Įžanga bus nesusijusi su produktu, bet noriu vėl pagvildenti dovanų temą. Visai neseniai rašiau apie tai, kad natūrali žvakė galėtų pradžiuginti daug ką, o jų kaina būna nuo keliu eurų iki šimto. Tiek viena mano blogo skaitytoja, tiek draugė, sakė, kad gauti žvakę už 100 EUR būtų nei šis, nei tas. Draugė labiausiai akcentavo, kad jau geriau tada kvepalai, rankinė, batai, dalis kelionės ir t.t. Va būtent! Ką aš ir sakau! Tokios dovanos nedovanojamos tiems, kurie kažko nori (kvepalų, batų, rankinės, kelionės), prabangūs, su malonumu susiję, dalykai dovanojami tiems, kurie visko ne taip ir sunkiai patys nusiperka, yra vargiai nustebinami ir jiems atrodo, kad turi viską, ką galima turėti, nieko nebenori. Ir tai su sąlyga, kad žmogų pažįstate, o dovana atitinka jūsų paties piniginės galimybes.

Prabangi Kleopatros vonia taip pat yra produktas, kuris patenka į tokių dovanų kategoriją. Aš pati nesu išlepusi, mėgstu gulinėti vonioje, man patinka spalvingi kvapai ir neretai įtinka paprasčiausia druska ar nebrangus burbulas. Tiesą sakant, gyvenime dar nebuvo tokio, kuris nepatiktų. Tačiau pagulėjusi Kleopatros vonioje aš morališkai jaučiausi kažkokia ypatinga. Daug mūsų juslių įtakoja kvapas. Jei linksmi vonios burbulai gali nukelti į tropikus, paplūdimį ar net priminti bridimą per pelkes kandant uodams, tai “The Organic Pharmacy” produktas leido pasijusti tikrame SPA, kur vien tik balti rankšluosčiai, aplink tave šokinėja darbuotojai, o niūrus ir pilkas oras lieka kažkur paraleliniame pasaulyje.

Jausmingas maudynių ritualas su ekologišku pieneliu, rožių žiedlapiais ir eteriniais rožių, jazminų bei Ylang Ylang aliejais. Pienelyje gausu pieno rūgšties, kuri švelniai nušveičia odą ir suteikia jai švelnumo bei elastingumo, o vandens paviršiuje plūduriuojantys rožių žiedlapiai privers Jus pasijusti tikra karaliene.

Aprašyme teigiama, kad į vonią reiktų įpilti du šaukštus produkto. Šiek tiek gaila, kad nepridėtas šaukštas, tik metelė, kuria nėra itin patogu matuoti, tad aš naudojau paprasčiausią virtuvinį įrankį.

Rožių žiedlapių daugiausiai yra miltelių paviršiuje, tačiau ir per visą masę yra smulkių detalių, giliau taip pat slepiasi viena kita rožytė.

Vonia nusidažo balkšvai. Kvapas skleidžiasi subtiliai, nesmogia į nosį, bet tiesiog plaukioja vonios kambaryje neerzindamas uoslės. Jis nėra grynai rožių. Sakyčiau labiau primena ne tikra rožes, o kokius nors kvepalus, kuriuose šių yra.

Po maudynių vonioje, oda lieka švelni ir maloni liesti, pasidengusi aliejaus šydu, bet ne itin riebiu. Visus kartus į Kleopatrą bandžiau pavirsti vakare, tad rytais dar užuosdavau lengvą aromatą.

Kadangi produkto reikia tik dviejų šaukštų, tai užteks dar ne vienai voniai. Išleidžiant vandenį, reikia nepamiršti surinkti roželes :).

Kiekvieną kartą save lepindama vonioje aš gailiuosi, kad mūsų ateities planuose yra patalpos remontas ir ketiname apsiriboti tik dušu. Visą gyvenimą mėgau vonias. Gerai, kad tam remontui vis neprisiruošiame :).

Aš Kleopatra!

🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Produktą įsigyti galite Biovaistine.lt. Kaina – 48 EUR už 150g. Rekomenduoju sekti parduotuvės FB ir IG, nes labai dažnai skelbia nuolaidų kodus. Neseniai priemonę buvo galima įsigyti su 30% nuolaida, šiuo metu galioja kodas “viskam25”.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).