“Possess the Secret” – du nauji kvapai iš “Oriflame” jam ir jai. Ir vėl vyriški patiko labiau!

Estimated read time 4 min read

Apie kvapus kalbėti sunku. Aš jau esu susidūrusi su tuo, kad pagiriu kažkokį kūno kremą, o skaitytojai sako, kad ei ei, taigi jis smirda surūgusiu kompotu. Arba skaitau apžvalgą apie nuostabų dušo žele aromatą, parduotuvėje pauostau ir suprantu, kad man visą dieną būtų bloga, jei jame išsimaudyčiau. Kai kurie žmonės iš viso nemėgsta jokių kvapų. Tai ne aš. Man patinka ryškūs, rytietiški, su trupučiu vanilės, pačiulio, pipirų aromatai. Arba gaivūs, bet tikrai ne vaisių ar uogų :).

Vieną dieną į mano duris pasibeldė kurjeris, kuris įteikė naujus “Oriflame” aromatus nuo kompanijos atstovų. Ir aš šiek tiek dar svarsčiau rašyti (šiaip niekas neįpareigoja to daryti, jei ką), ar ne. Juk vistiek nemokėsiu tų kvapų apibūdinti. Tačiau po savaitės draugystės pagalvojau, kad bent galiu papasakoti apie tai, ar šie gerai laikosi.

Oriflame Possess the Secret | Grožio blogas

Mano manymų kvepalai (pavadinkime juos taip tik patogumo vardan, visi žinome, kad kvapai skirstomi įvairiai) yra trijų rūšių: turgaus ar apatinių parduotuvių lentynų piguva (tokie, kurių 100ml galima įsigyti už max 15 EUR, bet dažniausiai pigiau), nišiniai ir visi kiti. Ir nesvarbu ar tie kiti yra “L’occitane”, ar Beyonce iš Pigu.lt, ar “Diesel” iš “Kosmados” ar “Oriflame”. Jų kainos svyruoja nuo 30 iki 100 EUR ir kalba eina tik apie tai ar patinka kvapas ir kiek jis laikosi (tai dažnai priklauso ir nuo to, ar tai edt, ar edp ir taip toliau, “Oriflame, beje, yra EDP).

Oriflame Possess the Secret | Grožio blogas

“Oriflame Possess the Secret” yra du nauji aromatai papildę “Possess” šeimą.

Pristatomi jie taip:

„Possess The Secret“ – tai magiški aromatai, kuriuos sukūrė dvi parfumerijos pasaulio legendos – Elise Benat ir Fabrice Pellegrin. Minėtas prekės ženklo pagrindas – legendų istorijos, todėl šie kvapai – įkvėpti magiškos Šiaurės Europos legendos apie Torą ir Iduną.

Stipriame ir moteriškame kvapiajame vandenyje sutelkta Idunos auksinių obuolių galia, ypač moteriškas obuolių ir orchidėjų natų mišinys. Aromatas prabyla vandeninėmis ir sultingomis bergamočių natomis, rafinuotais vandeniniais jazminais ir traškiais saldžiaisiais juodaisiais serbentais. Nepamirštamą pėdsaką palieka vertingos santalų ir vanilės natos, sustiprintos rafinuotų heliotropų žiedų akordų.

Vyrišką kvapųjį vandenį įkvėpė Toro stiprybė, vyriškumas ir galia. Įkvėptas ledinio žaibo „Possess The Secret“ vyriškas kvapusis vanduo yra sustiprintas gaivinančio ir originalaus ledo akordo, sukurto iš unikalių Limbanol ir Hivernal Neo molekulių, sustiprina jo stiprią gaivą. Aromatas prabyla putojančia bergamočių nata, vėliau papildomas gaiviu ledo akordu, kurį įkvėpė Toro kontroliuojamas ledinis žaibas. Širdyje skleidžiasi viliojančiai sūrios subtilios šalavijo natos. Nepamirštamą pėdsaką palieka gyvybingi medienos akordai.

Oriflame Possess the Secret | Grožio blogas

Skaitydama aprašymą aš suprantu, kodėl moteriški kvepalai man visiškai nepatiko. Kaip jau sakiau, nelabai mėgstu vaisių aromatą, o kai šioje kompozicijoje svarbią vietą užima obuoliai ir juodieji serbentai, tai jau man ir atsakymas. Kvapas saldus, bet ne to saldumo tipo, kurį mėgstu. Manau šį buteliuką padovanosiu jums. Jei tik turėsiu kūrybinio įkvėpimo, pasistengsiu dar šiandien padaryti prizų, kurių sukaupiau solidžiai, nuotraukas ir tada jau galėsiu skelbti konkursą.

Oriflame Possess the Secret | Grožio blogas

Kalbant apie vyrišką aromatą, tai jis man labai patiko. Visą savaitę tik jį ir rinkausi. Taip, vyrišką. Ant mano odos jis atsiskleidžia visai kitaip nei ant vyro ir aromatas tampa toks šiltesnis bei minkštesnis. Nežinau koks yra ledo kvapas, bet “Possess the Secret” gaivus.

Ir taip, jis tikrai gana ilgai išlieka. Žinoma, nusilpsta, tampa subtilesniu, bet visą dieną pauosčiusi riešus aš kvapą pagaunu.

Išvadų nėra. Nes jų negali būti kalbant apie kvapus. Arba patinka, arba ne. Moteriški nepatiko, vyriški – taip :).

Papasakokite man, kokie yra jūsų mėgstamiausi kvapai ir ar labai skonis pakito, pvz., nuo paauglystės? O gal išliko panašus, tik dabar renkatės subtilesnius, bet tų pačių natų aromatus?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pas “Oriflame” konsultantus ir greitai turėtų pasirodyti jų interneto svetainėje. Orientacinė kaina – apie 40 EUR už buteliuką. Vyriškas yra 75ml, moteriškas 50ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

5Comments

Add yours
 1. 1
  Virgilija

  Visi kurie kvepia vanile, šokoladu, orchidėjos mano mėgstamiausi nuo neatmenamų laikų

 2. 2
  tikrai taip

  Angels buvo mano mylimiausi daug metu, dar ir dabar kai kas pro sali praeina ir jai padvelika, tai eina sau…Bet aš turbūt mažuma. O šiaip dabar tai medis, vanilė, rytai, tokie saldūs, sunkūs unisex

 3. 3
  Alma

  Praktiškai visuomet turiu butelaitį Mexx Woman, nostalgiškai primena laikus, kai gyvenau Vokietijoje. Šiaip mano santykiai su kvepalais sudėtingi, dažnai nesikvepinu, kitus uostant atrodo malonus kvapas, o ant savęs tiesiog negaliu uosti.

 4. 4
  Renata

  Man Zaros vyriski kvepalai patinka,prisitaikau sau.sie oriflame man irgi skaniai aprasyti,megstu juoduosius serbentus.turiu populiarius montale wild pears,nzn nesitiesia ranka prie ju,kai noriu gaivos,vasaros,svaros patinka Roberto cavali paradiso.labai patiko ir tiesiog gaila,nes ju nebegamina celin dion spring in paris- mano patys mėgstamiausi buvo,svara,gaiva,nupjautos žolės,agurko ir vos salstelėje…

+ Leave a Comment