Blogmas diena Nr.12: pakalbėkim apie dovanas vyrams! (Ne)patarimai ir idėjos

Estimated read time 7 min read

Šiandien niekaip neprisėdu prie tinklaraščio. Vis reikaliukai. Ir dar tokie nematomi! Aš, tiksliau, tuos darbus vadinu nematomais, nes jie neturi apčiuopiamo rezultato, už juos niekas nepadėkos, tiesiog reikia padaryti ir pamiršti. O dar ir pasirinkau turbūt sunkiausia ever temą – dovanas vyrams. Na, bent jau man labai labai sunku būna sugalvoti, ką dovanoti tėčiui, broliui, uošviui… Tik su saviškiu lengva, nes tiesiog paklausiu, ko nori 😀

Visas mano tekstas bus perleistas per mano asmeninį filtrą. Jei pažįstate vyrukų, kurie džiaugtųsi dalykais, kurių aš nerekomenduoju, o nesuprastų siūlomų dovanų, tai ir valio! Žmonės skirtingi. Pagrindinis patarimas – pasistenkite bent truputį pažinti asmenį, kuriam dovanosite dovaną ir tiek!

Kodėl pavadinime parašiau (ne)patarimai? Nes noriu pakalbėti ir apie tuos “ne”! Ne, nedovanokite šito vyrams! Ir į tokią kategoriją įeina visokios jaukybės, pvz., bendra nuotrauka širdelės formos rėmeliuose. Net man norisi susileisti insulino pagalvojus, ką jau kalbėt apie vyrukus.

Viename forume skaičiau merginos planą trilitriaką užpildyti meiliais rašteliais. Hm… Mintis ir pastangos žinoma gal ir būtų įvertintos tuo trumpu momentu, bet garantuoju, kad tas stiklainis dulkėtų kampe.

Nepasiteisina ir savo “paslaugų kuponai”. Patikėkite, kai buvau jaunesnė, tai dovanodavau visokius “30 min masažas”, “karšta naktis”, “skani vakarienė” kuponus. Pfff., nagi visiems tiems dalykams joks kuponas nereikalingas, o jei jau teks jį traukti, vadinasi, to daryti ir šiaip nenorėjote, tai tiek ten to džiaugsmo pro sukąstus dantis, ane?

Neįvertins vyrai ir neaiškios paskirties produktų, pvz., įmantriai dekoruoto vyno butelio. Kam tas dekoras? Geriau dar vienas butelis, ar ne?

Nesvarbu ar vyrui patinka, ar nepatinka, primygtinai siūlau nedovanoti ir gėdą darančių nesąmonių. Jokių prijuosčių su nuogomis moterimis, jokių marškinėlių, kur “Coca Cola” šriftu parašyta “Cepelinai”, jokių stafarikų-šaškių. Googlėje paieškojus “smagių dovanų”, tokių “perlų” rasite su kaupu. Visi šie dalykai tinka tik vienu atveju – jei jūsų vaikinui 18 metų, o jo gyvenimo guru yra Selas.

Tai ką gi dovanoti? Nežinau! Nežinau ir kartu su jumis vis ieškau idėjų!

Pradėkime, nuo to, kad vyrai dažniausiai nori arba labai brangių daiktų (motociklas, audio sistema, kompiuteris pavežantis naujausius žaidimus, dronai, veidrodiniai fotoaparatai, brangių įrankių dėžės), arba įvertina tai, kas praktiška, panaudojama ir gana paprasta.

Kalbant apie paprastumą, tiksliau jo stoką, tai štai, šiemet kompanija Biok atsiuntė dovanėlių. Šį kartą nepamiršo ir vyrų, įdėjo “Aras” skutimosi rinkinį. Gražutį tokį:

Tik va įdomu tai, kad rinkinyje yra balzamas po skutimosi ir kremas po skutimosi. Mano vyras klausia, tai kada gi, kurį naudoti? Štai ir nežinia! Panagrinėjusi sudėtis ir konsistenciją pasiūliau balzamą naudoti visada, nes jis lengvesnis, o vyro oda nėra sausa, o kremą, tada, kai jau jaus, kad trūksta maitinimo ir drėkinimo. Bet gal aš ir neteisi, ką žinau… O dar tos vienodos pakuotės, kur pusę ryto turi skaitinėti, kol supaisysi ką gi čia pagriebei… Tad štai, kur link suku, nebalamūtinkit tų paprastų vyrukų, jei jau kyla neaiškumų, tai pridėkite instrukciją! Beje, o į Aras priemones atkreipkite dėmesį, juk žinau, kad mane skaito ir moksleivės, ir studentės, kurios ieško nebrangių dovanėlių. Rinkinį rasite čia, kaina apie 10 EUR.

Dar vienas patarimas – dirbtinai neieškokite originalumo. Žinau, kad norisi nustebinti, žinau, kad neįdomu dovanoti tą patį, bet mes šeimoje turime vyrą, kuriam pastoviai dovanodavome skutimosi muilą. Labai jau jam patiko. Bet trečiais ar ketvirtais metais, jau nusprendėm rinktis ką nors kitą ir išgirdom priekaištą, kad “o kur mano muilas?”. Ką jis gaus šiemet? Na, maža ką, gal skaito, tai nesakysiu, bet numanot.

