Manau sutiksite, kad blakstienų tušas yra “must have” kosmetikos priemonė. Arba visai nesidažai, arba be tušo niekaip neišsiversi! Net kukliausią makiažą mėgstančios moterys jį naudoja. Mano skaitytojos jau žino, kad pastaruoju metu patyriau tušų krizę. Kas tai yra, paklausite jūs manęs. Štai krizės iliustracija:

Tai va. Jei nerandu nuostabaus ir puikaus produkto, aš nelaukiu kol pasibaigs tas nenuostabus ir nepuikus, aš nusiperku kitą. O jei nepasiseka ir dar kitą. Ir va tada nutinka tai ką matote nuotraukoje – krūva priemonių, o rengtis, tai yra dažytis nėra kuo.

Ir nieko keisto, kad mane vis patraukia kažkas naujo. Pavyzdžiui, “Melkior” vardas.

Ar pastebėjote kiek Lietuvoje pastaruoju metu atsirado kosmetikos naujienų? Be vargo galime nusipirkti šiek tiek brangesnius “Urban Decay” ar “The Balm”, lengvai prieinami tapo ir vidutinių kainų populiarūs vardai, tokie kaip “Sleek”, “Make Up Revolution” ir naujovės vis dar plūsta. “Paese”, “Malu Wilz”, “Melkior”… Ką dar naujo išvysime? Liksim budrios ir sužinosim, o šiandien noriu papasakoti apie “Melkior” tušą “More Volume”.

Išbandžiau keturis kompanijos produktus (visi papildo vienas kitą, nes yra skirti akims gražinti) ir pradedu nuo įdomiausio. Man. Nes gi tušų krizė!

Jau iš pavadinimo aišku, kad tušas turi ilginti [update: merginos mane pataisė, kad turi tankinti] blakstienas. Žadama, kad dėl šepetėlio formos ir vaškų mišinio sudėtyje, tikrai tikrai bus “more volume”! Pažiūrėsime :).

Tušo šepetėlis nėra labai didelis, tradicinių šerelių (nesilikoninis), labai tankus.

Man tokiu dažytis labai patogu. Šiaip jau nesu itin išranki šepetėliams, tačiau pastebėjau, kad kuo didesnis, tuo tiesiogiai proporcinga tikimybė, kad išsiterliosiu, arba dažydama apatines blakstienas pataikysiu į akį.

Po pirmo potėpio tikrai nesušukau “wow”. Maniau, kad įrašysiu į dar vieną nuviliančių sąrašą, kuriame jau tuoj baigsis vieta. Visgi po antro sluoksnio lengviau atsikvėpiau. Patiko! Paprastai antras sluoksnis sulipina blakstienas, o čia gi ne, jas išryškino bei iš ilgino. Štai rezultatas. Žinau, kad nuotraukos kompozicija ne pati geriausia, bet jums reikia žiūrėti į blakstienas 🙂

Ai, sakysite, kad nieko ypatingo? Priminsiu jums atsiliepimą apie visų išgirtą tušą čia.

Kas dar svarbu. “Melkior” tušas mano paakių netepa, o ant vokų neatsispaudžia iki pat vakaro. Su MakeUp Eraser nusivalo be jokių problemų.

Ar tik nebūsiu išbridusi iš tos krizės? Nuo tada kai turiu šį tušą vien juo ir dažausi, o kitus pradėjau dalinti artimosioms :).

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Melkior” kosmetikos galite įsigyti parduotuvėje Beautychemistry.eu. Tušo kaina – 8.90eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.