Pakalbėkime apie kvapus ir kvepalus. Man regis kiekvienas turi savo mėgiamiausius. Mano mylimukas yra “Diesel Loverdose”. Pirmasis iš “Loverdose” šeimos – violetinis. Tas kvapas mane nusako! Tiesa, “Diesel” yra masinis prekinis ženklas, o dabar labai populiaru yra žavėtis nišiniais aromatais. Nieko nesakau, nes nesu bandžiusi, tiesiog kol kas kišenė neleidžia tuo domėtis ir mane tenkina tie produktai, kuriuos siūlo “Douglas” ar “Pigu.lt”. Beje, pasirodė, kad visų taip dievinamas YSL “Black Opium” manęs visai nesužavėjo. Net keista.

Mano lentynoje stovi nei daug, nei mažai – 15 buteliukų. Net 9 iš jų yra “Diesel”. Du iš devynių yra vyriški :). Vienas kvapas iš tų 9 man visai nepatinka, bet norėjau turėti į kolekciją. Be “Diesel” dar turiu atsitiktinį kratinį. Minėtus YSL, porą nebrangių “Adopt”, “Police” kaukolę ir “Avon Little Lace Dress”. Pastarųjų mėginuką gavau per praeitą “Pelenės” mugę, labai patiko, įsigijau, nors turiu pasakyti, kad laikosi jie tikrai prastai. Link ko suku? Neseniai lentyną papildė “Oriflame” kvapusis vanduo. Šiame įraše noriu aptarti ne patį kvapą, o tiesiog, ar verti dėmesio yra “Oriflame” kvepalai (sutarkime, kad kvepalais vadinu patogumo vardan).

“Volare Gold” – “Oriflame” 50-dešimtmečio proga išleistas kvapas, kiek suprantu iš katalogo, jau nuo seniau kompanija siūlo įsigyti “Volare” (rožinė pakuotė) ir “Volare Forever” (sidabrinė rožė). Jubiliejinė rožė yra auksinė. Nepasakyčiau, kad mane žavi ta spalva, jei reiktų rinktis pagal buteliukus, tai imčiau anas dvi :).

Pats buteliukas, žinoma, yra įdomus – rožės žiedas, kurio kotelis atstoja dangtelį 🙂

(matot mane?) :).

Apie pačius kvapus man kalbėti per sunku, aš galiu atkartoti aprašymą :). Na, o man pačiai mažiausiai patinka pirmos natos, nes atrodo beveidės, labiau patinka vidutinės, nes ima skleistis saldus aromatas, na ir tikrai patinka tai, kas nusistovi ir išryškėja – saldžiai gaivus, neįkirus kvapas.

Pagrindinis klausimas ir šio įrašo tema yra ar jie gerai laikosi. Taip, galiu patvirtinti, kad man laikosi labai ilgai. Pasikvėpinus riešus ryte, aš ir vėlų vakarą galiu vis dar užuosti švelnų aromatą. Mano turimas, jau minėtas, “Avon” kvapas laikosi kur kas trumpiau. Kodėl lyginu šias dvi kompanijas? Nes man nuo seno jos turi kažkokio bendrumo. Ne tik tuo, kad tai yra kataloginė kosmetika, o produktai panašaus kainų ruožo, bet ir kolekcijos man kartais labai jau seseriškai turi bendrų bruožų.

Bendras įspūdis tikrai neblogas. O aš gavusi katalogą vis tryniau tryniau ir uosčiau visus kitus kvepalus :). Ir jei galvojate, kad va parašiau neblogą apžvalgą apie gautą produktą, bet pati niekada gyvenime nieko iš “Oriflame” nepirksiu, tai klystate, nes jau jau susiviliojau šiuo bei tuo ir teko Vinted forume ieškoti platintojos :). Ir dar laukti dabar tenka, nes katalogas tik nuo balandžio galioja.

Įvertinimas:

Naudinga:”Volare Gold” rasite balandžio mėnesio kataloge. Ten nurodyta kaina – 19.99 EUR už 50ml.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).