Prieš kurį laiką aš rengiau FB konkursą – dovanojau “Futura Silica” maisto papildus. Tą kartą klausiau ar jums būtų įdomu paskaityti, ką išbandžiau, kas patiko, nes esu gavusi produktų iš kompanijų, bet nė karto nerašiau atsiliepimo. Sakėte, kad būtų įdomu, tad štai, pagaliau prisiruošiau. Papasakosiu apie tris papildų rūšis, kada juos vartojau ar patiko ir visa kita. Kaip tyčia, visi papildai yra skirti odai, nagams ir plaukams, tad nusprendžiau viską apjungti į vieną įrašą. Nes, o kodėl ne?

Pradėkime nuo to, kad jei esate vitaminų, maisto papildų ir kitų piliulių skeptikai, tai net neskaitykite. Aš džiaugiuosi, kad jūs gyvenate sveikai, nerūkote, negeriate, renkatės ekologiškas priemones ir važinėjate elektromobiliais. Aš deja, gyvenu mieste, ne patį sveikiausią gyvenimo būdą, maistą perku prekybos centre, retai išvažiuoju į užmiestį grynu oru pakvėpuoti ir taip toliau ir taip toliau. Aš tikiu vitaminų galia, tai yra tuo, kad vitaminas C saugo nuo peršalimo, B padeda kai skauda raumenis, o mineralas magnis leidžia sukovoti su pašlijusiais nervais. Didesnė bėda būna prisiminti laiku išgerti.

Taigi, po įžangų priėjome prie esmės – maisto papildų, kuriuos išbandžiau. Pradėsiu ta tvarka, kokia ir gėriau. Tiesa, nuotraukos man nebepatinka, kai kurios jau yra pusės metų senumo, seniai nebeturiu galimybės perfotografuoti.

“HAIR JAZZ” vitaminai skatinantys plaukų augimą

Šiuos vitaminus gavau su kitais “Hair Jazz” augimą skatinančiais produktais. Tačiau pažiūrėjau aš į juos, pabandžiau kartą, neprilipo, tad ir apžvalgos parašyti nepavyko. Tačiau vitaminus naudojau. Ir net labai reguliariai.

Dėžutėje buvo 60 tablečių, vartoti po dvi per dieną.

Sudėtis Nutricible® Beauty (dikalcio fosfatas (lipnumą reguliuojanti medžiaga), jūros kolageno hidrolizatas, hidrolizuotas keratinas, hialurono rūgštis), L-cistinas, magnio karbonatas, mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga), Nutricible®111 Pomme (obuolių pektinas), Nutricible® Pomme OPC (obuolių milteliai), trikalcio fosfatas (lipnumą reguliuojanti medžiaga), kviečių baltymų hidrolizatai (12 % cistino), magnio stearatas, bambuko ūglių (Bambusa longispiculata) ekstraktas, L-metioninas, apelsininio citrinmedžio (Citrus sinensis) vaisių ekstraktas, DL-alfa-tokoferolis (vitaminas E), niacinas (nikotinamidas), biotinas (d-biotinas), mėlynių (Vaccinum myrtilius) ekstraktas, cinko oksidas (7,5 mg cinko), pantoteno rūgštis (kalcio D-pantotenatas), vario gliukonatas, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), maltodekstrinas.

2 tabletėse yra: * % RMV

  • Magnio karbonatas: 80 mg 21 %
  • Vitaminas E: 10 mg 83 %
  • Niacinas: 18 mg 112,5 %
  • Biotinas: 150 μg 300 %
  • Cinkas: 7,5 mg 75 %
  • Pantoteno rūgštis: 6 mg 100%
  • Vario giukonatas: 1 mg 100 %
  • Vitaminas B6: 1 mg 71 %

* % RMV: referencinė maistinė vertė

Šie vitaminai turėjo paskatinti plaukų augimą. Tiesą sakant, tuo metu aš dar naudojau (visai iš kitos operos) plaukų šampūną bei kondicionierių augimo skatinimui, taip pat ir specialų losjoną. Visgi buvau pagavusi save, kad vartodama šiuos papildus jaučiuosi kažkokia energingesnė. Toks jausmas, kad ir medžiagų apykaita buvo greitesnė. Gėriau juos vėlyvą rudenį ir žiemos pradžioje. Plaukai tikrai greitai augo. Ar nuo šių papildų? Man sunku pasakyti, tačiau tikiu, kad savo darbą jie irgi padarė. Kartočiau.

