Apžvalga: "Uriage Hyseac" kremas riebiai veido odai K18

Estimated read time 3 min read

Pastaruoju metu pradedu rimtai galvoti apie kokį nors vitaminų kursą, nes esu labai jautri. Matyt vis dar ta priešgimtadieninė depresija ir pasibaigusi vasara. Kadaise skaičiau, kad žmonės labiausiai mėgsta tą metų laiką, kada jie yra gimę. Nesąmonė. Kaip ir horoskopai :). Nors aš labai nemėgstu žiemos (tamsu, šalta, šlapia, jei nėra šlapia, tai labai šalta, slidu), bet rudens dar labiau, nes jis yra tarsi kaltininkas, kad vasara baigėsi, o žiema ateina :). Tačiau, gyvenime buvo daug rudenų ir žiemų, išmokstame juos prisijaukinti :). O šiandien jau ir kalėdines idėjas Pinterest’e žiūrinėjau. Anksti? Laikas juk greitai bėga. Taip greitai, kad aš spėjau jau du kartus paminėti “Uriage Hyseac K18” savo mėnesio TOP’uose, ko gero paminėsiu ir trečią (taip, produktus aš naudoju kažkaip ilgai, net nusibosta), o vis dar nesu aprašiusi. Gėda. Taisausi.

Į “Uriage Hyseac K18” į akį krito skaitinėjant sudėtis KosmetikosDNR puslapyje. Žiūrinėjau produktų su AHA rūgštimis kategoriją ir atkreipiau dėmesį į gana palankų sudedamųjų dalių vertinimą.

Aprašymas:

Sudėtis:

Išnagrinėta KosmetikosDNR. Pasak jų tokios sudėties priemonė veiksmingai ji šviesins odą, naikins po spuogų likusias dėmeles ir randelius, taip pat tinks pigmentinių dėmių šviesinimui. O štai žadama pagalba užsikimšusiai odai kiek perdėta, nes BHA rūgščių kreme mažai. Skirtingai nei AHA, kurių čia net 18%, kad yra tikrai daug.

Seniau kažko rūgštinio išskyrus “Biokosmetikos akademijos” prausiklį bei kelis mėginukus, aš nenaudojau. Taigi, prisibijojau dirginimo ar kitokių galimų reakcijų, bet prisipažinsiu, kad nejaučiu nieko. Tiesiog pojūčiai būdingi bet kuriam vakare tepamam kremui. Geram. Mat maloniai dengiasi, greitai susigeria, neturi jokių erzinančių kvapų.

Dienomis būtinai naudoju priemones su apsauga nuo saulės.

Tad štai po beveik 2 mėnesių, mano oda kaip kimšosi, taip kemšasi (o aš dar AHA serumą panaudoju). Lygiai taip pat kaip nuo paauglystės. Tačiau teigiamų pokyčių yra. Spuogelių pažandėse, pasmakrėje atsiranda mažiau. Oda pastebimai šviesesnė, spalva lygesnė, pigmentinės dėmelės ne tokios ryškios, rytais oda ne tokia blizgi ir apskritai jos paviršius atrodo lygesnis. Nepastebėjau jokio sausinimo.

Vertinu tikrai teigiamai, vienas iš tų kremų, kurie nesukelia jausmo, kad gal geriau visai nereiktų ant veido kažko tepti.

Įvertinimas:

Naudinga: “Uriage” produktų ieškokite vaistinėse. Kremo kaina 11-16 EUR (priklauso nuo vaistinės ir taikomų akcijų).

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours