Kokios kosmetikos iš tiesų prireikė kelionėje

Estimated read time 4 min read

[2021 09 08] Kaip jau žinote iš mano praeitos savaitės įrašo, šiemet mes patyrėme tikrai įsimintiną kelionę į Šiaurę. Aš papasakojau, kokius drabužius vežėmės bei dėvėjom, apie visus nepatogumus ir nuotykius. Tačiau liko neapkalbėta kosmetika. O į šį blogą ateina daug grožio priemonių mylėtojų, tad noriu pasidalinti ne tuo, ką ėmiau į kelionę, nes visada pasiimam daugiau nei reikia, o tuo, ko man tikrai prireikė. Iš karto paminėsiu, kad jokios kosmetinės/higienos priemonės papildomai pirkti neprireikė.

Nuotraukas surinksiu iš interneto, nes dalies produktų jau nebeturiu arba jie neteko prekinės išvaizdos.

Drėgnos servetėlės – kelionių gelbėtojas

Šitą dalyką imu į visas keliones. Jos pas mus naudojamos labai įvairiais atvejais. Nusivalyti veidą. Nusivalyti bet kurią kūno vietą, nusivalyti rankas, vietoje tualetinio popieriaus, puodui išvalyti, kai po ranka nėra vandens. Nors labiausiai apsimoka pirkti kūdikiams skirtas servetėles, prieš moto keliones aš įsigyju kelias pakuotes nedidelio kiekio universalių servetėlių ir iškaišau jas visur: į moto striukės kišenę, į kosmetinę, į šoninę motociklo dėtuvę ir t.t. Na, kad būtų po ranka.

Pincetas ir skustuvas

Be šių dalykų irgi niekur nevažiuoju. Pincetas paprastas, skustuvas pas mane metalinis, su keičiamais peiliukais. Prieš kelionę Gedas pasiuvo odinę apsaugą, kad galėčiau patogiai vežtis. Aš gi labai plaukuota, tai juokauju, kad net pasaulio pabaigos atveju griebčiau, nes tokiomis aplinkybėmis daug kas priklauso nuo kitų žmonių pagalbos, o kas norės padėti Čiubakai?

Dantų šepetukai ir mini dantų pasta bei mini dantų siūlas

Manau čia komentarų daug nereikia, visi tokius dalykus pasiima. Tik nustojau imti kokius kelioninius miniatūrinius šepetukus, nes jie labai nepatogūs ir imu eilinius.

Kietas šampūnas ir skardinė dėžutė

Paprastai imdavau kelioninio dydžio šampūno buteliuką, bet dviem žmonėms ir dviem savaitėms jo nepakakdavo, nes šampūną naudojam visam kūnui prausti. Didelis buteliukas nepatogu ir užima daug vietos, o ypač erzina, kad jis besibaigdamas vistiek užima tiek pat vietos, tad nusprendžiau rizikuoti su kietuoju. Šį kartą pirkau „Garnier“ naujieną. Skardinę dėžutę panaudojom nuo pasibaigusio skutimosi kremo.

Kietas šampūnas visai tiko ir patiko, naudojom jį viskam. Nuo galvos, veido, iki intymios higienos. Bet šiaip tokio tipo priemonė turi trūkumą – tęžta. Ir nors visada palikdavau atidarytą per naktį pradžiūti, to ne visada pakanka, o jei naudojome ryte, tai ir nebuvo kaip džiovinti.

„Biovax“ plaukų kaukės vienkartinėmis dozėmis

Realiai, tai buvo vienintelės kaukės, kurias greitai radau pirkti savo rajone tokiomis vienkartinėmis dozėmis. Buteliuko vežtis nenorėjau, nes jis tuštėdamas bereikalingai užima vietą. O tokią kaukę panaudoji, išmeti ir baigta. Prisipirkau įvairių rūšių. Nei labai patiko, nei labai nepatiko. Kažkada tikrai mėgau prekinį ženklą, bet dabar jau nemanau, kad kartočiau ir pirkčiau pilną dydį.

„Bioderma hydrabio“ gelis kremas

Kad ir kaip buvo gaila, nusprendžiau nesivežti savo pamėgto „Skinlovers“ kremo, nes nenorėjau jo perpylinėti, stiklinis buteliukas – ne kelionei. Tad pirkau kitą man patinkantį produktą, kuris gerai drėkina, be to žinojau, kad tiks ir vyrui. Tai naudojom, nesiskundėm, o ir pakuotės formatas visai kompaktiškas.