Kaina: 30 EUR. Įsigyti galima Harmonylife.lt.

Bičių produktų, vitaminų ir augalinių ekstraktų derinys normaliai odos, plaukų, gleivinių funkcijai palaikyti “Perfecto”

Šis produktas labai įdomus tuo, kad vienoje dėžutėje randame skirtingus produktus – kapsules ir tabletes. Tabletę reikia sučiulpti ryte, o kapsulę praryti vakare.

Vartojimas: suaugusiesiems per dieną suvartoti 1 tabletę ir 1 kapsulę. Tabletę sučiulpti ryte, nerekomenduojama vartoti antroje dienos pusėje dėl galimo stimuliuojamojo poveikio. Kapsulę išgerti vakare, užgeriant vandeniu.

Sudėtis:

Prisipažinsiu, kad nevisai man išėjo tinkamai suvartoti šią dėžutę, nes rytinės bičių pienelio tabletės nepamiršdavau sučiulpti niekada, tačiau su vakarine kapsule jau būdavo visaip. Papildą naudojau žiemą. Tikėjau, kad bičių pienelis ir vitaminas C labai prisideda prie mano imuninės sistemos. Ir ką, aš juk nesirgau ilgiau nei trumpalaikiai vienadieniai paslogavimai. Tad nežinau ką pasakyti apie poveikį odai ir plaukams, bet, kad gleivines gerai veikė, tai faktas. Šiaip man labai patinka bičių produktai. Rekomenduoju atkreipti dėmesį, visgi gaminys lietuviškas. Beje, kartais, kai pajaučiu peršalimo simptomus, aš išgeriu ir to paties gamintojo (“Medicata”) vitaminą C.

Skanus man jis. Rasit visose vaistinėse.

Na, o kalbant apie “Perfecto” tai kaina yra 14.52 EUR. Įsigyti galite čia ir (turbūt) vaistinėse.

Augalinių ekstraktų bei vitaminų derinys plaukams, odai ir nagams “Futura Silica”

Šie maisto papildai pristatomi taip:

„Futura Silica“ sudėtyje esančios medžiagos dalyvauja odos ląstelių atsinaujinimo ir medžiagų apykaitos procesuose, kurie sąlygoja gerą odos, plaukų ir nagų struktūrą.
Dirviniuose asiūkliuose esantis silicio dioksidas padeda palaikyti geros būklės plaukus, nagus ir odą.
Vitaminai B2, niacinas (B3), selenas, jodas padeda palaikyti normalią odos būklę.
Biotinas padeda palaikyti normalią odos ir plaukų būklę.
Selenas, cinkas padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę.
Vitaminas C, selenas, cinkas, varis padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
Cinkas padeda palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę.
Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą.
Varis padeda palaikyti normalią odos bei plaukų pigmentaciją.

Aš jau sunaudojau vieną 90 tablečių (gerti reikia po dvi) pakuotę ir pradėjau antrą. Nors ir neturiu kažkokių rimtų bėdų, bet laikausi mažo kaloringumo mitybos plano, tad pasipildyt vitaminais ir mineralais niekada nekenkia. Seniau papildomai gerdavau seleną, tai čia kaip tik jo yra.

Didžiausią poveikį jaučiu nagams. Aš jau nepamenu, kada paskutinį kartą mano nagai buvo suskilę ar susisluoksniavę. O aš juk pakankinu juos kartais geliniu laku, kurį (negera oi negerai!) nusilupinėju :). Auga kaip pašėlę, tuo truputį nervina, nes aš nagus visada kerpu trumpai (niekada nebūna ilgesni už pirštą). Tai tik trumpink ir trumpink. Plaukais irgi nesiskundžiu. Odai kažkokios pastebimos įtakos nematau. Labai tikiuosi, kad gaudami vario plaukai lėčiau žyla. Nes jei nedažyčiau, pamatytumėte žilagalvę. Galvoju, gal man taip anksti žilti pradėjo dėl vario trūkumo? Kas ten dabar žino. Tai va, geriu šiuos papildus ir kadangi įspūdžiai gana švieži, tai dar pridėsiu, kad tikra nedirgina net tuščio skrandžio.

Kaina: apie 10 EUR. Nusipirkt rasite vaistinėse. Pvz., čia.

O jūs ar naudojate papildus? Kam, kokius?


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktai (daugiau apie mano PR politiką čia).

Pirma foto yra asociatyvi, Designed by Freepik.