Tai truputį vasaros įjungė, ar ne? Nelyja visą savaitę – rekordas! Aš jau pradedu gyventi atostogų nuotaikomis, nors jos dar tik kitą mėnesį, bet jaučiuosi tokia atsipalaidavusi, besiruošianti nuotykiui. Pastarosiomis dienomis norisi savimi labiau rūpintis, nes buvau visai jau abejinga. Ir viskas dėl saulės, sakau jums!

Ir šiandien apkalbėsiu vieną daikčiuką, kuris yra skirtas grynam pasilepinimui. Produktas brangokas, todėl jį naudojant nepalieka tas jausmas, kad atlieki kažkokį ypatingą savęs glostymo ritualą. Bent jau aš taip jaučiuosi, o kalbu apie sausą aliejų “Sweet Vanilla Dry Oil” iš “The Organic Pharmacy”.

Atleiskit, kad nuotraukose jis atrodo kiek keistai. Kompanija savo priemonių dizainu naudoja daug sidabrinių užrašų (tiksliau visi užrašai yra tokie), kurie blizga tviska ir labai sunku pagauti gerą kampą. Mačiau net atstovų nuotraukose tai jaučiasi.

Kaip visada, pradžiai teorija kas tai yra:

Dangiškas kvapas, nelipnus, lengvos tekstūros, gerai įsigeria, drėkina. Praturtintas saldžiosios vanilės aromatu, šis rafinuotas, plataus naudojimo sausasis aliejus maitina ir atstato odą bei plaukus. Sudėtyje taip pat yra 7 augalų kokteilis, kuris pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Augalų eteriniai aliejai yra lengvos tekstūros, gerai įsigeria, drėkina, pagerina, apsaugo veido ir kūno odą. Plaukai tampa ypač žvilgūs ir lankstūs.

Keletas naudojimo būdų:

Kūno aliejus – Purkškite tiesiai ant kūno ir leiskite galingiems antioksidantams ir gundančiam aromatui jus apgaubti.

Masažo aliejus – Naudokite masažo metu ir leiskite, kad švelnus vanilės aromatas išvaduotu jus nuo per dieną patirtos įtampos.

Plaukų spindesiui – Šis ypač lengvas aliejus greitai įsigeria į plaukus ir suteikia jiems švytėjimo, akimirksniu juos atgaivina. Purkškite ant sausų plaukų ir palikite 10-30 minučių, išplaukite galvą.

Garbanų „suvaldymui“ – Akimirksniu suvaldo nepaklusnias garbanas. Po šukuosenos formavimo purkškite ant plaukų, jie taps švytintys ir švelnūs.

Daugiau drėgmės – Padidinkite drėgmės kiekį savo kasdieninėje odos priežiūroje. Naudokite kartu su kremu ir suteikite odai daugiau drėgmės.

Skutimosi aliejus – Naudokite plaukų šalinimui kaip skutimosi aliejų, oda po šios procedūros bus sveika ir švelni.

Odos kvėpinimui – Lengvai pakvepinkite savo odą šiltu vanilės aromato aliejumi.

Manikiūrui ir pedikiūrui – Akimirksniu drėkina rankų ir pėdų odą. Masažuokite su mažu kiekiu aliejaus savo rankas ir pėdas.

Modeliavimo ir barzdos aliejus – Šis aliejus ypač greitai susigeria, suteikia švytėjimo ir sumažina sudirgimą. Stimuliuojantis vanilės aromatas kartu su galingais antioksidantais, padeda susitvarkyti su nepaklusniais plaukais ir drėkina odą. Maksimaliam drėkinimui naudokite du kartus per dieną.

Sudėtis:

Na, alkoholis kiek trikdo, bet esu tikra, kad be jo nebūtų tokia nuostabi produkto konsistencija. Į galvą nuolat mums kalama, kad alkoholis sausina, bet nežinau nežinau, naudoju naudoju aš priemones su juo ir nepastebiu tokio efekto (ir aš čia kalbu ne vien apie šią priemonę, nes turiu ne vieną su tuo blogiuku), tad tikiu, kad gamintojai moka parinkti tinkamą balansą.

