Nušveiskime rankas, kojas ir kūną! "Orly Rich Renewal Paradise" šveitiklis

Estimated read time 3 min read

Tiklaraštis tikrai daro įtaką mano gyvenime ir truputį (cha cha) skatina vartoti. Pvz, seniau aš visai nenaudodavau kūno šveitiklių. Na, kartais užeidavo kokia psichozė ir atsinešdavau iš virtuvės kavos. Man atrodė, kad visiškai pakanka aštrios kempinės ar kūno šepečio. Didelės būtinybės nematau ir dabar, tačiau atradau, kad šveisti kūną paprasčiausiai yra malonu. Labiau naudinga morališkai nei fiziškai. Jokiu būdu neteigiu, kad kartkartėmis nereikia pašalinti negyvų ląstelių, bet tikrai, kaip jau minėjau, tą daro ir aštresnė ar švelnesnė (pvz., konjac) kempinė.

Dar man įdomu, o kiek jūs šveitiklių sunaudojate? Aš dar liepą pasakojau apie mangų šerbetą. Ir vis dar nesibaigia. Kūną šveičiu vieną du kartus per savaitę, o kadangi atsibodo naudoti, tai kabinu saujomis. Ir vistiek dar geras trečdalis yra. Na, bet atsibodo ir norisi paįvairinimo, o čia kaip tik pasitaikė proga išbandyti “Orly” rankų, kojų ir kūno šveitiklį.  Net nežinau, kodėl išskirtos rankos ir kojos. Kompanija man visada asocijavosi tik su nagų lakais, tad nustebau, kad turi ir kūno priežiūros priemonių. “Orly” siūlo kelis kvapus, maniškis yra Paradise ir pristatomas taip:

ORLY Paradise Rich Renewal šveičiamasisi pylingas su taukmedžio sviestu ir vitaminu E apsaugo ir drėkina odą, o sudėtyje esantis naturalus cukranendrių cukrus pašalina negyvas ląsteles, suteikdamas odai švytėjimo ir švelnumo. Švelnus ličio ir granatų aromatas.

Žvilgsnis į sudėtį:

Viskas atrodytų kaip ir neblogai, kol neprieiname konservantų. Metilisotiazolinonas kosmetikoje pakeitė keikiamus parabenus, bet parabenai nėra uždrausti, o štai šis ingridientas tuoj bus. Daugiau galite paskaityti KosmetikosDNR puslapyje. Aš esu jau naudojusi priemonių su šiuo konservantu, nepajutau žalingo poveikio, tad kaip ir parabenus, kaip ir fenoksientanolį – naudoju. Sava rizika.

Pats šveitiklis smagus. Pailga tūbelė yra gana minkšta, todėl lengva išspausti priemonę. Ir dar tokios man patinka labiau, nei indeliai, kuriuose kabiname pirštais. Pirmiausiai pajaučiu netikėtą kvapą. Iš tokio dizaino pakuotės, kažkodėl tikėjausi labiau neidentifikuojamo tipinio švaros priemonių parfumo. Gavau saldų lyg ir citrusiniais vaisiais dvelkiantį produktą. Primena egzotinius vaisių kokteilius.

Šveitiklis cukrinis, bespalvis, lipnokas.

Šveisti reikia mikliai, nes cukrus tikrai greitai tirpsta.

Odos nesausina, priešingai, palieka aliejaus pėdsakus, tad po procedūros nereikia kūno kremo.

Išvados: savo darbą atliekantis, malonus produktas. Tačiau baigsis ir pasimirš, tikrai nėra tas, kurį kartočiau, kai pasaulyje daug neatrastų priemonių. O vat besibaigiančio “Orly” nagų lako viršutinio sluoksnio jau greitai pėdinsiu kartoti :).

Įvertinimas:

Naudinga: Šveitiklį įsigyti galite “Vitrina Pro” fizinėse parduotuvėse ir Beautyforsale.com. 237ml kainuoja 13.61 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours