Dantų balinimas su “ORALGEN NuPearl” sistema

Estimated read time 5 min read

Kaip švenčiate šią dieną? Aš viena sau neblogai pasitrainiojau po miestą (10 tūkstančių žingsnukų), net sugalvojau užsilipti į vargšą Gedimino bokšto kalną. Pasidžiaugiau, kad po ilgo laiko pirma diena be lietaus, bet dabar džiaugiuosi, kad laiku spėjau grįžti namo 😀

Galvoju pagaliau jums parašysiu savo patirtį su “Oralgen” dantų balinimo sistema. Tai nebus apžvalga, kur aš priemonę vertinu žvaigždutėmis, tiesiog patirtis ir tiek. Pradėsiu nuo to, kad man šį produktą bandyti siūlė net du kartus. Pirmąjį aš atsisakiau motyvuodama tokiais argumentais, kad a) mano dantys nėra tokie gražūs, kad aš juos fotografuočiau. Esmė ta, kad mano natūrali šypsena dantų neatveria. Na niekaip. Jei pabandyčiau atverti lūpas, atrodyčiau, kaip prasišiepęs šuo. Ir čia ne kompleksai kažkokie, o fiziologija, nes kad ir kokie negražūs būna žmonių dantys, jie prajuokinti nesusituri ir išsišiepia šiuos parodydami, o pas mane tik lūpos nuo ausies iki ausies išsitempia :). Na, o b) mano dantys gana jautrūs, todėl aš visokių tokių dalykų vengiu. O dar, minėjau kitame įraše, buvau įsigijusi mėlyną “Signal” dantų pastą, kuri po savaitės naudojimo taip išjautrino dantis, kad dar dvi savaites atrodė, kad skauda per burną įkvėpus oro.

Ir visgi, kai man ir vėl pasiūlė šią sistemą, aš jau buvau mačiusi kelis atsiliepimus, taip pat girdėjusi keletą teigiamų nuomonių gyvai iš žmonių, kurie patys pirko ir naudojo. Viena minėjo, kad dantys visai nepajautrėjo, kitas gi sakė, kad vos vos. Susigundžiau. Juo labiau, kad mano dantys tikrai geltoni. Visada tokie buvo, o dar aš papiktnaudžiauju kava, kurią geriu lėtai. Dar universiteto laikais stomatologė sakė, kad žmonių kaulai yra tiesiog nevienodos spalvos ir nors keliais tonais galima išbalinti visų tipų dantis, bet šviečiantys ir balti daugeliui gali būti tik svajonė. Aš tokių ir nesiekiu, bet bent šiek tiek pašviesėti gi smagu.

Taigi, pradėjau bandyti “Oralgen”.

Rinkinį sudaro dėžutė kapai laikyti, kapa su uždedama led lempute, du švirkštai su balinamuoju geliu ir dovana – balinamasis pieštukas. Tokį galima nusipirkti ir atskirai.

Švirkštai su geliu du, bet jų turinys vienodas, tiesiog taip patogiau naudoti.

Reikalinga teorija:

Kas tai? Dantų balinimo rinkinys: Balinamasis dantų pieštukas. Balinamas gelis. Balinamoji LED lempa. Balinamasis pieštukas. Kapa. Atspalvių paletė.

Kam skirta? Dantims balinti, kasdieniam naudojimui.

Koks poveikis? Nepažeidžia emalio ir mažiau jautrina dantis. Blukina paviršines ir gilias įvairiaspalves dėmes, atsiradusias dėl ilgalaikio kavos ar vyno vartojimo, rūkymo ir kitokių veiksnių.

Naudojimas:

1. Užtepti: Ant viršutinės ir apatinės kapos arkų vidinio paviršiaus išspausti po 0,5 ml gelio (maždaug viena plona linija). Aplikatoriaus galiuku tolygiai paskleisti gelį kapos priekinėje dalyje, kuri liesis su matoma dantų puse.

