Žinote, labai dažnai mėgstama kalbėti, kad norime to ko neturime. Garbanės tiesių plaukų. Tiesiaplaukės, žinoma, garbanotų. O aš noriu arba tiesių, arba garbantų. Nes ant galvos nešioju banguotų ir pasipūtusių plaukų kupetą, kur nei tiesinasi gražiai, nei sukasi dailiai. Jei turėčiau tikrai tiesius plaukus, tai iškarpyčiau spygliais kaip anime herojus. Arba nusikirpčiau kare iki smakro. Turėdama tikras garbanas, aš jomis tiesiog džiaugčiausi, užsiauginčiau iki raktikaulių ir būčiau sau graži. Deja.

Žinoma, sukurta pilna visokių kremų, želių ir pan. dalykų, kurie padeda suvaldyti plaukus ir aš jais naudojuosi. Iš bėdos aš galiu tapti graži tik išsiplovusi galvą. Tačiau dabar, dėl padidėjusio slinkimo, aš trenku plaukus tik kas antrą dieną. Ir kito ryto šukuosena būna tokia:

Kaip suprantate, aš neturiu problemų su šaknų atkėlimu, labiau turiu bėdų su suguldymu ir tuo, kad plaukai išsidraikę, atrodo šiurkštūs ir be formos.

Ir aš ieškojau priemonės, kuri tiktų būtent sausiems plaukas, o ne drėgniems. Mat beveik visus kremus rekomenduojama aplikuoti išplovus galvą, o ką daryt kitą rytą? Benaršydama aptikau man negirdėtos “Kemon” kompanijos produktą.

Aprašymas paprastas, bet apie tai ko noriu.

Neapsunkiantis purškiklis garbanotiems plaukams. Atstato plaukų gyvibingumą, neleidžia plaukams šiauštis. Plaukai tampa minkšti ir glotnūs. Tolygiai purkšti ant sausų plaukų norint atgaivinti garbanotus plaukus. Sukti garbanas aplink pirštą.

Sudėtis, tai meh, bet ko tik nepadarai dėl grožio: Aqua (Water/Eau), Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Isopropyl Myristate, Propanediol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Trimethylsiloxysilicate, Dimethiconol, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Panthenol, Polyquaternium-46, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid, Tetrasodium Edta, Parfum (Fragrance)

Priemonė yra purškiama.

Konsistencija, kaip skysto kremo.

Labiausiai primena tokius produktus, kaip “Marrakesh” ar “Matrix”.

Kvapas labai saldus, sintetinis ir erzinantis.

Na tai va, ir purškiu aš tą kremą ant sausų plaukų, gniaužau, suku, gniaužau, purškiu ir suku. Vis laukiu ir lauku kol graži būsiu ir kaip nebūnu, taip nebūnu. Rezultatas su mano plaukais gaunasi maždaug toks:

Atsiskiria sruogos, jos atrodo drėgnesnės ir glotnesnės. Fotografavau su blicu, kad labiau pasimatytų  tekstūra, bet jis ištraukia daugiau nei matosi plika akimi. Paprastai žiūrint plaukai atrodo tvarkingiau. Žinoma, kad iš pašiušėlių plaukų kažkokio didelio stebuklo nepadaro.

Rezultatas mane kaip ir tenkintų, bet nepatinka jausmas liečiant plaukus. Purvinų plaukų jausmas. Panašus apima padauginus kokios priemonės. Bandžiau įvairius kiekius, turiu pasakyti, kad norint bent kiek pajusti efektą produkto reikia daug.

Ieškau toliau.


Įvertinimas:

 

Naudinga: Įsigyti galite Klipshop.lt. Kaina – 13.50 EUR už 200ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.