Pastaroji savaitė varo mane iš proto tuo, kad regis kiekvieną dieną pasikeičia aplinkybės ir aš turiu perplanuoti savo užduotis. Tačiau tikiu, kad beprotybė jau baigiasi. Na, o dabar, po šiokios tokios pertraukos – naujas derinys. Jūs jau žinote, kad man užėjo pamišimas dėl geltonos spalvos. Ir visur ieškojau megztinio. Jei atvirai, tai taip ir neradau tokio atspalvio, koks mane dabar valdo, bet alternatyvą – citrinuką – pagriebiau “Reserved” parduotuvėje. Ten važiavau pirkti nusižiūrėtos suknelės, o geltona gi taip moja, taip moja…

Tuo pačiu, praeitą sekmadienį išlindo saulė, tad galėjau net paltą nusivilkti. Mano lauko derinys yra toks, kokį jau rodžiau. Nieko naujo 🙂

Net nepasakytum, kad citrina viduje 😀

Na ir kalbant apie tą pačią suknelę ir tą pačią panelę, tai šią jau matėte derinyje su storu tamsiai raudonu megztiniu čia. Šį kartą ji man dirba už sijoną. Aliona kažkada rašė, kad norėdama antrą kartą parodyti suknelę, turi palaukti kol skaitytojai ją pamirš. Aš gi atvirkščiai. Noriu kuo dažniau rodyti tuos pačius rūbus, tik kitaip, kituose deriniuose, kitokiose aplinkose bei progose.

Taip taip, žinau, kad ne kiekvienam suprast tą ploną audinį, megztinį ir sunkius batus. 4 iš 5 žmonių pasakys, kad negražu, bet kiek aš save pamenu, tai retai randu stiliaus draugų 😀

Na, o batai yra mano šio sezono mėgiamiausi. Buvau sulaukusi komentaro, kad kerzai su užtrauktuku žeidžia žmonių įsitikinimus, bet aš neatstovauju jokios religijos, mano manymų daiktai turi tarnauti, dirbti, vergauti. Ir tie, kurie sunkiai apsiaunami (varstyt reiktų pusę valandos) tiesiog stovėtų spintoje, kurios aš neturiu. Du tris kartus pasimaivyčiau, o po to stumtų patogesni :). Ilgaauliai mane saugo nuo purvo. Nes aš nemoku vaikščioti, jei tik drėgna, tai visą nugarinę blauzdų dalį nusitaškau. Smarkiai. O čia gi kempiniuku pavalai ir ramu.

Ir dar šaltojo sezono auskarai. Kadaise gavusi vienus iš atstovų, aš tą pačią dieną nubėgau ir nusipirkau dar dvejas poras.

Neturi metalinių detalių, todėl nešalta ausims. Tvirtai užsispaudžia, neišsirauna su šaliku.

Aprangos suvestinė:

Suknelė: “H&M”, 46 dydis, 30 EUR.

Paltas“Reserved”, 44 dydis. 69.99 EUR.

Šalikas-mova: “Humana”, 1.5 EUR.

Megztinis: “Reserved”, L dydis, 15 EUR.

Auskarai: “Vitrina Pro”, 10 EUR

Kuprinė: rankų darbo. Neįkainuojama.

Batai: “Dr. Martens”, iš “Vinted”, 27 EUR.

Ko gero tai yra “naujausias” mano derinys, nes second hand’ą atstovauja tik batai ir šalikas 🙂

Klausimas jums: kokio tipo žmogus esate jūs. Ar tas, kuris negali praeiti pro ryškiaspalvius drabužius, ar toks, kuris pripažįsta tik juodas, pilkas, žemės spalvas. O gal įvairiapusis?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.