Susitinkame po pertraukėlės ir noriu paklausti kaip prabėgo savaitgalis? Lankėtės mugėse? Aš praleidau garaže, kur po truputį naujam gyvenimui atgimsta mano amžiaus motociklas. Tai maloniai leidau laiką šlifuodama, dažydama, tik nagų dabar niekam nerodau :). O pirmadienis pasitinka tokiu pilku oru, kad peržiūrėjusi nuotraukas, apžvalgai parinkau spalvomis traukiantį produktą – limituoto leidimo “Waterclouds” aliejų, kurio buteliukas puoštas flamingais. Gaila, kad kol jį bandžiau, parduotuvės išpardavė, tačiau tikėkimės, kad atsiras, jei ne su flamingais, tai gal kaip reguliarus produktas.

Aš jau minėjau, kad šiuo metu turiu atidarytus tris aliejus (eilės dar laukia kelioninio dydžio priemonės). Ir visus juos naudoju. Renkuosi pagal nuotaiką, rotuoju, kad nepabostų. Aš netikiu gydomąja tokių produktų galia, vertinu juos kaip lūpdažius, nes silikoniniai aliejukai veikia momentiškai (saugo nuo aplinkos ir karščio poveikio, mažina pūtimąsi, suteikia spindesio), todėl nematau problemos kas plovimą naudoti vis kitą priemonę.

Vien to fakto, kad aš šį produktą naudoju, užtenka išduoti, kad man visai patinka. Esu išpuikėlė, todėl jei priemonė man pasirodo prastoka, tai aš jos ir nebetepu. Tai norėjau parašyti, nes neseniai mačiau video, kuriame mergina baisiausiai kankinasi nekaip nepabaigdama nemėgiamo lūpų blizgio. Nes gaila gi išmesti. Ir man išmesti daiktus gaila, nors naudoju labai daug produktų, bet stengiuosi tą daryti atsakingai, todėl mielai dovanoju, bet per daug save myliu, kad kankinčiausi su nepatikusiomis priemonėmis.

Gražuolių flamingų aprašymas toks:

“Waterclouds Divine Miracle Oil” tai riboto leidimo plaukų aliejus. Šis plaukų aliejus suteiks Jūsų plaukams spindesio ir švelnumo, jų neapsunkindamas. Aliejaus sudėtis susideda iš kamelijų, makadamijos riešutų, argano ir šaltalankių aliejų, taip pat yra gausi vitaminų A, B, C ir E. Priemonė suteikia apsaugą nuo žalingų UV spindulių.

Naudojimas. Paskirstykite reikalingą Waterclouds Divine Miracle Oil aliejaus kiekį ant drėgnų plaukų. Formuokite kaip įprastai.

Sudėtis:

Su sudėtimi viskas aišku, silikonai ir net neįprastai gausu įvairių aliejų. Šiek tiek trikdo alkoholio denatūratas. Kam jis čia? Kodėl? Esu įpratusi jį matyti purškiamuose aliejuose ir blizgikliuose, ten jis tupi pačioje sudėties pradžioje, o čia gale… Atlieka konservanto vaidmenį? Labai nekliūna, nes tikiu, kad jei jo nebūtų, matytume kokį kitą blogiuką, bet įdomu :).

Plastikinis buteliukas turi patogų dozatorių. O prie nepatogių dalykų – neperšviečiamumas. Nefaina, kai nesimato kiek dar liko produkto.

Aliejus gana klampus, ant plaukų pasiskirsto lengvai. Kvapas saldus, bet nėra stiprus. Būtent šį produktą naudoju tik ant šlapių plaukų. Tokiu būdu, kad ir kiek tepčiau – nepadauginu, o išdžiuvę plaukai gražiai blizga, galai nesipučia. Paprastai mėgstu aliejumi patepti ir sausus plaukus, taip nuimu pasišiaušimą, vėl sutramdau galus, tačiau šis produktas į sausus plaukus geriasi sunkokai, tad tokiu būdu jo ir nebekankinu. Šlapiems tai šlapiems, bet užtat maksimalaus įvertinimo ir negauna.

“Watercloud” produktai vis dar nesusigadino savo įvaizdžio mano akyse. :). O jūs ar jau bandėte ką nors?

Įvertinimas:

Naudinga: Aliejaus ieškokite “Inhair” parduotuvėse. Internete jau nėra, bet gyvai dar mačiau prieš kelias savaites. Taip pat sekite Topbeauty.lt, gal turės ir vėl. Kaina – 15 EUR už 100ml.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

PR Produktas (daugiau čia).