man ji nesižiūri prie raudono palto. O daugiau, kaip ir nieko… Paskutinį kartą kažką pirkau gal prieš 3 metus, tai jaučiausi nusipelniusi atsinaujinti. Išvakarėse apėjom “Akropolį” ir “Ozą”. Nieko. Visiškai nieko. Iš didelės bėdos, gal “Picard” kuprinė tiktų, bet, žinote, mokėti 300 EUR tik už so so

Tad pažiūrėjau, kad “Visinga” dirba šeštadieniais, pažiūrėjau adresą – Visorių g. 35, Vilnius – ir išsiruošėm į žygį. Aš dar čia galvojau, kad nukeliaučiau visuomeniniu transportu, bet atvažiavusi persigalvojau. Nebūčiau radusi. Nes reikia paklaidžioti, važiuoti keistais keliais, aplinkeliais.

Atvykę į vietą, atsidūrėme tokiame užverstame kieme – ten pora šunų būdų mėtosi, ten bliūdas. Bet yra rodyklė į parduotuvę. Tad sakau: “atvykome, tikiuosi ir išvyksime” ir einam lobių ieškoti. O pati parduotuvėlė nėra didelė, bet gausi rankinių. Pardavėja iš karto, vos įėjus, paklausė ar padaryti kavos. Sakome, kad ne. Kodėl ne, vos nešaukia :). O kita klientė sako, kad jūs geriau sutikit, nes vistiek padarys. Ne ne, sakom, ką tik gėrėm, kas buvo tiesa, ir pradedame naršyti. Aš iš karto matau, kas traukia akį, tai yra mėlyna “Kengura Bag”. Tokios odos dar yra kitų formų ir spalvų (chaki, ruda, alyvinė), deja, nebuvo mėlynos kuprinės, tad išsirenku rankinę. 

Rankinės nugarinėje pusėje – kišenė su užtrauktuku. Viduje yra pamušalas, visa segama užtrauktuku, o dar rasime atviras kišenėles ir du užsegamus skyrelius. 

Panašaus stiliaus rankinių turi daug gamintojų. Mačiau ir pas “Sireną”, anksčiau turėjo “Tashe Tashe”, yra ir pas “DingoM” ir dar kažkur. Tiesa, “DingoM” aš nerekomenduoju. Jų naudojama furnitura nekokybiška, bet jau tos rankinės, kurią turiu aš, pvz., geriau nerizikuoti ir nesinešioti kompiuterio, nes nutrūkti karabinas gali tiesiog gatvėje. 

Rankinės išorėje yra nusegama kišenė, kuri turi kilputes ir panaudojus diržą, galima paversti papildoma mažyte rankine. 

Smagumas tame, kad toje parduotuvėje galima įsigyti kitą “delninkukę”, kuri taip pat pritaikyta prisegti prie šios rankinės. Moduliškumas man patinka. Vyras sau nusipirko rudą, derino prie motociklininko aprangos :), o aš čia tik pademonstruoju, kaip pakeitus kišenę ir diržą, galima susikurti kitą vaizdą. 

Rankinė kainavo 88 EUR. Tą rudą tašiuką-kišenę vyras pirkosi už berods 30 EUR. Na, teisybės dėlei, už šią tašę jis irgi mokėjo, nes Kalėdų proga man buvo žadėjęs mėlyna kuprinę, bet taip ir nuplaukė. Tad dėl dovanoto daikto džiaugsmas dar didesnis. 

Ir aš dar nusprendžiau nusipirkti kosmetinę. Man patinka visus laidus, tamponus, kvepalus, rečiau naudojamas lojalumo korteles, lūpdažius ir vaistus nuo skausmo nešiotis ne išbarsčius po rankinę, bet kosmetinėje, kurią galiu perkelti į kitą kuprinę, jei tik reikia. Pasiėmiau tokios pat mėlynos spalvos. Nedidelė, bet labai talpi ir su skyreliais, kas man labai patiko, tad, tarkime, higienos priemones galima paslėpti po užtrauktuku. 

Viduje yra ir dar vienas užsegamas skyrelis, bei vienas atskyrimas.

Kosmetinė kainavo 35 EUR. Dabar galvoju dar apie tokios odos piniginę. Buvo kelių dydžių ir nuo 20 iki 45 eur. 

Mane džiugino, kad parduotuvėje nėra tipinės lietuviškos niūrumos. Daug spalvų ir akį patraukė ryškiai rožinė paprasta rankinė, kokią vadiname “shopping bag”, bent mačiau, kad “Mango” ar “Zara” taip vadina. 

Paprasta, be pamušalo, užsegama užtrauktuku ir turi viduje vieną užsegamą kišenėlę. Kainavo 46 EUR, bet tuos 6 nuleido :). Man ji bus superinė, kai reiks nešti daug siuntų į paštą, ar šiaip eisiu į reidą per “Humanas”, tiesiog apsipirkti, ar į sportą. Aš labai nemėgstu papildomų maišelių, nemoku jų nešti kartu su rankinėmis. 

Na ir galiausiai pirkinys, kuris sulaukė mažiausiai komplimentų IG, bet man prilipo ir būtent šią kuprinę dabar nešioju. Žinoma, juoda yra nuobodu. Aš pati stebiuosi, kaip pasirinkau tokią spalvą, juk gyvenime neturėjau juodos rankinės. Bet man labai reikėjo kažko neutralaus, tvarkingo, universalaus. Ir nors buvo kitų spalvų, visgi pasirinkau tiesiog juodą. 

Atrodo nedidelė, bet telpa mano kompiuteris. O nuobodumas dingsta, kai žvilgteli į vidų :). Drakuliška nuotaika.

Yra daug patogių kišenių, pvz, nugaros pusėje, kur saugiausia kažką dėti, kuomet saugaisi kišenvagių. Kuprinė kainavo 65 EUR.

Visi gaminiai yra odiniai ir nepriekaištingai pagaminti. Kadangi mes dažniausiai (žinoma, nesame urmininkai), daugiau sumokame už odą ir furniturą, tai kainos pasirodė net labai priimtinos. Galvojau, gal nepasakoti, nes viską išpirksite :). Bet man smagu dalintis gerais dalykais, o godumu nepasižymiu, juo labiau, kad rankinių, kuriam laikui, jau užteks :). Dar vienas džiaugsmas, kad atsiskaityti galima kortelėmis, nes kitaip tikrai būčiau išėjusi tik su vienu daiktu. Na, o besirenkant, vistiek į rankas buvo įduota kava bei saldainis. Jokių ten nenoriu, tik va, kai rankos užimtos, sunkiau rinktis :D. Rimtai!

Šopaholikė pasiautėjo :). Su vyru paskaičiavome, kad normalios rankinės nepirkau jau 3 metus (tik delninukę), tad kiekvieniems po vieną. Na, o kas liečia drabužius, tai ketinu pastarosiomis dienomis pabėgioti po “Humanas”, nes norisi stipresnio atsinaujinimo. Pora palaidinių yra liuks, bet gi nedėvėsiu jų kiekvieną dieną. 

Tikiuosi skaityti buvo smagu :), susirašom!


Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.