Kompanija “Biok” ne taip seniai išleido naują “Margarita ECO” produktų liniją. Geltonos pakuotės iš karto atkreipė mano dėmesį, labai gundžiausi gaivinamuoju kremu, bet neįsigijau. Juk ir taip turiu gausybę. Seriją sudaro drėkinamasis, maitinamasis, gaivinamasis kremai bei valomasis pienelis.

Vėliau mano vyras dalyvavo savaitės žygyje, kuriame nuolatos buvo vėjyje, saulėje, lietuje, o ir higienos sąlygos ne pačios palankiausios pasitaikė. Veidas taip išsausėjo, nužvarbo, nudegė ir pavargo, kad jis viduryje parduotuvės pasičiupo kažkokį kremą vyrams ir klausė manęs ar geras. Ai, sakau, padėk tu tą kremą ir imk geriau va “Margaritos” drėkinamąjį. Gal ir nebus stebuklas, bet sudėtis padori. Na ir kremas visai prilipo. Nuramino jo odą, per kelias dienas grįžo iki komforto zonos ir aišku metė reguliariai naudoti. Dabar tepasi tik priešokiais. Pati kelis kartus bandžiau, tad tegaliu pasakyti, kad maloni konsistencija.

Drėkinamasis kremas pristatomas taip:

Drėkinamasis veido kremas su avižų pieneliu ir medetkų ekstraktu intensyviai drėkina ir suteikia odai šilko švelnumo. Avižų pienelis atkuria ir išlaiko būtiną odos drėgmę, o taip pat mažina paraudimus. Medetkų ekstraktas saugo odą nuo sudirgimų ir nepalankaus aplinkos poveikio. Rekomenduojamas sausai, normaliai odai, yra puikus makiažo pagrindas. Dermatologų patikrinta.

SudėtisAqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Pentylene Glycol, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Cetearyl Alcohol, Tapioca Starch, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Cetearyl Glucoside, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Parfum (Geraniol, Limonene, Linalool).

Taigi, drėkinamasis kremas tapo mano vyro, o aš pati daugiau galiu pakalbėti apie gaivinamąjį. Jis pristatomas taip:

Ekologiškas, itin lengvas gaivinamasis kremas intensyviai drėkina veido odą ir tuo pačiu suteikia jai matinį efektą. Avižų pienelis ne tik atkuria ir išlaiko būtiną odos drėgmę, bet ir padeda mažinti paraudimus. Medetkų ekstraktas saugo odą nuo sudirgimų ir nepalankaus aplinkos poveikio. Rekomenduojamas mišriai ir normaliai odai, yra puikus makiažo pagrindas. Dermatologų patikrinta.

SudėtisAqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Glycerin, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Cetearyl Alcohol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Cetearyl Glucoside, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum.

Aprašymas iš esmės tas pats, tik šis produktas skirtas ne sausai, o riebiai odai. Aš jį pasiėmiau į kelionę ir ten naudojau rytais. Kadangi miegodavom palapinėje arba mašinoje, o naktys pas skandinavus taip pat nešiltos, kaip ir čia, tai kremas ryte būdavo vėsus. Tad žodis “gaivinantis” tik dar labiau sustiprėdavo. Maloniai drėkina, labai greitai susigeria, lengvo neerzinančio kvapo. Nelipnus. Vieni pagyrimai. Žinoma, jis nesprendžia kažkokių rimtų problemų, tai yra nei su raukšlėmis kovoja, nei su spuogais, nei poras mažina, tačiau tiesiog maloniai dengiasi, kaip minėjau, tiesiog gerai drėkina ir paruošia odą kitiems žingsniams, mano atveju – makiažui.

Kito produkto aš kažkaip net negalvoja naudoti, nes man nelabai limpa pieneliai. Tačiau apžvalgoms gavusi daugybę vandeniui atsparių tušų, aš supratau, kad neturiu su kuo jų lengvai nuvalyti. Taip, valo ir micelinis vanduo, ir prausikliai gali nugramdyti, bet sunku. O man norisi kažko efektyvaus, kad nereiktų labai trinti akių. Čia atsiminiau, kad turiu “Margarita” pienelį ir nusprendžiau pamėginti.

Pristatomas taip:

valomasis pienelis su avižų pieneliu ir medetkų ekstraktu švelniai valo odos nešvarumus ir makiažą nesausindamas odos ir nedirgindamas akių. Avižų pienelis saugo odą, neleidžia jai išsausėti ir mažina paraudimus. Medetkų ekstraktas ramina jautrią odą ir slopina sudirgimus. Tinka visų tipų, net itin jautriai odai. Dermatologų ir oftalmologų patikrinta.
Naudojimas: nedidelį pienelio kiekį užpilkite ant vatos diskelio ir švelniai valykite veido bei kaklo odą. Pienelio likučius nuplaukite vandeniu.

Sudėtis: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Pentylene Glycol, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Tapioca Starch, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum (Geraniol, Limonene, Linalool).

Iš esmės juo valau tik akis. Esu patenkinta. Jau ko nemėgstu, tai nemėgstu – dvifazių akių makiažo valiklių, todėl rasti kažką veiksmingo man yra sunku. Paprastai verčiuosi su miceliniais vandenimis, bet kaip minėjau, atsparų vandeniui tušą jais nuvalyti užtrunka. O šis pienelis man susidoroja gana švelniai. Nėra taip, kad vienu vatos diskelio perbraukimu nuima, bet nesudirgina akių net du tris kartus perbraukus.

Tokie štai įspūdžiai. Maitinamojo kremo nebandžiau, nes jis neatitinka mano poreikių. Drėkinamąjį kremą jau buvom anksčiau nusipirkę, tad kompanijos atsiųstą porelę padovanosiu FB konkurse. Sekit naujienas.

Serijos favoritas – be konkurencijos – gaivinamasis kremas. Beje, vienai draugei jis visai nepatiko, sakė riebina veidą, tad ir vėl, kaip visada, kitų žmonių apžvalgos nieko nereiškia, teks bandyti patiems.


Įvertinimas:

Pienelis:

Gaivinamasis kremas:

Naudinga: Produktus rasite daugelyje parduotuvių: “Rimi”, “Maxima”, “Drogas” ir t.t. Visi produktai kainuoja maždaug po 7 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).