[2022 05 11] Labas ir vėl. Dėliodama planus, kokią kosmetiką pasiimti į Ispaniją, nusprendžiau čia palikti trumputį įrašą apie savo mėgstamiausius produktus su SPF. Iš esmės tuos, kurie skirti veidui, nes būsiu atvira – jį labiausiai ir saugau, o surasti patinkančių priemonių yra sunku. Juk daug kas nemėgsta SPF dėl sunkumo, blizgumo, balto šydo ir daugelio kitų priežasčių. Bet pigmentinės dėmės ar odos vėžys irgi nevilioja. O saulė dar ir senėjimą spartina, tad telieka ieškoti patinkančių priemonių.

Aš dažnai produktus sluoksniuoju. Jūs turbūt žinote, kad jei norime pasiekti žadamą SPF30 ar SPF50 apsaugą, tai priemonės reikia daug. Tiek kremo retas kuris sutepame. Ir nors kremas su SPF30 ir pudra su SPF30 nesukuria apsaugos SPF60 (nesisumuoja), bet padeda priartėti prie to SPF30.

Taigi, primenu kelis savo mėgstamiausius produktus, kuriuos naudoju ir dabar. Kadangi pati į saulės kremų sudėtis dėmesio daug nekreipiu, nes keli rekomenduoti mineraliniai (pvz., Madara) man buvo iššaukę alerginę dilgėlinę, tad ir savo rekomendacijose ingredientų nenagrinėju.

„Avene“ apsauginis drėkinamasis kremas su spalvos pigmentais “B-Protect”, SPF50

Apie jį rašiau čia. Man šis kremas yra favoritas, tarp visko, ką esu išbandžiusi. Jo spalva neturi oranžinio atspalvio, labai maloniai dengiasi, nelimpa, neskatina odos dar labiau riebaluotis ir blizgėti. Pernai buvo dingęs iš visų Lietuvos ir užsienio parduotuvių, dabar matau, kad ir vėl atsiradęs.

BYRON BAY FACTOR 30 HIGH apsauginis veido losjonas

Pirktas „Eurokos“, nebrangus ir labai nustebinęs, nes tikrai „Matt Finish“. Gaivus, nelipnus, tikrai su malonumu naudoju, ypač, kai nenoriu kremo su spalva, koks yra minėtas „Avene“.

Derma E, Essentials, Sun Protection Mineral Powder, SPF 30

Apie šį produktą taip pat turiu visą įrašą. Vis dar nesibaigė, vis dar naudoju. Aš netikiu, kad vien tokia pudra gali suteikti SPF30 apsaugą. Nebent jos užsiteptume toną. Lengvas sluoksnis? Tik lengvam atnaujinimui. Tačiau man patinka ja užfiksuoti saulės kremus, suteikia matiškumo, o papildoma apsauga gi nekenkia.

BELLAPIERRE mineralinė kompaktinė pudra

Ir vėl gi. SPF15 gana mažai, pudros irgi daug neužtepsi, tačiau dar bent šioks toks sluoksnelis vis ne į minusą. Priemonė visai patinka, tad tiesiog dar kartą įtraukiu ją į šį sąrašą.

Holika Holika Clearing Petit BB kremas

Senas geras BB, kurį vėl nusipirkau iš nostalgijos. Pamenu, kad sudėtis pusėtina, poras šiek tiek kemša, bet bliamba – gerai maskuoja ir ant mano porėtos bei riebios odos atrodo gerai. Tad ir vėl naudoju! O SPF30 irgi gerai. Tai kremas, BB ir sausa pudra leidžia man tikėtis, kad po pusvalandžio saulėje netapsiu strazdanota :).

Šį kartą tiek! Pasidalinkite savo atradimais. Viena kita rekomendacija jau pasinaudojau, tačiau negaliu sakyt, kad labai sėkmingai.


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.