Kurį laiką svarsčiau, kada gi parašyti geriausių metų produktų apžvalgą. Ne tai, kad reikia, bet tiesiog noriu susisteminti ir pasidžiaugti atradimais. Gruodžio gale? Sausio pradžioje? Šiek tiek pasiblaškiusi pagalvojau, kad puiki mintis yra TOP produktus įtraukti į Blogmas. Juk tai yra ne kas kita, o idėjos dovanoms. Geriausi iš geriausių!

Šiandien išrinksiu tris man labiausiai patikusius plaukų aliejus. Kartais mąstau, kad mano plaukų priežiūros priemonių apžvalgos įdomios tik siauram ratui žmonių. Nes kiek gi mano skaitytojų turi storus, sausus ir dar banguotus plaukus? Kelioms iš jų visai neaktualus atkėlinėjimas nuo šaknų, ar purumas, bet labai reikia drėkinimo, glotnumo ir minkštumo? Garbanų kontrolės? Visgi skaitote, domitės, klausiate, tai reikia manyti, kad kažkam tokios bėdos aktualios, o geriausių aliejų rekomendacijos taip pat pravers.

Plaukų aliejus aš labai labai mėgstu. Na tiesiog labai labai, jei visi kokia proga dovanotų aliejukus, tai visai nenusiminčiau gavusi dešimtą per dieną 😀 ar net dvidešimtą 😀

Šį rytą pabandžiau suskaičiuoti, kiek šiais metais išbandžiau plaukų aliejų. Įskaitant natūralius, purškiamus, kelioninio dydžio bei vienkartinius mėginukus aš skaičiuoju apie 12-15 (kai kas gal patenka į dar ankstesnius metus). Kai ką sunaudojau iki dugno, kai kas neprilipo vos po kelių pabandymų. Buvo lengvai prieinamų aliejukų, pvz., “Dove” ar “L’oreal Elvital”, buvo ir prabangesnių.

Kaip ten bebūtų, bet trejetuką išrinkti šį kartą lengva, gal tik vietas paskirstyti sudėtingiau.

Trečia vieta

Būgnai muša, įtampa auga… Ir garbingą bronzos medalį gauna “Salerm” plaukus stipriai atstatantis serumas “Biokera Arganology”.

Šio aliejaus galima įsigyti ir mažesnę pakuotę. Rekomenduoju! Tirštas, bet neapsunkina mano plaukų. Daro viską, ką privalo daryti geras aliejukas. Glotnina galiukus, suteikia sveiko blizgesio. Tai, kad pakuotė labai patraukli, įvertinimui įtakos nedaro, bet vistiek privalau paminėti.

Antra vieta

Tam tam tam, įtampa auga auga auga ir sidabro medalis atitenka… medalis atitenka… “Kerastase” aliejui “Elixir Ultime”.

Juk nenustebinau, ar ne? Nebent tuo, kad jis nėra pirmoje vietoje. Daugybę kartų minėjau, kaip šis man patiko. Išgręžiau iki paskutinio lašo! Ir konsistencija puiki, ir dekoratyvinis poveikis buvo: aliejus įtikinamai bandė sukurti žvilgančių, sveikų plaukų vaizdą.

Pirma vieta

O dabar įtampa dar labiau auga. Kas gi tas labiausiai nusipelnęs. Gal net neįtariate, nes jis bloge neaprašytas. Kas gi? Kas? Pirma vieta atitenka… Prima vieta skiriama “Matrix” serumui “Biolage ExquisiteOil Softening Treatment”.

Beje, nors kaina šį kartą nieko nelėmė, bet šis aliejus yra ir pigiausias iš visos trijulės. Tad, kai jau parengsiu apžvalgą, galėsit jos neskaityti (liks tiems, kurie atsitiktinai užsuka iš Google), nes jau žinosit, kad man labai patiko, tai mano metų aliejus ir t.t. Šis serumas yra skirtas storiems ir šiurkštiems plaukams, turi glotninti, suteikt spindesio ir padėti kontroliuoti garbanas. Daro viską, ką žada. Produktas yra tas, kurį aš pabaigusi būtinai norėsiu pakeisti tokiu pačiu. Taip, mano vonioje visada stovi du trys pradėti ir pamainomis naudojami aliejukai, bet šis visada turės būti tarp tų trijų. Na, nebent kažkas nukonkuruos, tik pretendentų nesimato :).

O dabar pereikime prie kalėdiškesnių temų! Patricijos advento kalendoriuje šiandien radau tokią žinutę:

O pakečiuke slėpėsi…

Kalėdiniai sausainiai! Patricija minėjo, kad daugelį dovanų gamino pati, tad įtariu sausainiai yra jos kepti. Dienos dovana tobulai subalansuota mano vyrui. Aš pati stengiuosi nevalgyti cukraus, bet paprašysiu vieną man palikti, nes norėsiu paragauti. Jei daryčiau atvirkščiai, tai yra aš ragaučiau, o jam palikčiau, viskas baigtųsi tuo, kad praryčiau visus vienu ypu! Visai visai neturiu saiko!

Žiūriu į skaičių 6 ir galvoju, et kaip greitai bėga laikas, gi atrodo, kad ką tik pirmą dovanėlę lukštenau, o tuoj jau viskas baigsis!

P.S. Kišeninis Meškio kalendorius liepė sudaryti Kalėdinį grojaraštį, tai gal rytojaus Blogmas bus apie tai?

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.