Prieš tris metus įraše “Patinka-Nepatinka: mano UV geliniai lakai” aš parodžiau visus savo gelinius lakus. Ir tiesą sakant, tas tekstas vis dar labai populiarius ir daug žmonių ateina iš “Google” paieškos sistemos. Per praeitus metus aš iš kelių skirtingų skaitytojų sulaukiau prašymų padaryti atnaujinimą. Bet vis kažkaip numykdavau, kad nelabai ką naujo turiu, nelabai kuo galiu atnaujinti. Visgi įsigijau šiek tiek naujovių, apsižiūrėjau, kad per tuos metus kai kurių lakų net nepaliečiau, todėl nusprendžiau gerokai prasivalyti ir tuo pačiu parengti update’ą bei parodyti jums visus savo lakus. Ar jų daug? Subjektyvu. Sakyčiau, kad tikrai nesu maniakė.

Pradėkime nuo to, ką aš išmetu ir kodėl.

geliniai lakai | Grožio blogas

Vienu metu mane buvo ištikusi geltonos manija. Jau kaip man jos reikėjo! Tad tiesiog “ebay” prigriebiau kažkokį neaišku kokį. Bet pigmentacijos nerasta, net 4 sluoksniai persišviečia, tad nope, nereik man jo.

Antrasis nuotraukoje yra “Bluesky” ir jis kartu su “Elle99” atstovauja nesėkmingą mano bandymą atrasi kūno spalvos pigmentuotą laką. Gražiai viskas atrodo nuotraukose, bet realybėje jie skaidrūs.

Mėlynas “Bluesky” dar iš šios spalvos periodo, bet lakavosi labai netolygiai, dryžiais ir visai negaila nusikratyti.

geliniai lakai | Grožio blogas

Čia jau kiniškų lakų puokštė.

“Civi” visai neblogi ir man patiko rudas bei turkio spalvos, tik jie jau labai akivaizdžiai paseno. Sidabrinis ir skaidrus su blizgučiais jau nuo pat pradžių buvo nelabai kokie :).

“Sioux” pigmentuoti, dengėsi gražiai, tik man labai jau įtarimus kėlė, kad degina nagus, tai vengiau jų.

O mažiukuose buteliukuose yra “Gel Polish” padielkos. Parsisiunčiau, bet taip ir nenaudojau.

Truputį nenusisekė nuotrauka, bet nupasakosiu žodžiais:

Pirmas buteliukas – “Sincero”. Visai nepatiko. Labai jau greit pradėdavo luptis, dažniausiai su visais nagais, labai jausdavau – tik nusilakuoju ir nulūžinėja.

“Ibd” koralinis, sidabrinis ir blizgus rudas (priešpaskutinis buteliukas) kažkaip man neprilipo ir visus tuos tris metus mėtėsi. Per daug sluoksnių reikia, o man jau jei daugiau nei du, tai nieko gero.

“Etude House” – korėjiečių produktas. Nepatiko spalva.

“Meslauda” – vienfazis mėlynas lakas. Na tiesiog tie vieno žingsnio produktai ant mano nagų nesilaiko. Jokie.

“Ibi Flawless” ir “Bling” (raudonas buteliukas) – patys pirmieji mano lakai. “Ibi” žiauriai ne kažką. Būdama naujokė net 6 sluoksnius buvau uždėjus ir vistiek spalvos trūko. Na, o “Bling” irgi ne stebuklas.

geliniai lakai | Grožio blogas

Nusikratomi pagalbiniai sluoksniai – “EzFlow” nepatinka. Topas atrodo ne sukietėja, o taip ir lieka kažkoks guminis. Gal naudotis nemoku, bet kai turiu krūvą kitų, tai kam vargt.

“Essence” – tiesiog paseno. Daug jie kritikos kadaise sulaukė, o man visai patiko.

Tad štai toks yra apsivalymas.

O dabar pažiūrėkime, kas gi pas mane lieka ir kas naujo 🙂

geliniai lakai | Grožio blogas

Kamputyję kyšo žalias “EzFlow”, kurį ketinau pasilikti, bet sulūžo kamštelis, tai ate.

Na, toliau matote bloge atskirai aprašytą “CND Creative Play”, kažkokį laką iš “Drogo” ar “Eurokos, net nepamenu, kur pirkau, bet tikrai neblogas.

“Organail” pirkau “Ebay”, nežinau ar čia koks kiniškas š, ar normali kompanija, bet būtent ši spalva yra mano šventas gralis. Tiesiog ji tobulai dengiasi ir kai jau man reikia progai (pvz., savo vestuvėms), aš lakuoju juo, nepaisant to, kad gal spalva ir ne visada tinka. Vėliau bandžiau siųstis kitų spalvų, bet nesisekė, kaip su šia.

geliniai lakai | Grožio blogas

Pasilikau juodą ir tamsiai raudoną “Civi”. Tiesiog kartais užsimanau tokių spalvų, bet retokai, kad investuočiau į normalų laką, o kaip sakiau, šie yra visai neblogi.

Su abejone liko “Etude House” oranžinis, nes tiesiog nesu tikra dėl spalvos. Ir “Sioux”, nes būtent spalva graži. Tegul dar paguli.

geliniai lakai | Grožio blogas

Išgyvenę top sluoksniai:

“Sensationail” – bazė ir topas viename. Pirmasis mano normalus šios srities produktas. Labai geras. Lyg šiol prie favoritų, nors jau tik likučiai buteliuke.

“CND” ir “Melkior” – nieko blogo negaliu pasakyti. Topai kaip topai.

Pasilieku ir “Essence” bazę ir topą viename. Jis nulupamas. Ir visai nieko.

geliniai lakai | Grožio blogas

Iš bazių lieka “CND”, “Melkior” ir mano viena pirmųjų – “Mint” iš “Ebay”. Vėl gi, visos geros.

geliniai lakai | Grožio blogas

Pagalbiniai produktai:

“Essence” indelyje slepiasi tiesiog alkoholis (kažkoks ten darbinis, koks ir naudojamas lipnumo nuėmėjuose). Na, o praimerį kartais naudoju, kartais ne. Didelio skirtumo yra jis, ar ne, nejaučiu.

geliniai lakai | Grožio blogas

Na ir naujausi mano lakai iš “Didier Lab”. Rudą nusipirkau pabandymui vieną kartą, o kitus keturis įsigijau pasinaudodama akcija 2 perki, du gauni nemokamai. Išbandžiusi visas, patiko. Mažiau džiugino pirkimas el. parduotuvėje. Abu kartus kažkaip vis man pritrūkdavo iki to džiaugsmo išleidus pinigus, vis kas nors kiek apgadindavo pojūčius. O ir spalvos nelabai atitinka, tad jei jums svarbu, tai ieškokite daugiau paveikslėlių FB grupėse ar šiaip internete. Galiu pasakyti, kad mėlyna tokia pigmentuota, kad ir vieno sluoksnio gana.

Tiek tų lakų. Jei įdomu – UV lempą naudoju savo pačią pirmą iš “Essence”. Tai LED įrenginys su minutės laikmačiu. Gaila, kad kompanija nutraukė savo UV linijos gamybą, nes bent jau man tie produktai visai lipo.

Štai toks 2018 metų atnaujinimas. Kitas gal vėl po kokių 3 metų 🙂


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.