Mano atostogos labai keistos. Nuo neatostogų skiriasi tik tuo, kad nesu viena namuose, ilgiau miegu, bet tada dirbti reikia iki vėlyvos nakties 😀 Ir dar viena koja toliau nuo blogo. Bet jūs čia nelabai aktyvūs, tai gal niekas ir nepastebi, ar viena apžvalga mažiau, ar daugiau. O jei užsukote, pasilikite paskaityti apie mažai kam girdėtos kompanijos “Zarqa” plaukų priežiūros priemones.

Pasak atstovų, “Zarqa” siūlo priemones sukurtas ypač jautriai odai. Produktai saugūs, nedirgina odos, tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiems. Manau daugelį sudomintų. Aš iš karto puoliau prie plaukų priemonių. Pasirinkimas nėra labai platus, tad labai lengva apsispręsti :D. Šį kartą mano rankose kasdieninis šampūnas ir bekvapė kaukė-kondicionierius.

Šampūno aprašymas:

„Zarqa“ šampūnas neleidžia plaukams išsausėti ir apsaugo juos nuo žalingo saulės ir oro užterštumo poveikio. Plaukai sveikai blizga ir tampa švelnūs bei paklusnūs. Su Negyvosios jūros mineralais. Be dažiklių, konservantų, kvapiklių.

Sudėtis:

Foto su sudėtimi didinasi paspaudus

Kondicionieriaus aprašymas:

„Zarqa“ plaukų kondicionierius yra bekvapė plaukų priežiūros priemonė, kurią galima naudoti kaip plaukų kaukę arba kaip kondicionierių. Jis maitina ir gali padėti nuraminti galvos odą, kartu pašalindamas pleiskanas. Gali padėti sumažinti niežulį, sudirgimą bei riebalavimąsi. Be dažiklių, konservantų, kvapiklių.

Sudėtis:

Priemonės yra bekvapės, tačiau kaip ir visada kažkoks lengvas aromatas yra. Man jis būdingas beveik visoms bekvapėms prausimosi priemonėms.

Šampūnas pirmą kartą plaunant galvą visai neputoja. Tad sunku nutaikyti kiekį. Antrą kartą jau pasimato viena kita putelė. Tačiau visumoje jis visai neblogai išplauna. Nesirinkčiau tomis dienomis, kai trinkimui reikia ypač daug dėmesio, pvz., po aliejinių kaukių, bet kiekvienai dienai jis geras, tuo labiau, kad mano skalpo nedirgino. Visgi, aš neturiu su tuo problemų ir prisižaidžiu gana retai, tad jei jūsų oda labai jautri, prašau manęs nelaikyti pavyzdžiu.

Tad išvada tokia: normalus kasdienis šampūnas, kuriuo dėl neputojimo kiek sunkiau naudotis, tačiau šiaip didelių priekaištų neturiu.

Kas liečia kaukę, tai ji mano sausiems, pūstiems, garbanotiems plaukams yra žiauriai per silpna. Taip, šiek tiek minkštumo suteikia, truputį maitina, po jos plaukai nelieka šiurkštūs ar susinarplioję, tačiau tuo pačiu lieku pasipūtusi ir kartais net papildomos priemonės nepadeda suvaldyti situacijos. Tad darau išvadą, kad tiktų normaliems, ar net riebiems plaukams kartais pamaitinti. Pati kaukė vidutinio tirštumo, buteliukas su patogiu dozatoriumi.

Mano pažintis tokia. O jūs ar girdėjot kažką apie “Zarqa”?


Įvertinimas: 

Šampūnas

Kaukė

Naudinga: “Zarqa” priemones rasite pas Medexy.lt. Šampūnas kainuoja 14.60 EUR už 200ml, kaukė – 18.40 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).