Ką jis mano apie “Vines Vintage” balzamą po skutimosi

Estimated read time 3 min read

Taip taip, šį kartą tekstas ne apie tai ką manau aš, o ką apie bandytą produktą galvoja mano vyras. Kalbėsiu Gedo lūpomis, nors man, žinoma, labiau patiktų jei jis pats parašytų atsiliepimą. Nes G. daug daug geriau už mane rašo. Gaila, kad tą daro labai retai. Jei kadaise nebūtų rašęs blogo, tai gal net nebūtume ir susipažinę, o to pasekoje gal net ir Veni Vidi nebūtų. Gal gal gal. Bet gi pakalbėkime apie tikrus dalykus, tikrus vyrus ir viską ten.

Sulaukėm pasiūlymo pamėginti kažką iš “Vines Vintage” ir peržiūrėjusi asortimentą nusprendžiau, kad universaliausias ir reikalingiausias produktas iš to, ką jie siūlo yra tiesiog balzamas po skutimosi.

Šis intensyvaus gelio pagrindo balzamas po skutimosi drėkina ir minkština sausą, ką tik nuskustą odą. Sudėtis: praturtintas argano aliejumi ir vit.E. Su raminančiu jojobos ir lazdyno riešutų aliejumi. Naudojimas: po skutimosi švelniai įmasažuokite į veido odą, ypatingai atidžiai patepti skutimosi zonose.Tinka kasdieniniam naudojimui. Rekomenduojama naudoti kartu su Vines Vintage aliejumi prieš skutimą ir skutimosi kremu.

Sudėtis:

Mano akimis žiūrint tikrai nėra prasta.

Konsistencija gelinė.

Na ir ką, brangusis vieną rytą susistabdė mane šmirinėjančią po namus ir paklausė ar jau noriu išgirsti viską, ką šis galvoja apie priemonę. Aišku! Na vat ir atreferavo, kad labai patinka pakuotė. Jam patogu pirštu kabinti gelį. Taip pat jis puikiai susigeria, minkština, ramina ir turi visas pačias teigiamiausias savybes, kokių tik galima norėti. Bet. Aha, nujautėt, kad bus kažkoks bet, ane? Ir tas kabliukas yra kvapas. Aš pati galiu patvirtinti, kad kvapas labai stiprus ir labai toks… pigokas. Tipinis eilinių vyriškų produktų kvapas. O juk priemonė ne tokia ir tipinė. O gaila. Vyras sakė, kad kvapas pakenčiamas, bet gerokai per stiprus. Visada sukelia tas vadybininkėlių su smailianosėmis lakierkomis ir peder maža vyriška rankine, prisišlaksčiusių afteršeivu, asociacijas.

Verdiktas paprastas: kartotų dėl visų kitų savybių, jei kvapas būtų gerokai silpnesnis.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite parduotuvėse Vitrina. 125ml kainuoja 8.10 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours