Šopaholikės užrašai: pirkiniai iš parodos "Pelenė 2017"

Estimated read time 4 min read

Šopaholikė ir vėl čia! Kelias valandas praleidau parodoje “Pelenė”, tai žinoma, kad pilnos rankos pirkinių. Beje, dabar gyvenu pagal maitinimosi grafiką, tai jėtau jėtau, kaip sunku. Būtinieji pietūs ištiko viduryje apsipirkinėjimo, tad neliko ką daryti, tik spūdinti į “Litexpo” restoraną salotų ieškoti. Tuo metu skrolinau soc. tinkus ir pagalvojau, kad kažkaip keista, toks jausmas lyg gyvenu paraleliniame blogerių pasaulyje, nes maniškis visiškai nesusikerta su masiškai visoms siunčiama PR produkcija, tais pačiais laikrodžiais, kuriuos per dieną pamatai 25 kartus skirtingais kampais. Tačiau pažįstu dar keletą labai puikių blogerių, kurios turi gausybę gerbėjų, įdomiai rašo ir taip pat gyvena tame pačiame pasaulyje, kuriame ir aš. Koks įdomus tas pasklidimas po savus pasaulius! Mintys prie kavos, kuri beje mane nustebino. Dar niekada nesu gavusi tokio mažiuko latte puodelio.

Na, o kalbant apie “Pelenę”, tai čia atvažiavau apie 12 valandą. Ir kol apsukau pirmą ratuką, tai jaučiausi nejaukiai, nes visur nebuvo žmonių. Stovi kelios darbuotojos stende ir lūkestingai bando pagauti kiekvieno praeivio kontaktą. Tai man varo šiurpą, nes pirmiausiai aš mėgstu apžiūrėti, tada klausinėti, jei reikia.

Net pas NYX buvo tuštoka.

Pernai aš čia daug ką nusipirkau, tai automatiškai užsukau ir šį kartą. Bet supratau, kad absoliučiai niekas manęs nevilioja. Nesu šio prekinio ženklo gerbėja.

Inglot stendas irgi neapgultas žmonių dar.

Aš dažnai gyriau “Angel” produkciją, tai Kuryba.eu turi visą stendą, rekomenduoju!

Pasilabinau su “Inhair”, kurie įsikūrę net dviejose vietose, tad jei nerandate laiko užsukti į parduotuvę, tai aplankykite parodoje! Daugiau kažkaip nebuvo noro kažką fotografuoti, nes nesu didelė reportažų mėgėja. Pernai mano akys buvo didelės, aš visko norėjau, viskas mane traukė, visko reikėjo. Šiemet gal jau esu pasisotinusi, bet labai gerai pagalvojau viską pirkdama. Tad tų pirkinių nėra gausu, nors kišenę visgi patuštino.

Pirmiausiai sustojau prie “Milk Shake” stendo. Produktus atstovauja z-one.lt parduotuvė.

Šios putos yra nostalginis pirkinys. Esu jas bandžiusi ir labai patiko. Siųsdavausi iš užsienio, bet daug kur flakonėlių nebesiunčia, tai pamačiau, vėl užsimaniau. Kainavo 14.90 EUR. Nė kiek ne pigiau, nei el. parduotuvėje, tad nieko neprarasit jei pro stendą praeisite :), galėsite įsigyti vėliau internetu.

“Elevitos” stendą radau tik iš antro karto. Seniai norėjau galvos šveitiklio, bet jo vis nerasdavau savo rajono parduotuvėse, o internetu pirkti tingėjau. 4 EUR.

Parfumeria.lt stende įsigijau tai, ko seniai norėjau – priemonę pudrai pašviesinti. Turiu kelias patinkančias, bet per tamsias (“Melkior”, “Milani”), tad bandysiu. Dedu daug vilčių, nes kaina tai tikrai nemaža. 13.90. Nepigiau :). “L.A. Girl” matinis lūpų kremas kainavo 5 EUR. Ant rankos atrodė smagiai į nude, bet namie pasidažius jis man toks vos ne rėksmingai oranžinis, nežinau nežinau.

Ilgam strigau prie “Kinetics” stendo.

Blogerės, kurių nuomone pasitikiu, taip išgyrė šį laką, kad negalėjau nepamėginti. Tik spalvą išsirinkti buvo labai sunku. Abu kartu su topu kainavo 10 EUR.

Na ir paskutinis, brangiausias, neplanuotas pirkinys.

Man jau seniai reikia mažesnės rankinės (nors ir ši, atrodo, talpins visą gyvenimą). Tačiau neradau man patinkančios ir kokybiškos. Jei viskas puiku, tai detalės aukso spalvos… O dažniausiai visos atrodo kaip parsisiųstos iš tų kiniškų šmutkių parduotuvių. Ne man. Parodoje aptikau “Visinga” stendą su odinėmis rankinėmis už gana protingą kainą. Gaila, kad ryškios spalvos ten nevyravo, bet ši raudona patraukė akį. Mano akimis turi tik vieną trūkumą – kiek trumpoka rankena, nelabai išeina persimesti skersai. 50 EUR.

Tai štai ir viskas. Jei atvirai, tai parodoje man buvo kiek nuobodoka, bet nesigailiu apsilankiusi!


Ačiū, kad skaitote! Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais

+ There are no comments

Add yours