Ir jei jūs sudomino skutimosi muilai tai štai keletas mano akį patraukusių ir piniginę jau nuskausminusių (tik niekam nesakykit) produktų:

“Proraso” skutimosi muilas jautriai odai. Nusipirkti galima, pvz., čia. Kaina – 5.80 EUR. Beje, “Proraso” kompanijos gaminių yra ir Eurokos parduotuvėse. Ir gama plati, priemonės kokybiškos bei įdomios. Pasidairykite po asortimentą.

Šis muilas ya kreminės konsistencijos, o aš norėjau dar ir kieto, tad internetinėje parduotuvėje  į akį krito MÜHLE produkcija. Vėl siūlau pasidairyti po asortimentą. Čia savo vyrams, tėčiams, ar net kolegoms, galite rasti kokybiškų skutimosi priemonių, gana solidžiai kainuojančių skutimosi peiliukų, rinkinių ir kt. produktų. Kaip jau sakiau, į kompaniją dėmesį atkreipiau ieškodama skutimosi muilo, kurį ir radau, bet šioje parduotuvėje nebėra, tačiau yra kitoje vyriškos kosmetikos mekoje – parduotuvėje “Suka Ūsą”.

Skutimosi muilas jautriai odai, kainuoja 6.50 EUR, tad tikrai biudžetiška, bet kokybiška dovanėlė.

Šioje elektroninėje parduotuvėje galima išrinkti dovanas visiems vyrams. Barzdotiems… Na, ar ne žavus raktų pakabukas su balzamu barzdai (gal gi vyrai pagaliau pradės barzdas prižiūrėti ne mažiau, nei mes plaukus? Svajonė).

Vienu žodžiu, parduotuvę užrodė pažįstama, dabar ją rodau jums. Eikit ir apipirkit savo vyrus.

Dar viena, 99 kartus iš 100, įvertinama dovana yra daugiafunkciniai žaisliukai, kurie slepiasi po “Swissknife”

ar “Leatherman” vardais.

Šių daikčiukų ieškokite, pvz., “Armijai ir Civiliams” parduotuvėse. Jei jau nežinote, kuris gi labiausiai tinka, tai toje parduotuvėje galima įsigyti ir dovanų čekius. Išbandyta.

Dar pagalvokite apie bilietus į renginius. Tai irgi gali būti gera dovana. Festivalis, Bušido kovos, mėgstamos grupės koncertas… Na, tik nepirkite bilietų “pagal save”. Gal ir smagu nueiti į operą kartu, bet tik tuo atveju, jei tikrai žinote, kad toks bilietas nudžiugins labiau, nei minėtas bušido. Beje, tokia dovana yra gana prabangi, nes bilietus reiktų pirkti, kaip minimum du, nes retas, kuris nori kažkur eiti vienas.

Jei vyras mėgsta gaminti, tai neretai jis naudoja rimtus prieskonius. Ne vienas kulinaras apsidžiaugs dovanų gavęs rimtai aštrių pipirų, geros kokybės kumino ir pan. pagardų. Kavomaną tikrai pradžiugins rūšinė kava, o štai kiek pastebėjau, arbatoms daugelis mano pažįstamų vyrų gana abejingi ir iš džiaugsmo nemiršta gavę net kokią įdomybę. Nors suvartoja :D.

Pasidairykite ir elektronikos parduotuvėse. Geros belaidės ausinės, talpi išorinė baterija, atsarginis kietasis diskas – nėra labai romantiška, bet priskiriama prie vertinimų praktiškų dovanų.

Kas čia dar… Kaip jau sakiau, pasistenkite pažinti žmogų. Ką jis mėgsta? Bėgioja maratonus? Tai gal praverstų gertuvė, prakaitą sugerianti riešo juosta, dėklas mobiliam telefonui, aktyvumo apyrankė? Žvejoja? Specializuotoje parduotuvėje akys apraibs! Turi brangų hobį? Pvz., užsiima motociklizmu? Tada jūs išgelbėti, nes čia dovanų srautas yra nesibaigiantis ir varijuoja didžiuliame kainų intervale. O gal kažkada užsiminė, kad vaikystėje svajojo apie “Lego Technics” ir niekada neturėjo? Taip pat pasižvalgykite žurnalų prenumeratos svetainę. Taip pat galėtų kilti minčių. Mano vyras įvertino, kai jam buvau padovanojusi “Baiker Baltics” žurnalo prenumeratą, gaila, jo jau nebeleidžia.

Tiek idėjų šiam kartui. Tikiuosi priminiau žinomas, bet gal atmintyje užkritusias dovanas. Pati labai norėčiau sužinoti, ką jūs išrinkote savo brangiausiems, broliams, tėvams ir draugams?

Na ir po tokio gana ilgo teksto mes jau priartėjome prie mano pačios dovanėlių. Aš puikiai žinau, kad daugelis į Blogmas ateina tik pažiūrėti, kokią dovanėlę gavau nuo Patricijos. Šios dienos advento kalendoriaus užuomina:

Ir dovanėlė:

Ačiū 😀 jau sunaikinta :).

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours