Apžvalga: W7 blakstienų tušas "Extra Extra!"

Estimated read time 3 min read

Paskutinė kalendorinės žiemos diena! O oras koks pavasariškas! Ir baigsis mano kosmetikos nepirkimo mėnesis, nuodėmę padariau tik vieną. Reiks susiskaičiuoti finansus. Kada nors, kai būsiu turtingesnė, labai norėsiu padaryti lietuviškų elektroninių parduotuvių testą. Jau žinau, kad dalis, siunčianti prekes vien per kurjerius, gaus mažiau balų. Mat šiandien visą dieną stengiausi nenutolti nuo namų. Viena kompanija pažadėjo siuntinuką. Kur tau, tylu ramu. Todėl man ir patinka paštas arba paštomatai – nueini, kada gali.

Tušas irgi kadaise atkeliavo į paštomatą iš “Topbeauty” parduotuvės. W7 įdomi, gana nebrangi kompanija, kurios produktus aš galiu lyginti su “Essence”, “Catrice”, “Makeup Revolution”. Labai gaila, kad Lietuvoje W7 galima nusipirkti tik internetu, labai norėtųsi stendų, kad ir “Droge”. Na, bet džiaukimės, kad apskritai turime.

Jau esu bandžiusi vieną W7 tušą. Patiko. Tačiau puikiai žinau, kad ši kompanija turi tiek gerų priemonių, tiek visai nevertų nei pinigų, nei dėmesio. Kaip gi bus su “Extra Extra!”?

W7 Extra Extra! blakstienų tušas tai ryškiai juodos spalvos blakstienų tušas, kuris sukuria tankių storų blakstienų įspūdį. Šio tušo dėka Jūsų blakstienos taps ypatingai išraiškingos!

Tušo tūbelė nei graži, nei negraži, jau daug kur matyta forma, blizgus paviršius. Paprasta tokia, bet tas yra neblogai. Atidarius labai nustebino storas šepetėlio kotelis. Vos ne tokio paties storio, kaip ir pats šepetukas :).

Jau kažkur rašiau, kad man patinka siauresni šepetėliai. Ne dėl efekto, o dėl patogumo. Dėl rezultato visgi aš labiau myliu ilginančius, o šis subalansuotas tankinti.

Blakstienas paverčia išraiškingesnėmis ir rezultatas man visai patinka, nors tobulam įvaizdžiui sukurti jo nesirinkčiau.

Šiek tiek lipina. Na, bet man daugelis tankinančių taip elgiasi. Tušas yra dar vienas iš tos kompanijos, kuriuos prasukus reikia palikti ramybėje. Šviežias labai taškėsi ir tepė. Brendęs kelias savaites tapo sukalbamesniu. Truputį tepa.

Ar kartočiau? Nemanau. Tiesiog jokia super ypatybe nepasižymi, o nebandytų priemonių net ir pas tuos pačius W7 dar gausu.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite TopBeauty.lt. Kaina – 7.99 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours