Aš ne taip jau retai bloge pasakoju apie save: baimes, lūkesčius, svajones ir žinoma patirtis. Jūs žinote, kad bijau skambinti telefonu. Jau mažiau, jau kartais perlipu per save, bet vistiek turiu pakvėpuoti, nurimti, užsidaryti tamsiame kambariuke ir tik tada renku numerį. Šiandien papasakosiu apie svetainę, kuri padeda išvengti to nemalonaus proceso.

Beje, net jei aprašomas produktas ar paslauga tinklaraštyje atsirado bendradarbiavimo dėka, aš visų pirma esu bandytoja, kuri savo kailiu mėgina tuos produktus ir paslaugas, nesu objektyvi, nes vertinu tik per Salomėjos prizmę, nesprendžiu apie ar tai gerai/blogai visiems. Visai neseniai išmėginau grožio paslaugų rezervavimo sistemą “Treatweel” ir noriu pasidalinti savo pastebėjimais.

“Treatwell” apie save:

Mes tikime, kad yra patogesnis ir geresnis būdas surasti ir užsirašyti grožio procedūroms nei telefono skambutis. Daugiau pasirinkimo ir drąsa išbandyti kažką naujo. Mes norime, kad užsirašyti grožio procedūroms, plaukų kirpimui ar manikiūrui būtų paprasta, lengva ir greita – ir svarbiausia, bet kuriuo paros metu.

Šiandien Treatwell yra tikriausiai didžiausia grožio paslaugų svetainė Europoje. 500 nuostabių žmonių mūsų ofisuose, išsibarsčiusiuose visoje Europoje, kasdien bendradarbiauja su daugiau nei 20000 salonų. Mūsų darbas – padėti klientams užsisakyti paslaugas jiems patogiu laiku ir būdu, o salonams – dirbti patogiau ir dar sėkmingiau. Mes kuriame daugiau nei išmanią rezervacijų platformą – mes kuriame vietą, kur galėtum išreikšti save kiekvieną mielą dieną ir rasti geriausias paslaugas už patraukliausią kainą kur bebūtum, kada benorėtum.

Taigi, trumpai tariant teorija yra tokia:

  • ateiname į svetainę.
  • pasirenkame dominančią paslaugą.
  • pasirenkame labiausiai patinkantį ir tas paslaugas siūlantį saloną.
  • rezervuojame laiką.
  • sumokame už paslaugą (nebūtina, tą galima daryti ir salone).
  • apsilankome salone.
  • esame laimingi bei gražūs.

Praktikoje viskas taip ir veikia, tačiau aš turiu savų pastebėjimų.

Gavau 50 EUR dovanų čekį ir vis galvojau, kam gi jį panaudosiu. Kirptis jau buvau, dažytis nenoriu, veido valymai šiuo metu netraukia, masažai baugina… Visus šiuos dalykus galima rezervuoti “Treatwell”. Ir dar depiliacijas, mikrodembrazijas, plaukų atstatymo procedūras ir t.t. Tad sumąsčiau, kad lakuosiu nagus.

Mano laimei, visos “Treatwell” paslaugos siūlomos Vilniuje. Tikiuosi, kad tokia laimė ateis ir pas kitų miestų gyventojus. Dar džiugiau – kol kas sistemoje esantys salonai daugiausiai įsikūrę Senamiestyje ir Naujamiestyje. Žodžiu, beveik su chalatu galiu nubėgti (tik aš neturiu nei chalato, nei šlepečių). Tiesa, ne tiek jų daug, tų gražinimosi vietų, čia dar vienas minusiukas, tikiuosi laikinas. Pvz., štai kaip atrodo salonų pagal rajonus sąrašėlis pasirinkus nagų procedūras:

Didelis pliusas – sistemoje jau yra nemažai komentarų. Ir tai svarbu. Pvz., aš gal ir keistas žmogus, bet turėdama 50 EUR nebėgu už juos lakuoti nagų. Aš mąstau, kad jei man patiks, tai aš tikrai norėsiu pakartoti. O ar galėsiu tą padaryti kas porą savaičių už 50 Eur? Vargu, tad žiūrinėjau patrauklias kainas. Visgi, kai jau apsistojau ties vienu salonu man patogioje vietoje ir už priimtiną kainą, radau gana nemažai neigiamų atsiliepimų. Būtent apie nagų lakavimą. Noras praėjo.

Po to sugalvojau, kad gal reikia įsiverti naują auskarą? Juk už turimą kuponą išeina ne vienas pasigražinimas. Radau ir tokią galimybę!

Išsirinkus paslaugą ir įdėjus į krepšelį, tereikia tik pasirinkti patogų laiką.

Užsakymo puslapyje tiesiog supildote savo duomenis ir sumokate kortele (na, arba kuponu). Iš karto pamatysite patvirtinimą:

Toks atkeliaus ir į pašto dėžutę, o paslaugos išvakarėse gausite priminimą.