Rankų kremas

Ėmiau rankoms, pėdoms ir kūnui. Tai naudojau, tikrai nebuvo taip, kad veltui vežiojausi.

Lūpų balzamai

Esu priklausoma, todėl turėjau tirs: kosmetinėje naktinę kaukę, kišenėje ir dar pilvinėje. Nes man reikia nereikia norisi pasitepti lūpas, tą ir dariau. Daiktas daug vietos neužima 😀 Gal net nedetalizuosiu, kokius konkrečiai ėmiau balzamus, tik pasakysiu, kad vienas indukinis, nes labai mėgstu tuos tepamus pirštu.

Saulės kremas veidui

Kaip aš be jo? Kokias dvi dienas saulė buvo snapą iškišusi, tai ir tepiausi.

Ir viskas. Nieko daugiau nenaudojau, nieko daugiau neprireikė. Štai tiek nedaug iš tiesų mums visko reikia. Realiai, tai veido kremas galėjo atstoti ir rankų bei kūno, tad čia buvo galima paoptimizuoti. Žinoma ir lūpų balzamų tiek nereikia. Taip pat vežiausi kompaktinę pudrą, bet grynai dėl patogaus veidrodėlio. Tik palapinėse nenakvojom, o visose vietose šioks toks veidrodis buvo – neprireikė.

Kitais metais, jei vėl keliausim motociklu, sau pačiai linkiu atsiversti šį įrašą ir neprisikrauti to, ko nereikia 😀


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

8Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Kaip prajuokinai su pasaulio pabaigoje negelbejamais plaukuočiais :))) Keliautoja iš manęs silpna, apie kosmetinės turinį iš viso tyliu, visad važiuojam auto, tai reik nereik prisigrūdu, grįžus “linksminuosi” dėliodama į vietas.

 2. 2
  Salomėja

  Alma, aš ir važiuodama automobiliu dabar stengiuosi imti kuo mažiau, nes po to tikrai tingiu viską iškraustyti 😀 Ir šiaip atrodo, kad visada kaip koks taboras su terbom, tai noris kuo mažiau tampyti 🙂

 3. 3
  Urtė

  Nors nesu keliavusi su motociklu, tai kaip ir nereikia tos vietos labai taupyti, kai kur nors išvykstu, bet taip pat stengiuosi priemonių pasiimti labai minimaliai, nes nesinori apsikrauti daiktais. Geriau jau kažkam kitam liktų vietos krepšyje, gal kažkam, ką galbūt įsigysiu tos kelionės metu 🙂
  O iš aptartų priemonių tai labiau sudomino kietas šampūnas, nes aš niekada tokių nesu bandžiusi… Būtų įdomu kada nors pabandyti grynai dėl smalsumo, koks pojūtis plaunant plaukus muilo gabalėliu 🙂

 4. 4
  Salomėja

  Urte, nežinau, kokie tavo galvos plovimo įpročiai. Manieji tokie: imu šampūną (įprastą), pilu į delną, delnus patrinu, kol kažkiek suputoja ir tada rankomis jau masažuoju plaukus. Tai su kietu šampūnu panašu. Imu šampūno gabalėlį, rankose muiluoju, kol susidaro kažkiek putų, jį padedu į šalį, o rankomis masažuoju plaukus. Tai kažkokio labai esminio skirtumo nematau 😀

 5. 5
  DaliaM

  Keista kad veido prausiklio nėra 🙂 sunku man būtų be jo išgyventi 🙂 Rankų kremo vasaromis išvis nenaudoju, o ir žiemom retkarčiais, tai keisčiau kažkuo kitu 🙂 Labai minimali kosmetinė!

 6. 6
  Salomėja

  DaliaM, na yra šampūnas 🙂 Be to, daug kur būna skysto muilo 😀 Va pvz va dar plaukams veido kremą naudoju 🙂
  Rankų kremo man labiau reikia pėdoms, na ir nagų sričiai, nes mano odelės, pirštų galiukai žiauriai ragėja 🙂 🙂

 7. 7
  Loreta

  Tai ką, su muilu plovėt veidą? Oi, skamba blogai! Bet patiko priemonių minimalizmas, pavargstu nuo to tampymosi su daiktais..:)

 8. 8
  Salomėja

  Loreta, naudojau kietąjį šampūną ir nieko tame blogo jei pažiūrėtumėte sudėtį. Jei tą patį supakuos į dėžutę ant kurios parašyta „face wash“, produktas nepasikeis :).

+ Leave a Comment