Šios dienos aš laukiau su nekantrumu, o prabudusi žiūrėjau ar dar neatėjo sms iš paštomatų kurjerio. Gi laukiau mainų dėžutės nuo Ingos, kurią jūs pažįstate iš svečio rubrikos.

Atsimenate, FB sakiau, kad man reikia bausmės, jei iki gegužės pirksiu plaukų priežiūros priemones. Tai va, Inga pasiūlė swapintis. Jei nusižengsiu – siųsiu dėžę tik aš. Jei ne – apsikeisime. Sutarėme 30eu ribas. Cha cha cha tos ribos! Gegužės, aišku, neišlaukėme :). Beje manęs dažnai klausia (pvz., mama) kas ta Inga. Mūsų keliai susikirto atvirukų forume, tačiau jos nesu mačiusi (tik vieną seną foto ir trumpai), gatvėje nepažinčiau. Sunku man buvo parinkti daiktus į dėžutę. Per mažai žinių ir orientyrų. :). Praktiškai vadovavausi tik svečio rubrikos ir komentarų sudarytu įsivaizdavimu, tikiuosi bent kažką pataikiau.

Iki paštomato geras kelias, bet vaikščioti sveika, vos sulaukiau kol baigsiu darbus ir galėsiu nulėkti. Ištraukusi gana nemažą dėžę, aš vos sugrūdau ją į kuprinę, o tada jau skuodžiau skuodžiau kuo greičiau namo. Lupinėjau, žiūrinėjau, rodau ir jums!

Iš karto atsiprašau, panašu, kad mano fototechnika nusprendė elgtis taip, tarsi aplink būtų rūkas. Reikia naujos. Aš vis dažniau naršau po fotoaparatų rubrikas. Noriu patobulėti vaizdinėje srityje.

Na, bet pirmyn prie įdomumų! Jau pirmoje nuotraukoje matote KIEK aš visko gavau, bet dabar iš eilės.

Įsilaužusi į dėžę aš radau garsųjį maišelį iš Dijoros dėžutės. +100 nuotaikos iš karto. Neišmesiu, jis dar tikrai pakeliaus, gi toks geras daiktas!

Po juo visa krūva jaukiai supakuotų pakečiukų.

Inga mane apgavo. Sakė, kad nenori visko pakuoti, tik sudėti į dėžutę ir parašyti laiškutį. Mhm, galvojau atidarysiu dėžę, užmesiu akį, patenkinsiu smalsumą, tada pavalgysiu, apsitvarkysiu ir sėsiu žiūrėti. Tai tau. Teko keisti planus.

Garsiame maišelyje buvo “Phaese” tušas ir “Marakesh” šampūno mėginukas.

Kad gausiu šį tušą žinojau. Bus labai smagu išmėginti. “Pelenės” metu “Phaese” krito į akį, bet tą kartą nieko nenusipirkau. Na, o “Marakesh” man irgi vis dar naujiena.

Kito paketo laiškelis sako “šiaip”.

Nieko sau toks “šiaip”. “Chi” aliejukai, nematytas negirdėtas “Trendy hair” ir “Keune”. “Keune” man apskritai toks nostalgiškas ženklas, buvo tokie laikai, kai atrodė ši produkcija labai prabangi ir nepasiekiama, o ją perka tik turtingi žmonės. Super!

Aha, toliau tokia pakuotė, kokios nesitikėčiau iš nieko kito gauti :):)

O tai yra plaukams elastingumo suteikianti kaukė-emulsija, su keratinu ir ženšeniu “Trendy Hair”. Jėga. Bet aš jau matau problemą. Kaip aš nuspręsiu ką mėginti pirmiausiai?

Toliau dar džiaugsmų plaukams!

“Salerm” atstatanti kaukė “Hi repair mascarila”, “Niophlex Maintainer” plaukų stiprinimo priemonė, “Biokera natura”plaukus maitinanti ir atstatanti kaukė su argano aliejumi. Inga klausė, ar dar ne per daug priemonių plaukams? Taip nebūna! Woohoo!

Kitas pakečiukas labai nustebino.

“The Balm” produkto tikrai nesitikėjau gauti. Jaučiuosi lepinama ir nežinau kuo to nusipelniau. Šešėliai “work is overrated” :). Ačiū! Džiugina širdį!

Šiaip jau būtų galima sustoti, viso to ką parodžiau daugiau nei pakankamai, kad džiaugčiausi. Tačiau, kur tau. Paketukai dar nesibaigė.

“Reviline” priemonė pažeistiems plaukams atgaivinti. Jei visos tos gautos priemonės veiks, tai aš jų tikrai nebegalėsiu vadinti nei sausais, nei pažeistais 🙂

Toliau radinys iš mano geidaraščio.

Galėsiu bent kažką iš jo išbraukti. “Saphira” mineralinis purvo plaukams mėginukas paliko labai gerą įspūdį, tad labai džiaugiuosi, kad turėsiu didesnį kaukės kiekį.

Kitas ryšulys intriguojantis.

Visas kompleksas veido priežiūros priemonių. Reikės atidžiau panagrinėti kas po ko. Atrodo labai rimtai. “Paula’s Choise” pavadinimas kažkur girdėtas, bet stabtelėti ir susipažinti su produkcija neteko.

Dar viename pakelyje slėpėsi širdį glostantis dalykas.

“Makeup Revolution” paletė “Dia de los Muertos” ilgai buvo mano geidaraštyje. Inga pastebėjo. Aš gi sergu šių kaukolių manija ir rimtai galvoju apie tatuiruotę. O gamintojo šešėliai man yra palikę teigiamą įspūdį. Šioje paletėje matau labai daug gražių spalvų, kurias tikrai rasiu kur pritaikyt. Tik viena man atrodo sunkiai panaudojama, užtat vizualiai puošia visą paletę :). Šis radinys taip pat yra iš tų, kurie mieli mieli ir teikia mergaitiško džiaugsmo.

Su plaukais dar nebaigėme.

Linksmasis raštelis :). Dar vienas “Chi” aliejukas, kuris labai kvepia. Užuodžiu net per apsauginę foliją. Be abejonės išmėginsiu.

Ir dar ne viskas!

“L’occitane” valomosios putos. Įdomu, kad man patiko visi kompanijos gaminiai. Dar įdomiau, kad visus juos išmėginau mainų dėžučių dėka :). Bus išmėginta!

Galvojate jau viskas? Ne! Dar liko Mariaus rekomendacijos!

Nežinote Mariaus? Nu jau? Pasufleruosiu: eurovaistinė. Marius rekomenduoja man “NumisMed” dušo žele. Žinosiu kas kaltas, jei nepatiks :). Ačiū!

Štai ir baigta pasirodymų dalis. Aš sakau WOW. Negavau nė vieno daikto, kuris man nepatiktų. Gavau krūvą nematytų dalykų. Buvau pradžiuginta daiktais iš savo norų sąrašo, taip pat ir tokiais, kurie lengvai galėjo ten atsidurti. Inga mūsų sutartą sumą manau viršijo kartais. Ką gi, esu laiminga, kad norėjo mane taip gausiai apdovanoti ir dar kartą sakau ačiū! Viskas parinkta taikliai ir atidžiai.

Šį mėnesį smarkiai praturtėjau mėginukais, manau reikės kažkada padaryti blic-patiko-nepatiko įrašą, nes išsamios nuomonės neparašysi po vieno pabandymo, o papasakoti šiek tiek norisi.

Ačiū, Inga!

Na ir visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką