Karališka pieno vonia: “The Organic Pharmacy Cleopatra’s Milk Bath”

Estimated read time 3 min read

Įžanga bus nesusijusi su produktu, bet noriu vėl pagvildenti dovanų temą. Visai neseniai rašiau apie tai, kad natūrali žvakė galėtų pradžiuginti daug ką, o jų kaina būna nuo keliu eurų iki šimto. Tiek viena mano blogo skaitytoja, tiek draugė, sakė, kad gauti žvakę už 100 EUR būtų nei šis, nei tas. Draugė labiausiai akcentavo, kad jau geriau tada kvepalai, rankinė, batai, dalis kelionės ir t.t. Va būtent! Ką aš ir sakau! Tokios dovanos nedovanojamos tiems, kurie kažko nori (kvepalų, batų, rankinės, kelionės), prabangūs, su malonumu susiję, dalykai dovanojami tiems, kurie visko ne taip ir sunkiai patys nusiperka, yra vargiai nustebinami ir jiems atrodo, kad turi viską, ką galima turėti, nieko nebenori. Ir tai su sąlyga, kad žmogų pažįstate, o dovana atitinka jūsų paties piniginės galimybes.

Prabangi Kleopatros vonia taip pat yra produktas, kuris patenka į tokių dovanų kategoriją. Aš pati nesu išlepusi, mėgstu gulinėti vonioje, man patinka spalvingi kvapai ir neretai įtinka paprasčiausia druska ar nebrangus burbulas. Tiesą sakant, gyvenime dar nebuvo tokio, kuris nepatiktų. Tačiau pagulėjusi Kleopatros vonioje aš morališkai jaučiausi kažkokia ypatinga. Daug mūsų juslių įtakoja kvapas. Jei linksmi vonios burbulai gali nukelti į tropikus, paplūdimį ar net priminti bridimą per pelkes kandant uodams, tai “The Organic Pharmacy” produktas leido pasijusti tikrame SPA, kur vien tik balti rankšluosčiai, aplink tave šokinėja darbuotojai, o niūrus ir pilkas oras lieka kažkur paraleliniame pasaulyje.

Jausmingas maudynių ritualas su ekologišku pieneliu, rožių žiedlapiais ir eteriniais rožių, jazminų bei Ylang Ylang aliejais. Pienelyje gausu pieno rūgšties, kuri švelniai nušveičia odą ir suteikia jai švelnumo bei elastingumo, o vandens paviršiuje plūduriuojantys rožių žiedlapiai privers Jus pasijusti tikra karaliene.

Aprašyme teigiama, kad į vonią reiktų įpilti du šaukštus produkto. Šiek tiek gaila, kad nepridėtas šaukštas, tik metelė, kuria nėra itin patogu matuoti, tad aš naudojau paprasčiausią virtuvinį įrankį.

Rožių žiedlapių daugiausiai yra miltelių paviršiuje, tačiau ir per visą masę yra smulkių detalių, giliau taip pat slepiasi viena kita rožytė.

Vonia nusidažo balkšvai. Kvapas skleidžiasi subtiliai, nesmogia į nosį, bet tiesiog plaukioja vonios kambaryje neerzindamas uoslės. Jis nėra grynai rožių. Sakyčiau labiau primena ne tikra rožes, o kokius nors kvepalus, kuriuose šių yra.

Po maudynių vonioje, oda lieka švelni ir maloni liesti, pasidengusi aliejaus šydu, bet ne itin riebiu. Visus kartus į Kleopatrą bandžiau pavirsti vakare, tad rytais dar užuosdavau lengvą aromatą.

Kadangi produkto reikia tik dviejų šaukštų, tai užteks dar ne vienai voniai. Išleidžiant vandenį, reikia nepamiršti surinkti roželes :).

Kiekvieną kartą save lepindama vonioje aš gailiuosi, kad mūsų ateities planuose yra patalpos remontas ir ketiname apsiriboti tik dušu. Visą gyvenimą mėgau vonias. Gerai, kad tam remontui vis neprisiruošiame :).

Aš Kleopatra!

🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Produktą įsigyti galite Biovaistine.lt. Kaina – 48 EUR už 150g. Rekomenduoju sekti parduotuvės FB ir IG, nes labai dažnai skelbia nuolaidų kodus. Neseniai priemonę buvo galima įsigyti su 30% nuolaida, šiuo metu galioja kodas “viskam25”.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

3Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  O man keistas dovanos kainos akcentavimas vertinant, ką kito žmogus galėtų įsigyti. Kaip tik į dovaną žvelgiu plačiau, kad gal ta žvakė/kremas ar kitas NEBŪTINAS daiktas būtų kažkas tokio, kas priverstų apdovanotąją pasijausti Kleopatra 😀 Arba tarkim žinau, kad žmogus kažką mėgsta, bet tiesiog gaili pinigų (mano atveju žvakės, kvapai namams), labai malonu pradžiuginti.

 2. 2
  Salomėja

  Na, esmė ta, kad mes kažkiek kalbame gal apie skirtingas situacijas. Pvz., šiuo metu negaliu nueiti ir nusipirkti kažkokio fancy daikto, tačiau man gyvenime nieko netrūksta ir aš juos gavusi apsidžiaugčiau. Nėra jokių didelių norų, tai džiugina viskas – nuo lūpų blizgio iki kelionės į kosmosą :). Tačiau štai prieš gimtadienį labai norėjau konkretaus dalyko, ir jei man tarkime, šeimos narys, kuris gerai žinojo lūkesčius, padovanotų kokią prabangią kosmetinę priemonę už daug eurų, aš turbūt viduje net nuliūsčiau. Nes manęs negirdėjo.

  Žmogus, kuris nuoširdžiai svajoja apie žieminius batus, arba kad ir naujausią Murakami knygą, gavęs žvakę už 100 eurų gali nepajusti jokio džiaugsmo, nes tai jam atrodys kaip prarasta galimybė gauti kažką naudingo ir trokštamo. Aš kalbu iš savo artimųjų patirties.
  Esu tikra, kad dovanos turi būti gerai apgalvotos įvertinus žmonių (tiek dovanojančių, tiek gaunančių) galimybes. Todėl nors apie kainą kalbėti gal ir nemandagu, bet apie ją pagalvoti reikia, nes nepamirškime, kad dovanos įpareigoja. Aš labai nemėgstu gauti brangokų dovanų iš ne šeimos narių. Keistai jaučiuosi, tai tarsi įpareigoja atlyginti tuo pačiu, bet o jei nenoriu/negaliu? Tas įsipareigojimas tegul ir netyčinis, dovanota iš geros širdies, bet dėl to kartais reikia pagalvoti 🙂
  Pagailėti pinigų kažkokiam daiktui, kuris pradžiugintų yra kita situacija :). Čia ta pirmoji. Tu gali sau leisti, bet neperki. Apskritai, net nusipirktas daiktas gal mažiau džiugintų, nes jis tarsi sukurtas dovanoti :).

 3. 3
  Kristė

  Va būtent! pernai gavau prabangų rinkinį voniai iš vieno asmens, nors visi, kas mane pažįsta, žinojo, kad taupau vienam brangiam daiktui, tai geriau jau būtų tą sumą pinigais atseikėjęs. Šiemet irgi taupau vienam rimtesniam pirkiniui, ir daug mieliau gaučiau porą šimtų eurų nei porą žvakių 🙂 ar bent jau kuponą, už kurį įsigyčiau kelias geras knygas, kurių tikrai noriu, ir anksčiau ar vėliau bet kokiu atveju nusipirksiu.

+ Leave a Comment