Kaip matote paveikslėlyje, nei nagų lakavimą užsakiau, nei auskarus, o masažą. O viskas buvo taip…

Įsidėjusi rezervaciją (nagus) į krepšelį, aš nuėjau ieškoti kokios nors kitos procedūros ir supratau, kad nėra galimybės įdėti kito salono paslaugų. Tikrai? Paklausiau atstovų ir sužinojau, kad taip, vienu metu galima užsakyti tik vieno salono paslaugas.

Gerai, galvoju, juk aš nagus lakuosiu šiandien, po dviejų savaičių ir dar po dviejų, tai kodėl gi neužsiregistravus visiems kartams vienu metu? O ne! Pasirodo tokios pačios paslaugos negali į krepšelį įsidėti, gali rinktis tik iš kitų salono siūlomų.

Hm, metu tuos nagus lauk, įsidedu masažą, kurį nusprendžiu dovanoti vyrui ir matau, kad toje pačioje klinikoje veria auskarus. Telpu į kuponą, na vos vos dar turėsiu sumokėti, bet ne bėda. Įsidedu auskarus ir… Suprantu, kad neįmanoma dviem to paties salono paslaugoms rezervuoti skirtingą laiką. O auskarus ir masažą galima pasirinkti tik tokiu metu, kai mano vyras negali eiti lepintis. Išmetu ausų pradūrimą ir rezevuoju vyrui 1.5 valandos atpalaiduojantį masažą.

Iš savo 50 EUR kupono panaudojau tik 38, o kiti nuplaukė. Nėra gaila, nes palepinau savo žmogų, o jūs sakysite, kad mes gi kupono neturime, tai koks mums skirtumas tavo bėdos? O gi tas, kad jei jūs norėsite sau užsisakyti kirpimą salone A, dažymą salone B, nagų lakavimą salone A, bet kitą dieną, veido valymą salone C ir dar depiliaciją tame pačiame salone, bet kitą savaitę, o dar ir vyrui kirptis reikia, jis mėgsta saloną D, tai jūs negalėsite vienu ypu atsisėsti, susikrauti viską į krepšiuką, apmokėti ir mėgautis. Ne! Jūs turėsite po vieną paslaugą rinktis, apmokėti, rinktis, apmokėti, rinktis, apmokėti. Nepatogu. Nors, žinoma, vistiek geriau nei skambinėti į visus salonus ir rezervuoti laikus, užsirašinėti į darbo knygą, ar kur ten jūs pasižymite :).

Tęsiant apie pačias paslaugas, tai aš parinkau “Art Of Beauty” saloną Vingrių gatvėje. Rezervuodama laiką įrašiau, kad svečias bus Gediminas. Jokių nesklandumų dėl to nekilo. “Art Of Beauty” gavo rezervaciją, laukė ir suteikė tikrai puikią paslaugą. Bent jau mano vyras labai džiaugėsi. Pastaruoju metu daug ir sunkiai dirbo, retai jį mačiau, o kai mačiau, tai dažniausiai sudirgusį, stresuotą ir blogai mieganti. Pusantros valandos atpalaiduojantis masažas buvo pačiu laiku ir net pati mačiau, kad tikrai padėjo vėl atrasti gyvenimo džiaugsmą. Tad klinikai siunčiu linkėjimus ir pagyrimus. Beje, “Treatwell” sistemoje palikusi atsiliepimą, gavau 5 EUR kuponą kitai paslaugai.

Taip pat tikrinau kainas. Tiek užsisakant tiesiogiai klinikoje, tiek per “Treatwell” mūsų pasirinkta paslauga kainavo tiek pat.

Ar naudočiausi vėl? Taip! Nes dauguma salonų įsikūrę man asmeniškai patogiose vietose. Nes aš labai dažnai nenueinu į visokias grožio procedūras tik todėl, kad nenoriu skambinti. Esu interneto žmogus ir jei kažko negalima sutvarkyti internetu, tai man neegzistuoja. Taip pat man patinka, kad galima iš karto sumokėti ir nebegalvoti apie tai, ar reiks grynų, ar ims korteles ir t.t.

Tikiuosi ateityje sistemoje atsiras kiti miestai, daugiau paslaugų, daugiau salonų, o ir galiausiai bus galimybė rezervuotis kelias paslaugas skirtinguose salonuose, ar skirtingomis dienomis vienu prisėdimu ir vienu apmokėjimu.

Tikiuosi mano patirtis jums buvo įdomi! Papasakokite, kokie jūsų įpročiai? Turite nuolatines gražinimosi vietas, į kurias skambinate, kai prireikia? O gal kas kartą einate vis kitur? Kaip rezervuojate laiką?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).