Savaitė buvo tokia užimta, kad iš pašto atėjęs lapelis kelias dienas gulėjo ant stalo. Ką ten grožio dėžutės, jei visa galva gamyboje ir atradimuose. Tačiau aš visada sakydavau, kad blogui laiko rasiu. Ir randu, ir tęsiu dalijimąsi įspūdžiais apie “Lookfantastic” grožio dėžutes.

Primenu, kad prenumeratos sąlygų ieškokite Lookfantastic.com svetainėje. Ten vis dar galite nusipirkti šią dėžę. Nepamirškite, kad net ir pirkdami už vieno mėnesio kainą, jūs dėžutę užsiprenumeruojate ir gausite nuolatos, tad jei to nenorite – nutraukite prenumeratą ir dar dėl viso pikto ištrinkite savo kortelės duomenis iš sistemos.

Primenu savo pirmo įspūdžio vertinimo principą:

0 – man atrodo, kad produktas yra nesąmonė ir aš jo net nedovanočiau.

1 – priemonės nebandysiu, nes aš tokių dalykų nenaudoju ir nenoriu naudoti, arba visai netinka spalvos/tipas. Tačiau nemanau, kad jis prastas, tad progai pasitaikius padovanosiu tinkamam žmogui.

2 – išbandysiu!

Tai va. Viskas, žiūrinėjam!

Tiesa, dėžės tema yra “Birthday Edition”, o žadama vertė – 50GBP (apie 55 EUR).

Šį kartą viduje radau daug šventinių blizgučių. Visai smagu 🙂

Pradedu nuo priemonės, kuri buvo praeito mėnesio anonse.

“Eve Lom Cleanser” – makiažo valiklis (20ml) ir servetėlė. Kaina apie 8 EUR, nes 100-200ml kainuoja 65-97 EUR.

Mano nuomonė: Šis produktas jau tikrai ne pirmą kartą. Esu mėginusi. Neblogas. Visgi, man yra nuostabu, kaip už priemonę, kuri yra padaryta mineralinio aliejaus pagrindu prašo 100 EUR. Ne tai, kad aš baidyčiausi šio ingrediento, bet man regis kažkokio vazelino nusipirkti gal būtų pigiau? Aš sunaudosiu, tad vertinu 2, tačiau šiaip jau gyvenime nepirkčiau, yra tokia biovaistinė, kuri visiems jau nusibodo reklamomis, tai jie turi tikrai patrauklesnę alternatyvą.

“Pharma Violets” saldainiai. Kaina iki 1 EUR. Nuorodoje rasite sudėtį, kuri iš pažiūros neatrodo skani: cukrus, cukrus, krakmolas ir viskas 🙂

Mano vertinimas: What the F…? Apskitas nulis.

“Lord & Berry” pieštukas-highliteris, 0,7g. Kaina – 16,45 EUR.

Mano vertinimas: Kažkaip taip lyg ir ne pirmą kartą, lyg ir nelabai reikalingas daiktas, bet pamėginsiu pažaisti, tad įvertinimas – 2.

“Mane ‘n Tail Hoofmaker Original Hand & Nail Therapy” – rankų kremas, 57 g. Kaina – 2.95EUR

Mano vertinimas:  Šiaip rankų kremai gal ir nėra labai blogai. Bet mane labai atstumia šis prekinis ženklas. Nežinau, bet kažko iš tokio baisaus buteliuko naudoti aš nenoriu. Vertinimas – 1.

“Philip Kingsley Elasticizer Intensive Treatment” – plaukų priemonė naudojama prieš plovimą, 40 ml. Kaina apie 9,84 EUR, nes 75ml kainuoja apie 18.45 EUR.

Mano vertinimas: Ši priemonė ir vėl gi ne pirmą ir net ne antrą kartą. Esu net apžvalgą parašiusi. Visai man ji patiko. Bet jau kaip nuobodu gauti tuos pačius produktus. Visgi naudosiu, vertinimas 2.

“Omorovicza Ultramoor Mud Mask” – purvo kaukė veidui, 5ml. Kaina – apie 9 EUR, nes 50 ml kainuoja 90 EUR.

Mano vertinimas: Šį kartą buvo galima gauti vieną iš 4 “Omorovicza” produktų. Labiausiai norėjau šios kaukės arba blizgaus aliejaus. Tad džiaugiuosi ir įvertinimas 2. Tiesa, prabangusis (jaučiu nieko brangesnio nesu naudojusi veidui) kremas iš kovo dėžutės man pasirodė labai eilinis. Kaip bele kas iš “Drogo” :).

“Aromatherapy Associates Revive Morning Bath & Shower Oil” – vonios ir dušo aliejus, 9ml. Kaina apie 9,24 Eur, nes 55ml kainuoja 56,45 EUR.

Mano vertinimas: mėgstu aš aliejus. Gaila, kad šio tiek jau mažai. Bet vistiek smagutis. Vertinimas – 2.

Štai ir viskas!

Pagal mano vertinimo kriterijus dėžutė gauna 1.57 balus iš 2.

Visai neblogai. Iš tiesų, produktai gana mieli, tik labai erzina tai, kad jie labai kartojasi. Jei prenumeruojate dėžutę du metus iš eilės, tai to atradimo džiaugsmo lieka vis mažiau. Regis atstovams gana sunku pritraukti naujų prekinių ženklų, kurie norėtų reklamuotis šiose prenumeratose, ar ne?

Vertė: apie 56 EUR, tad šį kartą lyg ir atitinka :).

Tai kaip manote, ar man nutraukti prenumeratą ar užbaigti tuos metus? 🙂

Kitą mėnesį anonsuojamas produktas – AHAVA Mineral Body Lotion, 40ml.

Ir dar! Dėžutėje buvo 20% nuolaida advento kalendoriui, kurio išankstinė prekyba jau prasidėjo. Skirta prenumeratoriams, nežinau ar įmanoma pasinaudoti visiems, bet palieku – H0U9R-SOQM-FIJR. Pati pažiūrėjau spoilerius ir per daug nesusidomėjau. Metų dėžučių miksas.


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.