Sveiki, ir kaip gi laikotės? Mano nuotaika puiki. Kelias dienas pašvietė saulė ir iš karto geriau. O kur dar placebo nusipirkus kordicepso, kad dabar jau dings amžino nuovargio jausmas! Bet gi atėjote čia atsiliepimo, tad štai, tekste papasakosiu apie salicilo rūgšties serumą iš „Revolution“. 

Man labai labai patiko „The Ordinary“ produktas. Patepi giluminį spuogą ryte, patepi vakare ir ryt jau jo nebėra. Veidui gal tiek neaktualu, bet kitose kūno vietose pas mane tokių atsiranda. Dar puiki priemonė, kai pradeda bėrinėt pažandes per PMS ir t.t. Bėda ta, kad lyg kažkam pasaulyje alergijų kilo, ar dar ten kažkas ir kompanija nutraukė gamybą. Atseit tobulina formulę. Jau gal metus du. Per tiek laiko subaigiau savo atsargas ir ieškojau alternatyvos. Prisiminiau, kad „Revolution“ prigaminusi TO analogų. Ką gi. Radau ten serumą su 2% salicilo rūgštimi ir nors sudėtis nedžiugino, nusprendžiau mėginti.

Patirtis www.revolutionbeauty.com nei šiokia nei tokia. Kelis produktus pirkau kažkada lapkritį, kai 1,5 mėn nesulaukiau, o sekimas nieko gero nerodė, kreipiausi. Jie pasakė, kad paieškos. Po kokių 10 dienų atrašė, kad dingo (tai jau beveik ir 2 mėnesiai praėjo), paklausė, ar noriu atgauti pinigus parduotuvės kreditais, ar kitų prekių, o jei siunta atsiras, tai ok, priimt kaip dovaną. Aš norėjau pakartojimo. Išsiuntė. Po 2,5 mėn nuo pirkimo atėjo pirmoji siunta. Po nepilnų, bet jau beveik 2 mėn nuo išsiuntimo atėjo ir antroji. Kažkaip tokie siuntimo tempai nedžiugina, nes net iš kinų ar Korėjos, regis, greičiau. 

„Revolution“ serumas „Skincare Targeted Blemish Serum 2% Salicylic Acid“

Serumas skirtas riebiai, į pigmentines dėmes linkusiai, užsikimšusiai odai. Rekomenduojama tepti ryte ir vakare po valymo ir tonizavimo, prieš drėkiklį. 

Sudėtis: Aqua (Water, Eau), Propanediol, Polysorbate 20, Hamamelis Virginiana Water, Glycerin, Butylene Glycol, Salicylic Acid, Alcohol Denat., Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Parfum, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Eugenol.

Man čia labai nepatinka denatūratas, kurio nebuvo TO serume, bet guodžiuosi bent tuo, kad jo turėtų būti mažiau nei 2%. 

Buteliukas stiklinis, su tradicine pipete. 

Kvapas labai lengvas, lyg kažkokia rūgštele dvelkia, bet ir truputuką alkoholio užuodžiu. Konsistencija irgi lengvutė, sakyčiau, skystesnė už TO. Susigeria greitai, nesijunta, kad sausintų ar pan. 

Rezultatai? Aš jo nenaudoju, kaip eilinio serumo visam veidui. Visada tik vietiškai. Dažnai kitoms kūno vietoms, pvz, būna pas mane vidinėje šlaunų pusėje mėgsta įaugti plaukas su skaudžiu spuogeliu. Tad va tokiais atvejais ir naudoju. Padeda, negaliu sakyti, kad ne, tad džiaugiuosi, kad turiu bent tokią alternatyvą. Visgi norėčiau sudėties be alkoholio. Todėl ateityje, kai baigsiu abu buteliukus ir jei „The Ordinary“ nebus vėl paleidęs savo salicilo, ketinu ieškoti kažko kito. Arba gal net greičiau, nes gi norisi išmėginti, kažką gal geresnio. Akiratyje:

„The Inkey“ serumas „Beta Hydroxy Acid“ ir „Paula’s Choise Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant“. Gal kažką bandėt?

Taigi, alternatyvų pamėgtam serumui yra, bet visgi norėčiau, kad jis sugrįžtų į prekybą. 


Naudinga: serumą įsigyti galima www.revolutionbeauty.com, kaina – 8.99 EUR už 30ml.

Dėmesio: aš kosmetikos produktų neparduodu. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).