Palyginimas: „Maybelline“ tušai „Lash Sensational“ ir „Lash Sensational Sky High“

Estimated read time 3 min read

Trečiadienines apžvalgas rengiu iš anksto, savaitgaliais. Tad rašydama įžangą bijau kažką ir prisikalbėti, nes po trijų dienų jau gali būti pasikeitę. Nors apie kosmetiką kalbėti, regis, visada saugu, ar ne? Auč, bet apie dekoratyvinę kosmetiką paskutinį kartą kalbėjau rugsėjį. Apie tušą – liepą. Sakyčiau, pats metas pasitaisyti, ar ne? Tiesa, beveik nustojau dažytis. Kartais aš tiesiog nematau tame prasmės. Sakytum gi geriau pasijauti, bet aš suvokiu, kad per visą dieną į veidrodį pažiūriu vos porą kartų – ryte ir vakare. Be vyro manęs daugiau niekas nemato, o jį greičiau sužavėsiu kieta idėja, nei veido kontūravimu :). Visgi, būna dienų, kai norisi atrodyti ryškiau, kitaip, išbandyti kažką naujo, tad nemanau, kad ateis toks laikas, kai dekoratyvinę kosmetiką išgyvendinsiu iš namų. 

O šį kartą noru papasakoti apie du tušus. Vienas labai populiarus ir apie jį, tik kitą spalvą, esu pasakojusi čia. Kitas – karšta naujiena! Tai „Maybelline“ tušai „Lash Sensational“ ir „Lash Sensational Sky High“.

„Maybelline“ tušai „Lash Sensational“ ir „Lash Sensational Sky High“

„Lash Sensational“ spalva – midnight black – tiesiog labai juoda. Ši tubelė jau yra klasika ir gerai atpažįstama, ar ne?

Tuo tarpu „Lash Sensational Sky High“ – very black – tubelė pasižymi tomis pačiomis spalvomis, bet jau kitos formos, su smagiai nuteikiančiomis iškiliomis raidėmis. Man gražu, kad išlaikyta serijos visuma. 

Žemiau nuotraukoje šepetėliai:

Kairėje – „Lash Sensational“. Jis silikoninis, vienoje pusėje lenktas. Naujojo tušo šepetėlis tiesus, ar tiksliau morkos formos :). Šereliai trumpi. Man asmeniškai labiau patinka pirmasis, nes atrodo, kad geriau iššukuoja ir atskiria blakstienas, bet ir antrasis turi privalumų – nesudėtinga pasiekti net smulkiausius plaukelius. 

Rezultatai man pasirodė labai panašūs. Kairėje pusėje jau gerai pažįstamas tušas, o dešinėje – Sky High.

Vertinu subjektyviai ir man atrodo, kad naujokas vos labiau pailgina, o senukas lyg ir čiut daugiau tankina, gausiau košės uždeda. Bet įvertinkime tai, kad Sky High pas mane sąlyginai dar labai naujas, o pirmąjį turiu jau senokai.

Abiejų tušų formulė man pasirodė panaši – juodumas iš esmės tas pats, minėti skirtumai, gali būti, labiau dėl šepetėlio nei dėl tušo, netrupa, netepa. Tiesa, normaliomis sąlygomis. O štai kaukės tušų reikalus kiek gadina. Nes pro viršų išeina kvapas, kuris, ypač kai šalčiau, kaupiasi ant antakių ir blakstienų, o tada jau tiesus kelias į pandos įvaizdį. 

Reziumė tokia: man šie tušai patinka. Teigiamai vertinu rezultatą, nes kai jau dažausi blakstienas, tai mėgstu intensyvesnį, o ne natūralų vaizdą. Tačiau didelio skirtumo tarp abiejų produktų nepastebėjau. Tad jei paklaustumėte, kurį rinktis, sakyčiau tą, kuris labiau traukia, gražesnė pakuotė, geresnė kaina ar karštesnė akcija :D. 


Naudinga: Šiuos tušus įsigyti galite daugelyje kosmetikos pardavimo vietų, pvz., „Eurokos“ ar „Drogas“. Be akcijų abu kainuoja 12-13 EUR. Akcijų metu – apie 7-8 EUR. 

