Jau aštunta gruodžio diena! Neįtikėtina, nes atrodo iki Kalėdų dar tiek daug laiko… Aš džiaugiuosi, kad turiu dovaną žmogui, kuriam sunkiausia ką nors sugalvoti. Ir jau beveik pilną dėžę kosmetikos savo grožio dėžučių mainų draugei. Beveik ramu. Na, teks maloniai paplušėti. Jei jūs dar nesugalvojote, ką dovanoti draugei, tai gal blakstienų tušas būtų gera idėja? Taip taip, žinau, kad ir pataikyti sunku, ir nuvilti gali, bet juk taip yra su kiekvienu pirkiniu, ar ne?

Pristatau tris labiausiai patikusius šiais metais bandytus tušus. Visi trys bus iš visiškai skirtingų kainų kainų kategorijų. O tai reiškia, kad kaina šioje srityje mažai “groja”. Tiek brangus, tiek pigus tušas, gali būti labai geras ir atvirkščiai. Sakau iš patirties, juk išbandyti šiemet spėjau daugiau nei 10. Kas gi ta trijulė? Pradėsiu nuo trečiosios vietos.

Trečia vieta

Nagi nagi, ar nujaučiate kam duosiu bronzos medalį? Jo nusipelnė  “Melkior” blakstienų tušas “More Volume”.

Pamenu, kad buvau įkritusi į visišką tušų krizė. Visi buvo blogi, nė vienas nepatiko. Ir “Melkior” mane ištraukė. Ir dažė gražiai, ir netepė. Tiesiog geras ir tiek.

Antra vieta

Antroje vietoje atsiduria ir geriausių žodžių nusipelno visiškai nebrangus ir lengvai prieinamas “Catrice” blakstienų tušas “Glam & Doll Curl & Volume”.

Visiškai netikėtai aš jį nusipirkau. Tiesiog buvau skaičiusi gerų atsiliepimų apie tušo broliukus, braidžiojau po parduotuvę, mirk gyvenk reikėjo ką nors įsigyti, na ir taip gavosi, kad įsigijau ne ką kitą, o metų medalininką :D. Ryškus, efektingas. Galiu tik geriausiais žodžiais minėti bei rekomenduoti.

Pirma vieta

Priešingai, nei tą kartą, kai rašiau apie plaukų aliejus, šį kartą pirma vieta, abejoju, ar nustebins. Juk jūs žinote kas laimi, ar ne? Tai yra “The Balm” ilginamasis blakstienų tušas “What’s your type? Tall, Dark & Handsome”.

Aš jį turiu jau 2 mėnesius, griebiuosi beveik kiekvieną dieną ir tik kartais iš pareigos dar panaudoju kitus turimus. Tokio gero ilginančio tušo jau senokai neturėjau. Kad ir kaip mėgstu išbandyti naujoves, įtariu, kad pabaigusi aš ir vėl pirksiu.

Tokie finalinio TOP reikaliukai, o dabar gi visiems įdomiausia dalis! Patricijos advento kalendorius!

Užuomina sako:

Aš žinodama ką mėgsta Patricija, jau įtariu kas viduje :). O ten…

Stiklainis kakavos su zefyrais! Mano vyras jau surijo pusę šito stiklainio. Be jokio kuklumo pusę kakavuotų zefyriukų susivertė į kavą. Na, o aš pati saldžių gėrimų negeriu.

Šiurpas nukrato, kai kas pasiūlo šaukštelį cukraus prie kavos ar arbatos. Praeitą kartą, kai Patricijai pirkau kakavą dovanų (taip taip ir ji nuo manęs gavo, nes savo bloge labai dažnai minėjo, kad mėgsta, tik va, man gėda, kad nesugalvojau taip gražiai supakuoti!), prigriebiau ir vyrui. Ten ta 99% Beatos kakava, kur karti. Ponas darėsi sau, aš pauosčiau, lyžtelėjau, paprašiau ir man padaryt, tik šiukštu be cukraus. Vyrytis net paklausė ar kartais nesilaukiu, nes pirmą kartą per 8 metus paprašiau kakavos. Ir dar karčios :). Žodžiu, dovana ne tik nepražus, bet tikrai ilgai neužsilaikys. Ačiū!

Patricija mane labai intriguoja. Kadangi dažnai pabrėžia, kad dovanas gamino pati ir daugiau nei pusė bus jos rankų darbo, tai, pasikartosiu, labai intriguoja! Kol kas dar tik 8 diena, regis radau 3 jos gamintas dovanėles (sausainius, lūpų balzamą ir šveitiklį), tad viskas priešakyje. Beje, ar matėte Instagram, koks šaunus šiemet Lookfantastic advento kalendorius? Graužiu nagus, kad pagailėjau pinigų. O tuo pačiu džiaugiuosi, kad nesusigundžiau “Douglas” kalendoriumi, nes atrodo labai nuobodus.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.