Kaip matote iš aprašymo, produktas universalus. Sunkus stiklinis buteliukas tikrai atrodo prabangiai, purkštukas iš pradžių pasirodo įtartinai kuklus, bet veikia be problemų, ypač gražiai skleidžia priemonę. Tai yra nesitaško per šonus, nespjaudo čiurkšlėmis, ar per plačiai. Aliejų purškia tarsi dulksna.

Iš mano visos įrašo intonacijos, manau suprantate, kad produktas man patiko. Pradėsiu nuo svarbiausio klausimo, kuris jau kyla perskaičius pavadinimą – kvapo. Vanilė mane ir viliojo ir baugino. Viliojo, nes aš mėgstu saldžius kvapus. Baugino, nes bijojau nenatūralaus, net šleikštaus saldumo, arba tipinio bandelių kvapo. Nukrypsiu nuo temos ir papasakosiu istoriją, kad besimokydama mokykloje perskaičiau, kad vanilės kvapas vilioja vaikinus. O kadangi nebuvau labai populiari, reikėjo ginklų… Tai va, “Oriflame” tais laikais, gana trumpą periodą, turėjo tokius kvepaliukus. Vanilės, uogų ir dar kažkokių kvapų. Panašius galima rasti “Eurokos”, kažkas ten pavadinime panašaus į maliza ar pan. Taigi, nusipirkau aš tuos oriflaminius ir pradėjau naudoti. O šie buvo labai labai stipriai koncentruoti. Pora purkštelėjimų ir net visa klasė kvepia vanile :). Dvi dienas :). Vaikino, aišku, nesusišaudžiau, o dabar net šiek tiek gėda, kad skleidžiau bandelių debesį, net mokytojos klausdavo, kas čia tiek prisikvėpino :D. Tad štai, prisibijojau, kad minimas aliejus nebūtų panašus.

Ir ne. Jo kvapas nėra taip tiesiai vanilinis. Turi kažkokio vaisinio gaivumo, neapsieina be saldumo. Malonus, gerai jaučiamas, bet ne per stiprus, blėstantis palaipsniui. Patiko iš karto, visai nereikėjo jaukintis, nenusibodo po kurio laiko.

Nors naudojimo būdų rekomenduojama daug, aš renkuosi du. Veido netepu, nes jam turiu pakankamai kitų produktų. Dažniausiai dar drėgną odą purškiu po dušo. Kaip minėjau, dulksna pasklinda lengvai, tad nereikia gaudyt kokios balutės, labai maloniai išsitrina ir gana greitai įsigeria. Malonus kūno švelnumas išlieka ilgai. Prieš eidama į lauką nuogomis kojomis, taip pat jį naudoju. Prieš tai kojas purškiu terminiu vandeniu, kad lengvai sudrėkinčiau, tada aliejumi.

Beje, naudodama produktą nesikvepinu. Man pakanka šio kvapo. Būtent dėl jo aš netingiu tepliotis, nes na, prisipažinsiu, dažniausiai kitos priemonės yra naudojamos priešokiais.

Taip pat priemone purškiu ir sausų plaukų galus. Nepadauginkit.

Beje, manau dėl gero purkštuko, ši priemonė yra tikrai skalsi. Aš pastarąsias savaites pastoviai purškinėjuosi ir matau, kad naudojasi labai taupiai. Žinau, kad jau likus paskutiniam trečdaliui imsiu labai skūpyti, bus gaila baigti 😀


Įvertinimas:

Naudinga: Priemonę įsigyti galima Biovaistine.lt. 100ml kainuoja 45 EUR. Užsiregistravus naujienlaiškiui, galima gauti 10% nuolaidą.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).