Prisipažinsiu, kad niekada nebuvau didelė žvakių mėgėja. Aš nesu romantikė, gi žinote. Ir negaliu įrašo pradėti paistalionėmis apie rudenišką jaukumą ir vilnonius pledus. Bet gal viskas tik todėl, kad lyg šiol naudodavau tik parafinines, sintetinių kvapų žvakes? Tas, kurias galima rasti “Maximose”, arba tas, kurios savo įkyriai viliojančiais kvapais neleidžia pro šalį praeiti “Ikėjoje” ir įsitaiso krepšelyje. Padegindavau šiek tiek, o po to dulkėdavo pakapėse.

Dabar labai populiariomis tapo natūralios žvakės. Žmonės kalba, kad visai kitas jausmas jas deginant. Na, aš, kaip jau sakiau, jaukumo neieškau, bet mėgstu viską, kas maloniai kvepia bei viską, kas skleidžia šviesą. Idealiausiai šį apibūdinimą, žinoma, atitinka laužas. Tačiau nemanau, kad į gerą išeitų, jei dabar bute tokį sukurčiau. Be to, man imponuoja mintis, kad tokios natūralios žvakės neskleidžia kenksmingų medžiagų į aplinką. Todėl vieną dieną paprašiau jūsų rekomenduoti mėgiamus gamintojus-pardavėjus. Ne vieną susakėte, ačiū! Tačiau ko gero dažniausiai buvo paminėti “Baltijos Kvapai”, tad nusprendžiau pamėginti jų žvakę. Ir ne tik todėl, kad daugiausiai minėjote, bet dar dėl to, kad svetainė pasirodė estetiška, o produktų kainos gana prieinamos.

Man patiko, kad rinktis kvapą buvo patogu. Nereikia atidarinėti kiekvienos žvakės aprašymo. Svetainėje yra kvapų biblioteka, kurioje galima vienu ypu viską permesti akimis.

Mano pasirinkimas – “Pasimatymas”! Pristatomas jis taip:

Jo lauki iš nekantrumo besidaužančia širdimi; į jį skrendi lyg ant sparnų; jis padvelkia sandalmedžiu, pačiulėmis ir jazminais, muskusu, šiltu gintaro kvapu bei vanile. Ir dar – šokoladu… Koks gi pasimatymas be šokolado?

Viršutinės natos: Jazminas, pačiulis, sandalmedis
Vidurinės natos: Gintaras
Pagrindinės natos: Kakava, muskusas, vanilė

Aš visada paperkama pačiuliu ir vanile viename derinyje. Bum, ir Salomėjos akys didelės – noriu! O kakava taip pat nepamaišo.

Produktų galima rinktis net kelių dydžių. Žvakės gali būti nuo 100ml iki 240ml. Taip pat yra arbatinių žvakučių ir kvapnių kubelių. Kubeliai, tai toks daikčiukas, kurį reikia įmesti į kaitinimo lempelę, o apačioje uždegti žvakutę. Kaisdami ir vėsdami jie skleidžia malonųjį aromatą. Turiu kelis kubelius, bet dar nebandžiau. Manoji žvakė yra 140ml ir žada, kad degs 35-40 valandų.

Žvakės kvapas yra nerealus! Tikrai ne toks stiprus, kaip tų sintetinių, subtilesnis ir skleidžiasi pamažu. Saldokas, būtent toks kokį mėgstu.

Beje, ištirpusį aliejų galima naudoti masažui ar įtrinti į rankas ir pan. Tačiau aš to nedarau, deginu sau žvakę ir mėgaujuosi.

Ačiū visiems, kurie rekomendavo, o dabar aš jums rekomenduoju! Nepamirškite, kad jau reikia į galvą dėtis kalėdinių dovanų idėjas!


Įvertinimas:

Naudinga: Žvakes galite įsigyti Baltijoskvapai.lt. Kainos – nuo 5.99 EUR iki 18 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.