Dėmesio: aš kosmetikos produktų neparduodu. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

9Comments

Add yours
 1. 1
  Vasarė

  Aš tai esu labai pikta ant šito tušo. 😀 Kaip tik reikėjo naujo, kaip tik atsidarė keli Drogai, nu, galvoju, senasis buvo visai neblogas, kažką pirkti reikia, užšoksiu greitai. O ir reklamavo man jį visur, jau gal mėnesį ar bent kelias savaites – ir instagrame, ir youtube ads’uose, jau net bloga buvo. 😀 Ir ką, užėjau į Trakų g. Drogą – nėra. Paklausiau pardavėjos, tai net girdėjusi apie tokį nebuvo. Tada dar pagalvojau, kad prie namų greitai patikrinsiu, vis tiek pakeliui. Ir ten nebuvo:) Tai paliko mane visa šita situacija gerokai piktą, kad kam tada visur tą reklamą kišti, jeigu neįmanoma pirkėjui įsigyti, kas ir kur neatliko namų darbų… Tai teko pirkti kitą tušą. Nors vis tiek šitas masina išbandyti, tai gal kada nors:D

 2. 2
  Irma Sincera

  Senasis rausvas man labai patiko, apskritai mėgstu tokius lenktus šepetėlius. Dabar turimas Essence jau ant paskutinės kojos laikos, dairausi kažko naujo. Irgi buvau keliose parduotuvėse, bet to naujojo neradau, visai gundausi.

 3. 3
  Salomėja

  Panos, skambat man kaip iš fantastikos pasaulio su tom kosmetikos pardėm 🙂 Karantinas gi, pandemija, internetas veikia 🙂 Galų gale visi tie Drogai iki paskutinės akimirkos nežinojo ar galės atsidaryt jau.
  Nors ir pati buvau optikoje, taip nutraukusi nebuvimą fizinėse pardėse nuo karantino pradžios. 🙂

 4. 4
  Vaida

  Išbandžiau ir aš tą naująjį sky high tušą. Gavau mėginėlį perkant Eurokos internetinėje. Taip išgirtas visur, bet aš tai nusivyliau. Palyginau su turimu iš Essence, tai Essence ir pailgino labiau, ir laikosi geriau, ir pigesnis.

 5. 5
  Salomėja

  O nelyginant su Essence, kodėl nuvylė? Negražiai dažo? Tepa?

  Nes, tai, kad yra geresnių tušų, tai faktas, mano mėgiamo nenurungia. O kaip rašau apžvalgoje, nenurungia ir senuko – iš esmės toks pats 🙂 Aš pati essence tušų nemėgstu. Dažo labai gražiai, bet man jie kažkodėl greitai pasensta, tad pigiau nesigauna.

 6. 6
  Vaida

  Dažo gana gražiai, tačiau man pradeda byrėti po 4h. Daug tušų man byra, bet ne taip greit, dauguma bent darbo dieną išgyvena. Tuo labiau, kad turiu žymiai geresnį produktą, tad į sky high pusę net nežiūrėsiu.

 7. 7
  Salomėja

  Vaida, dėl byrėjimo užjaučiu. Man irgi labai daug tušų tepa, net ir atsparių vandeniui, tarp jų yra ir iš Maybelline.

 8. 8
  Irma Sincera

  Nemokėsiu aš už siuntimus, o eiti atsiimt užsakymo į parduotuvę tai tas pats kas joje nusipirkti. Pati parduotuvėje dirbu, tai per dieną su 50 žmonių turint kontaktą manęs jau jokios vietos negąsdina :D. Plius tikrai ne pasaulio pabaiga, kad per visus psl ar paduotuves lakstyčiau ir ieškočiau.

 9. 9
  Salomėja

  Irma,
  jei atvirai, tie tie 50 žmonių, kurie lekia į parduotuvę, kurioje dirbi, mane irgi stebina.

  Bet aš apskritai turbūt žiauriai noriu, kad pandemija greičiau baigtųsi ir pamirštu, kad nu ne pagal save reikia spręsti, o tie 50 visgi dauguma 🙂

+ Leave a Comment