Bandau naują prietaisą: veido odos atjauninimo aparatas „Silk’n Face Tite Velvet“

Estimated read time 4 min read

Jums patinka skaityti apie įrenginius, ar ne? Vis sulaukiu žinučių, kada gi papasakosiu apie anticeliulitinio masažuoklio bandymo rezultatus. Vėluosiu, nes pasižadėjau jį naudoti kiekvieną dieną, o užgriuvo gyvenimas ir šiek tiek nesigavo rasti to pusvalandžio taip jau reguliariai. Tačiau galiu jau dabar nekantriausiems pasakyti, kad jis veiksmingesnis nei bet koks anticeliulitinis gelis, ar paprastas masažas šepečiu. Todėl jei tikrai turėsit kantrybės – pirkit, nes kažko kito aš nepapasakosiu. Bet pakartoju – reikia kantrybės, reikia skirti laiko, reikia dirbti. 

Na, o šiandien aš ketinu pakalbėti apie vieną įdomybę. Kai manęs paklausė, ar noriu išmėginti veido atnaujinimo aparatą „Silk’n Face Tite Velvet“, tai nežinojau, ką ir sakyti. Perskaičiau informaciją, nė velnio nesupratau, kaip jis iš tiesų veikia, bet keli užsienio youtube filmukai sužadino smalsumą. Pvz., šis atsiliepimas.  Ok, įdomu, žiūrim kas tai per daiktas. 

Rimtoje dėžėje radau prietaisą, tvirtą kokybišką dėklą jam laikyti, hialiurono gelį ir slystantį gelį skirtą naudoti procedūros metu. 

Aprašymas:

Veido odos atjauninimo aparatas Face Tite su senėjimą stabdančia HT ™ technologija

Silk’n FaceTite išskirtinumas – HT ™ technologija. Novatoriška anti-senėjimo formulė, kurios veiksmingumas buvo išbandytas atliekant klinikinius tyrimus, pritaikyta veido, kaklo ir krūtinės odos senėjimo stabdymui ir jauninimui. Procedūros metu odos paviršiaus temperatūra neviršija 43 ° C, o vidiniai sluoksniai įšyla iki 50 ° C temperatūros. Tai visai neskausminga, jaučiama maloni šiluma, HT ™ technologijai veikiant odą iš vidaus.

Procedūrų metu skatinama kolageno ir elastinių skaidulų gamyba bei stiprinami gilesni odos sluoksniai. Šis procesas pagerina odos tekstūrą, ji tampa lygesnė ir labiau elastinga. Sumažinamos raukšlelės, saulės ar su amžiumi atsirandančios veido odą varginančios dėmės. Geriausia tai, jog gydyti ir jauninti savo veido odą galite tiesiog namuose – jums patogiu metu, asmeniškai, išvengiant dažnų vizitų į grožio salonus.

HT ™ technologija apjungia 3 energijos šaltinius:

Bi-Polar RF energijos (frakcionuoti bipoliniai radijo dažniai): stiprina giliausius odos sluoksnius iki 4mm;
LED šviesos energijos (raudono spindulių spektro LED šviesa): subalansuoja odą ir užtikrina atjauninimą;
IR šilumos energijos (infraraudonųjų spindulių šiluma): pagerina odos struktūrą.

Daugiau apie aparatą čia

Taip pat įkeliu filmuko nuorodą, kuriame parodyta, kaip naudoti bei pasakojama, kaip daiktas veikia. 

Kiek aš suprantu, tai tam tikro spektro šviesa skirtingu gilumu skverbiasi į odą ir ją stimuliuoja. Kaip tiksliai? Iš filmuko ir aprašymo nėra tiek aišku, kad paprasta žmonių kalba galėčiau išdėstyti tuos biofizinius niuansus. Ar tai veikia? Tą ir išmėginsiu! 

Naudoti itin paprasta. Patepat veidą pridėtu geliu, arba, kaip teigiama aprašyme, bet kokiu vandens pagrindo geliu, o tokių parduotuvėse tikrai daug. Įjungiate prietaisą ir 15 minučių vedžiojate po pasirinktą zoną. Po 10 savaičių smulkios raukšlės turėtų ženkliai sumažėti, o gilios pasidaryti mažiau matomomis. Gelis būtinas nes pagerina kontaktą ir slydimą.

Keletą kartų pamėginau. Jokio diskomforto priemonė nesukelia. Šilta, malonu ir tiek. Aprašymas teigia, kad po procedūros nedraudžiama degintis. Ją atlikti rekomenduoja du kartus per savaitę.

Tad susidomėjau. Nufotografavau savo raukšles. Mano tikslas – sumažinti raukšleles po akimis ir gana ryškias raukšles po kaklu, dekolte zonoje. 

Esu tikra, kad du kartus per savaitę atrasiu tas dvidešimt minučių lengviau, nei kas dieną pusvalandį celiulitui :). Tad tikrai grįšiu, papasakosiu ir rezultatų nebandysiu pagražinti, nes per daug atsakomybės 🙂

Šis įrašas yra informacinio pobūdžio, kuriame pristatau daiktą ir supažindinu su savo planais jį išmėginti. Įpareigoju savotiškam eksperimentui. 

Ar bandėte, ką nors panašaus?


Naudinga: įsigyti prietaisą galima hairfree.lt. Kaina – 177 EUR. 

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

 

4Comments

Add yours
  1. 1
    Virgilija

    Nekantriai lauksiu atsiliepimų. Labai labai įdomu. Ir norėčiau išbandyti ant savo kailio.

  2. 4
    Salomėja

    Giedre, nelabai, taip ir neberadau ką papasakot, nes nieko nepastebėjau 🙂

+ Leave a Comment