2. Suaktyvinti: Įjunkti LED balinamąją lempą NuBright™, uždėti kapą ir laikyti 25 minutes. Po to burną ir kapą praskalauti šiltu vandeniu. Naudoti kartą per dieną, kol bus pasiektas norimas dantų atspalvis, iš viso iki 10 dienų.

Pieštukas: Sukti pieštuką, kol šepetėlio galiuke pasimatys gelis. Ploną gelio sluoksnį užtepti ant matomų dantų paviršių. Šypsotis 30 sekundžių, o po 25 minučių nuskalauti. Galima naudoti kasdien pagal poreikį.

Sudėtis: Glycerin, Sodium Bicarbonate, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Xylitol, Sorbitol, Aqua, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) See Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Cocamidopropyl Betaine, Limonene (Natural Flavor).

Beje, pieštuko ir gelio švirkštuose sudėtis tokia pati, tad net nežinau, koks yra esminis skirtumas.

Taigi, imame kapą, kuri, beje, turėtų tikti visiems.

Ištepam ją geliu (0,5 ml nurodomi instrukcijoje yra visai pakankamai, o švirkštas patogiai sugraduotas). Dedama į burną, įjungiame lemputę. Šviečiame mėlynai 🙂

Aš turiu pasakyti, kad tai būna vienos ilgiausių mano 25 minučių gyvenime. Su ta kapa būti žiauriai nepatogu. Kaupiasi seilės, o tas, visi žinome, kad žiauriai nesmagu. Pirmą kartą išbuvau tik 20 minučių.

Išskalavus burną atrodo, kad dantys švarūs švarūs, gaivūs gaivūs. Visgi, kažkokio baltumo nepasimatė, jautrumo beje irgi. Tad tęsiau. Antrą dieną jau išbuvau tas 25 min. Plika akimi baltumo dar nesimatė. Dėl jautrumo irgi tik atrodė, kad dantys tarsi nugremžti iki švarumo, bet tik tiek. Trečią dieną aš jau pajaučiau, kad dantys kiek jautresni. Bet tik vos vos. Smarkiai jautrūs jie pasidarė maždaug šeštą dieną. Dar pasidariau procedūrą septintą dieną (priminsiu, kad rekomenduojama daryti 10 dienų) ir balinimą nutraukiau.

Ar dantys pašviesėjo? Taip, pagal tą skalę, kurią matote pirmoje foto, jei pašviesėjo vienu tonu. Tiesa, mano dantų geltonumas yra kažkur tamsesnės eilutės šviesiojoj pusėje. :/ Rezultatas yra. Tik aš išsigandau tęsti. O bet tačiau, tvirtai galiu pasakyti, kad 7 dienų balinimo procedūra man tikrai neišjautrino dantų tiek, kiek ta minėta dantų pasta. Tiesiog aš pabijojau, kad vėl sujautrėsiu. Tad jei jums visokios tokios dantų pastos patinka (tikrai daug žmonių jas naudoja ir nesiskundžia padidėjusiu jautrumu), tai nesibaidykite šio rinkinio, jis veiksmingas.

Man liko pieštukas ir šiek tiek gelio, tad manau įkalbėsiu dar ir vyrą išmėginti. Jei pavyks, ateityje šį įrašą papildysiu jo nuomone.


Naudinga: Produktą įsigyti galite Klipshop.lt. Rinkinio kaina yra 59.95 EUR. Pieštukas atskirai kainuoja apie 20 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

3Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Įdomus reikalas, esu balinusi tik juostelėmis, efektas matėsi po trečio karto, bet išbūti su jomis kankynė, manau kažkas panašaus kaip su šita kapa.

 2. 2
  Salomėja

  Tai dar 25 min nieko. Aš čia skaitinėjau susidomėjusi apie visokius baliklius, tai yra kur kapas per naktį laiko ir taip pat skundžiasi seilėjimusi. Tai iš viso neįsivaizduoju, kaip taip įmanoma?

 3. 3
  Alma

  Na man tikrai neįmanoma 😀 Mane labai vimdo visokie tokie “dalykai” burnoje, kažkiek galiu pakentėti, bet per naktį niekaip..

+ Leave a Comment