Nagi nagi, derinio šią savaitę nufotografuoti nepavyko, bet galvojate, kad paliksiu jus be kalbų apie drapanėles? Na jau ne! Šopaholikės valanda! Parodysiu savo rudeninius pirkinius ir visi bus iš dėvėtų drabužių parduotuvių.

Jau esu užsiminusi, kad nemėgstu megztinių. Nemėgstu! Jaučiuosi storas meškinas, kuris negalėjo eiti į svečius pas kiškį, nes bijojo nepralįsti pro olos angą. Bet žiemą man šalta. Ir leidžiu aš sau rengtis negražiai, būt stora ir nelandžioti į olas. Nes nenoriu sušalti, numirti ir būti pamiršta. Va. Todėl prisipirkau visokių keistų megztinių. Juokinga, bet dauguma drabužių bus iš vyrų skyriaus. Tai ar aš kalta, kad pas juos kaba normaliausi? Be visokių deimantų apykaklėse, rožių raštuose ir auksų sagose?

Dėl nuotraukų tai jau skonio reikalas, eksperimentavau, bandžiau perprasti fotografavimo nustatymus ir apdorojimo programėles, tad priimkite kaip yra, nes tai tik žaidimas. Kitą kartą gal bus ir kitaip, žinoma, tik geriau,

o dabar žiūrim žiūrim!

Švelniai rusvas megztukas su bordiniais dryželiais nukautas Pylimo g. Humanoje už 6 eurus. Iš vyrų skyriaus. Sudėtis jo yra 100% vilnos ir siūlai tai tie, kurie labai kanda. Labai labai. Atrodo supuola milijonas nykštukų ir miniatiūriniu švitriniu popieriumi drožia odą. Tačiau aš esu nenormalioji, kuriai patinka vilnos kandžiojimas. Velkuosi, kai pradedu jausti peršalimo simptomus ir kaifuoju nuo to jausmo, kaip megztinis mane šildo ir kraujotaką aktyvina.

Vyrų skyrius? Taip! Vintažinė Humana, Trakų g. 10 EUR. Sudėties nežinau, nes nėra jokių užuominų į etiketes. Bet man gi patiko tas dryželių ir raudonos derinys. Vis kažkas ryškesnio, grafiško ir rėkiančio iš tolo.

Jūs žiūrite į nuotrauką ir nesuprantate, kodėl tie marškiniai kažkur ne fokuse, kažkaip raibuliuoja? Žinokit ir aš nesupratau. Atkreipkit dėmesį, kad su džinsais viskas gerai :). Bandžiau fotografuoti telefonu, fotoaparatu, įvairiais režimais, ant savęs ir ant pakabos, kažkas jiems yra, kad nuotraukoje tampa vaiduokliu. Turiu gal 100 nuotraukų. Tada tas nuotraukas išsididinus supratau, kad su fokusu viskas normaliai, matosi kiekvienas siūlas, sagutės ir visa kita. Optinis mirgėjimas. Medvilniniai, pastorinti, minkšti, vėl gi vyriški, iš dėvėtų rūbų parduotuvės “50ct” Žvėryne. Kainavo 6.50 EUR.

Atgal į mokyklą, nes būtent tada mano mylimiausia apranga buvo prasegti marškiniai. Su džinsais ar sijonu, ant suknelės.

Kur megztinis neįdomus, tai tas, jau žinokite, iš moterų pusės :). Šis toks paprastas, trumpas “Vero Moda” megztukas kainavo 6 EUR ir radau jį taip pat Žvėryne, “50ct” parduotuvėje. Čia tas atvejis, kai kažką apsivilkt reikia. Bet nebaisiai sau su juo patinku. Nes per blankus savo modeliu, kas kad ryški spalva. Tačiau toks trumpesnis tinka prie sijonų.

O pakabukas tai iš Pylimo Humanos. Kainavo 5 EUR. Medinukai su akmenukais.

O čia gi megztinis, kokio aš specialiai ieškojau norėdama dėvėti ant vasarinės suknelės. Pats baisiausias! Iš vyrukų skyriaus, vintažinė Humana, Trakų g., 10 EUR. 30% moheros, tad minkštas. Bet žinokite, jei pamatyčiau vyrą su tokiu, tai galvočiau, kad iš kokių moksliukų keršto laikų pasiklydo ir paklausčiau kur laiko mašiną paliko. Baisiau nebūna. Na, o man tai kas. Vistiek megztinių nemėgstu, tai gali būti ir baisus. Tos juostelės yra zomšinės :). Smagi detalė.

Šis tai jau taip pat, suprantat gi, ne vyrų skyriuje rastas. Sijoną prigriebiau tik dėl dviejų priežasčių: kainavo eurą, 100% vilnos. Ir trečia priežastis – man gražu. Per tas didžiausių išpardavimų dienas visada galima nesąmonių prisipirkti. Iš vintažinės Trakų Humanos. Buvo ir švarkelis, ta prasme, čia kostiumėlis, kurio dalis atskirai pardavinėjo, bet aš neketinu per karnavalą pleduko vaidinti. Tik va bėda, nors sugalvoju prie ko jį dėvėčiau ir ką avėčiau, tačiau man nepatinka sijono ir turimų paltų ilgių vaizdas. Nesižiūri kažkaip. O be palto man šalta, tai ir nežinau ar kada šį sijoną nešiosiu ar tik spintoje laikysiu. Nepagalvota apie tokią smulkmenėlę 😀

Tad tiek mano rudeninių pirkinių. Šį kartą jie tokie beveik helloweeniniai, ane? Jokio glamūro, tik pastangos peržiemoti. Ką manot?


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.