Visi blogeriai yra nupirkti ir viskas jiems patinka. Taip sako daugelis ir nuolatos :). Aš pati galiu pasakyti, kad yra visokių žmonių. Kaip ir medikų, kaip policininkų, kaip žurnalistų, kaip vadybininkų, kaip drabužių siuvėjų. Gerų ir nelabai. Nuoširdžių ir nebūtinai. Nupirktų ir idėjinių. Manyti galima ką norite, bet tame manyme yra neteisingas žodis “visi”, ir čia galioja apskritai bet kokiai veiklai, produktui, kilmei ar lyčiai. Kokia aš blogerė? Čia spręsti jums, bet taip, esu ta, kuri dažniau renkasi rašyti apie labiau patikusius produktus. Kodėl? Nes jų turiu tikrai daug, išbandau tikrai daug ir net ne visi gerieji turi šansą būti aprašytais. Pvz., savo geriausio gyvenime veido drėkikio taip ir neaprašau. Ai, kažkaip baisu girti. Taigi, tie netikėliai negauna dėmesio, ne todėl, kad baisu neįtikti kažkokiai kompanijai, o todėl, kad apskritai dėmesio kiekis ribotas. Tačiau, gerai jau, kartais pasiskaninkim ir dvejetukininkais. 

Apkalbamasis objektas – “Vichy” veido kremas “Liftactiv Collagen Specialist”

Aprašymas:

Regeneruojamasis dieninis kremas nuo senėjimo požymių.

Su amžiumi sulėtėja kolageno gamyba ir išryškėja senėjimo požymiai – atsiranda raukšlių, pakinta veido kontūrai, oda praranda stangrumą, atrodo papilkėjusi, o jos atspalvis netolygus, atsiranda pigmentinių dėmių.

„Liftactiv Collagen Specialist“ dieninis kremas skatina odos atsinaujinimą, akivaizdžiai sumažina raukšles ir padailina veido kontūrus, vienodina odos atspalvį.

Galinga formulė: sudėtyje yra odą putlinančio proteino peptido I, sintetinės kilmės molekulės nuo senėjimo peptido II ir vitamino CG.

Itin greitas poveikis: po 1-ojo panaudojimo, odos stangrumas pagerėja 52 proc., sumažėja raukšlės ir oda atgauna savo jėgą. Naudojant ilgesnį laiką, klinikiniais tyrimais įrodytas poveikis matomiems senėjimo požymiams: raukšlėms, veido ovalui, netolygiam veido atspalviui ir pigmentinėms dėmėms.

48 val. drėkinamasis poveikis. Tinkamumas jautriai odai išbandytas prižiūrint dermatologams.

Sudėtis

Sukluskit! Silikonai ir alkoholis! Bet bėda ta, kad aš esu naudojusi ne vieną kremą su jais sudėtyje (brangesnė vaistinės produkcija, kaip žinia, mėgsta šiuos ingredientus) ir jie man visai patiko, todėl vien pamačiusi sąrašą dar nedarau išvados.

Geriausia dalis visoje šioje linijoje yra pakuočių spalva. Na, sakykit ką norit, bet man ji atrodo geidžiamai ir skaniai. Ta oranžinė kelia apetitą ne tik valgant, bet ir perkant. Sustočiau pakiloti. 

Kremo indelis stiklinis, sunkus, o pati priemonė lengvos, beveik gelinės konsistencijos. 

Indelio spalva mane verčia norėti kažkokio citrusinio kvapo, bet užuodžiu, pirmiausiai, tai alkoholį.

Ir dabar apie tai, kodėl gi man šis kremas nepatiko. O todėl, kad ant veido palieka riebią plėvelę. Taip, jis vyresnėms damoms. Taip, ko gero jis turėtų vizualiai užpildyti raukšles, imituoti drėkinimo efektą, bet man tiesiog lieka toks jausmas, tarsi būčiau užsitepusi sintetinio aliejaus: slidi, nemaloni, visą dieną nedingstanti plėvelė, o to tikrai nenori iš priemonės, kuri kainuoja 40 EUR. Ir dar makiažas po to visai nesilaiko.

Kartu su kremu gavau ir veido kaukę bei greito poveikio koncentratą. Išmėginsiu ir juos, kremas noro neatmušė, bet tai yra nei patikęs, nei tikęs produktas. 


Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Kaina 30-40 EUR (priklausomai nuo vaistinės ir akcijos) už 50 ml.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).