Kai įsigijau šį daikčiuką, galvojau, kada gi aš ją normaliai išbandysiu. Visą dieną namie, o tos saulės nematyti. Tačiau, ką tik buvo didžiosios atostogos. Keturios dienos lauke, o saulė lepino! Taigi, naudojau ir galiu papasakoti įspūdžius.

Prisipažinsiu, esu iš tų, kurie nėra labai kruopštūs SPF klausimu. Veidą nusitepu, o kad sprandas nudegė, tai net gėda sakyti. Tačiau jau ne kartą esu minėjusi, kad net ir su veidu bėdos. Ryte nepamirštu niekada, tačiau kaip reaplikuoti SPF? Ypač jei esi su makiažu? Dabar jau atsirado purškiamos dulksnos. Bet esu vieną bandžiusi, regis Uriage, nebuvau sužavėta. Jau kurį laiką į eterį lenda tokio formato mineralinės pudros. Patogu – įsimetei šepetuką į kuprinę, reikalui esant išsitrauki, šnai šnai ir vėl saugi. Ar tikrai? Magėjo išbandyti, tad įsigijau „Derma E, Essentials, Sun Protection Mineral Powder, SPF 30“. SPF skaičiukas gerokai didesnis nei mano matytų tradicinių mineralinių pudrų, kurios paprastai turėtų užtikrinti SPF15 lygio apsaugą.  

Aprašyme teigiama, kad pudra saugo nuo UVA/UVB spektro spindulių, yra praturtinta antioksidantais, padeda išlaikyti matiškumą.

Sudėtis išdėstyta amerikietiškai. Nurodomi aktyvūs ingredientai Titanium Dioxide 17.29% ir Zinc Oxide 20%, o tada visų kitų sąrašas toks: mica, silica, caprylic/capric triglyceride, tocopherol (vitamin E), retinyl palmiate (vitamin A), chamomilla recutita (matricaria) flower extract, camellia sinensis (green tea) leaf extract, capryloyl glycine, undecylenoyl glycine, iron oxides (ci 77492, ci 77489).

Man gana keista čia matyti vitaminą A :).

Pakuotė tokia, kaip matote foto, o atkimšusi radau šepetėlį, kuris buvo sausas ir reikėjo ilgai visaip purtyti ir belsti, kol pasidengė miltukais. Tada jau iš karto atrodo nedailiai.

Papurčiau, pažaidžiau, iškilo klausimas, o kaip uždėti kamštelį? Ir tik po kurio laiko supratau, kad dar yra tokia išsitraukianti detalė, kuri lyg suskleidžia šepetuką. 

Pudra teoriškai yra skaidri (translucent), praktiškai lengvo rusvo atspalvio priduoda. 

Rytais aš veidą tepdavau „Avene B-Protect SPF50“ priemone. Po, kokių trijų keturių valandų, per patį saulės piką traukiau „Derma E“ ir sukamaisiais judesiais aplikavau pudrą. Negailėjau. Labai patiko tai, kad nepaliko miltinio efekto. Priešingai – dingsta bet koks blizgesys, veidas atrodo tiesiog sveikai. 

Kartojau po 3 valandų. Ir taip visas keturias dienas, kurių metu nemažai laiko praleidau tiesioginėje saulėje spoksodama į viršų ir stebėdama drono skrydžio eigą. 

Rezultatas – veidas visiškai nenudegė, kad buvo saulės žinau iš to, kad nudegė sprandas ir iškirptės juostelė. Taigi, mano manymu reaplikavimas veikia. Visgi, sunku pasakyti, kiek darbo nudirbo ryte užteptas „Avene“. Išbandyti be rimtesnio kremo nesiryšiu, todėl diskutuoti galime tik abstrakčiai. Veiktų, ar ne? Manau svarbu produkto negailėti, gana dažnai atnaujinti. 

Pagrindiniai privalumai čia estetiniai, nes turbūt daug riebiaodžių kenčia nuo per didelio blizgesio. Labai patogu bet kuriuo metu jį pašalinti. 

Minusai? Sakyčiau šepetėlis galėtų būti ir kokybiškesnis, nes jau naujas atrodė toks „papigiai“. Tas matosi ir nuotraukose, kur jis dar beveik nenaudotas. Tačiau dengia neblogai. Radau, kad šepetėlio dalį galima atsukti, tad nesunkiai galėsiu jį išplauti. Ateityje indelį galima pasipildyti kažkokia kita pudra, nes gi visos jos turi šiokią tokią apsaugą. O kaip jūs saugotės?


Naudinga: produktą įsigyti galite Iherb.com. Kaina – 13,59 EUR už 4 gramus. 

Dėmesio: aš kosmetikos produktų neparduodu. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).