Trečiadienines apžvalgas rengiu iš anksto, savaitgaliais. Tad rašydama įžangą bijau kažką ir prisikalbėti, nes po trijų dienų jau gali būti pasikeitę. Nors apie kosmetiką kalbėti, regis, visada saugu, ar ne? Auč, bet apie dekoratyvinę kosmetiką paskutinį kartą kalbėjau rugsėjį. Apie tušą – liepą. Sakyčiau, pats metas pasitaisyti, ar ne? Tiesa, beveik nustojau dažytis. Kartais aš tiesiog nematau tame prasmės. Sakytum gi geriau pasijauti, bet aš suvokiu, kad per visą dieną į veidrodį pažiūriu vos porą kartų – ryte ir vakare. Be vyro manęs daugiau niekas nemato, o jį greičiau sužavėsiu kieta idėja, nei veido kontūravimu :). Visgi, būna dienų, kai norisi atrodyti ryškiau, kitaip, išbandyti kažką naujo, tad nemanau, kad ateis toks laikas, kai dekoratyvinę kosmetiką išgyvendinsiu iš namų. 

O šį kartą noru papasakoti apie du tušus. Vienas labai populiarus ir apie jį, tik kitą spalvą, esu pasakojusi čia. Kitas – karšta naujiena! Tai „Maybelline“ tušai „Lash Sensational“ ir „Lash Sensational Sky High“.

„Maybelline“ tušai „Lash Sensational“ ir „Lash Sensational Sky High“

„Lash Sensational“ spalva – midnight black – tiesiog labai juoda. Ši tubelė jau yra klasika ir gerai atpažįstama, ar ne?

Tuo tarpu „Lash Sensational Sky High“ – very black – tubelė pasižymi tomis pačiomis spalvomis, bet jau kitos formos, su smagiai nuteikiančiomis iškiliomis raidėmis. Man gražu, kad išlaikyta serijos visuma. 

Žemiau nuotraukoje šepetėliai:

Kairėje – „Lash Sensational“. Jis silikoninis, vienoje pusėje lenktas. Naujojo tušo šepetėlis tiesus, ar tiksliau morkos formos :). Šereliai trumpi. Man asmeniškai labiau patinka pirmasis, nes atrodo, kad geriau iššukuoja ir atskiria blakstienas, bet ir antrasis turi privalumų – nesudėtinga pasiekti net smulkiausius plaukelius. 

Rezultatai man pasirodė labai panašūs. Kairėje pusėje jau gerai pažįstamas tušas, o dešinėje – Sky High.

Vertinu subjektyviai ir man atrodo, kad naujokas vos labiau pailgina, o senukas lyg ir čiut daugiau tankina, gausiau košės uždeda. Bet įvertinkime tai, kad Sky High pas mane sąlyginai dar labai naujas, o pirmąjį turiu jau senokai.

Abiejų tušų formulė man pasirodė panaši – juodumas iš esmės tas pats, minėti skirtumai, gali būti, labiau dėl šepetėlio nei dėl tušo, netrupa, netepa. Tiesa, normaliomis sąlygomis. O štai kaukės tušų reikalus kiek gadina. Nes pro viršų išeina kvapas, kuris, ypač kai šalčiau, kaupiasi ant antakių ir blakstienų, o tada jau tiesus kelias į pandos įvaizdį. 

Reziumė tokia: man šie tušai patinka. Teigiamai vertinu rezultatą, nes kai jau dažausi blakstienas, tai mėgstu intensyvesnį, o ne natūralų vaizdą. Tačiau didelio skirtumo tarp abiejų produktų nepastebėjau. Tad jei paklaustumėte, kurį rinktis, sakyčiau tą, kuris labiau traukia, gražesnė pakuotė, geresnė kaina ar karštesnė akcija :D. 


Naudinga: Šiuos tušus įsigyti galite daugelyje kosmetikos pardavimo vietų, pvz., „Eurokos“ ar „Drogas“. Be akcijų abu kainuoja 12-13 EUR. Akcijų metu – apie 7-8 EUR. 

Dėmesio: aš kosmetikos produktų neparduodu. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).