Kontūravimas, strobingas, drapingas – tai yra veido modeliavimo technikos, kurių metu siekiame sukurti optiškai dailesnius savo bruožus: susiaurinti nosį, iškelti skruostikaulį, paslėpti pagurklį. Žinoma, visa tai niekur nepradingsta ir realiame gyvenime sunku kažką apgauti, tačiau technikos atsirado kartu su dideliu soc. tinklų augimu. Tai reiškia, kad jos pasiteisina fotografuojantis. Mažiau fotošopo, nes jį padarome iš anksto. Kaip žinia, nuotraukos perduoda tik dvimatį vaizdą, tad pasitelkdamos šešėlius bei optines iliuzijas, galime daryti stebuklus.

Ir gamintojai nesnaudžia. Vienas per kitą tiesia ranką su savo produktais šaukdami “imk mano, mano, mano geresnis, o mano dar puikesnis, imk!”. Ir nors aš nebaisiai mėgstu terliotis su tomis iliuzijomis, visgi vieną kitą produktą išmėginu. Iš tiesų, šią akimirką gavau nuotraukas iš vakarykščio renginio ir suprantu, kad kam kam, bet man tai jau tikrai reiktų šiomis galimybėmis naudotis ir dailintis, bet, žmonės, žinokit tingiu apsimetinėt. Baisi, tai baisi. Užtat nedurna. Bet išbandau. Nes smalsu :). Vieni patinka ir užsilieka, kiti nepatinka, treti pasirodo tokie patys, kokius jau turiu. Tad kartais patikrinkit mano Vinted paskyrą (salomise), retai, bet įmetu vieną kitą perteklinį produktą. Suprantama gi, kad visko nesunaudosiu, o išlieka geriausi iš geriausių.

Šiuo metu dažniausiai (iš tiesų tai beveik kiekvieną dieną, tik ne visada pagal paskirtį) naudoju “Gosh” veido modeliavimo paletę “Strobe’n glow”.

Paletę sudaro keturios spalvos. Ruda – bronzantas, na o kitos – tipiniai highlighter’iai.

Paletėje matote baltą spalvą, bet prie kito apšvitimo galite pagauti ir mėlyną atspalvį. Tai ta madingoji holografinė. Ne vienaragių vaivorykštė, bet spinduliuoja šaltomis spalvomis.

Šampaniniai atspalviai man gerokai skiriasi, kai žiūriu į pakuotę, tačiau ant odos, ypač išsklaidyti, atrodo labiau vienodi.

Ir, kaip sakiau, dažnai aš šią paletę naudoju. Bet labai labai saikingai, taip saikingai, kad neišsigelbėju nuotraukose :). Pahailaitinu skurostikaulį viena iš šampaninių spalvų ir viskas. Tačiau bronzantą labai pamilau, kaip mono akių šešėlius. Kai kažkur skubu, tai didesniu šepetėliu tiesiog perbraukiu per vokus ir visas mano makiažas. Balta/mėlyna spalva lieka beveik nenaudojama.

Produktų pigmentacija per vidurį. Esu turėjusi kietesnių ir mažiau pigmentuotų (paskutinį kartą tokia buvo “Isadora”), esu turėjusi ir minkštesnių, ryškesnių (“The Balm” produktai). Nuotraukose esu užtepusi tikrai riebiai, išsklaidžius švytėjimas gaunasi subtilesnis. Toks vidurys man tinkamas, nes aš visada bijau padauginti.

 


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kosmada” ir “Kristiana”. Kaina – apie 20 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).