Apžvalga: “Urban Veda” dieninis ir naktinis kremai riebiai odai

Estimated read time 5 min read

Vakar mano pilates trenerė išprotėjo, sakė, buvo seminare, tai va, šiandien nejaučiu kojyčių bei rankyčių. Tačiau dirbant kompiuteriu daug judėti nereikia, tad galima ir apžvalgą sukurti. Nors aš beveik niekada nenaudoju tos pačios priemonės, tiesiog mano atrodo, kad yra pasaulyje dar kažkas, geriau, įdomiau, neatrasta, bet nepasakytum, kad kaip diena taip naujiena. Paskutinį kartą apie veido kremus rašiau lapkričio pradžioje. Tą kartą buvau beveik sunaudojusi brandžiai odai skirtas “Manilla” priemones ir nuo tada bandžiau kitą jų seriją bei “Urban Veda” produktus riebiai odai. Ką kada, tuoj ir papasakosiu. 

“Urban Veda” priemonių aprašymai:

Dieninis kremas:

Valantis dieninis kremas veidui skirtas riebiai ir probleminei odai. Kosmetinė priemonė giliai drėkina, švelnina, mažina odos blizgesį, sutraukia poras dienos metu. Šis dieninis kremas yra puiki drėkinanti priemonė pažeistai odai.

Sudėtyje yra augaliniai ekstraktai: Organinės alijošiaus sultys, Meškauogė, Juodasis šilkmedis, Eukaliptas, Apelsinai, Musmedis, Saldieji migdolai, Damasko rožių vanduo, Šaltmedis, Arbatmedis, Laukinė mėta, Hamamelis.

Aktyvūs kompleksai: Prodew 500® (amino rūgštys), Pantenolis (provitaminas B5), Tego® Arjuna (skatina kolageno gamybą), Stay C-50 (vitaminas C; antioksidantas).

Naudojimas: Nedidelį kiekį kremo paskirstyti ant švarios veido, kaklo ir dekoltė odos.

Sudėtis:

Foto didinasi

Naktinis kremas:

Valantis naktinis kremas veidui skirtas riebiai ir probleminei odai. Kosmetinė priemonė giliai drėkina, švelnina, mažina odos blizgesį, sutraukia poras miego metu. Šis lengvas, atpalaiduojantis naktinis kremas rekomenduojamas į blizgesį linkusiai, įtrūkimų turinčiai odai.

Sudėtyje yra augaliniai ekstraktai: Organinės alijošiaus sultys, Meškauogė, Juodasis šilkmedis, Eukaliptas, Apelsinai, Musmedis, Saldieji migdolai, Damasko rožių vanduo, Šaltmedis, Arbatmedis, Laukinė mėta, Hamamelis.

Aktyvūs kompleksai: Prodew 500® (amino rūgštys), Pantenolis (provitaminas B5), Tego® Arjuna (skatina kolageno gamybą), Stay C-50 (vitaminas C; antioksidantas).

Naudojimas: vakare nedidelį kiekį kremo paskirstyti ant švarios veido, kaklo ir dekoltė odos.

Sudėtis:

Priemonių sudėtys labai įdomios. Jose itin gausu visokių eterinių aliejų, bet tokie atvejai mane verčia pagalvoti apie tai, ar jie tikrai visi suderinti ir ar jų pakankamas kiekis? Gal visko po lašą? Kita vertus, nesu ekspertė. Dieniniame kreme gana aukštai yra fenoksietanolis, kas reiškia, kad po jo esančių sudėtinių dalių vos lašas, tačiau tuo pačiu tai reiškia, kad ir alkoholio tas pats lašas. Naktiniame kreme gi alkoholio ir visų aliejų yra gerokai daugiau. 

Priemonių indeliai paprasti, tie kabinami pirštu. Parduotuvėje atskirsite dieninį nuo naktinio kremo iš to,  kad pirmasis yra baltoje pakuotėje. Tačiau vidinės taros dizainas vienodų spalvų ir lentynoje gana lengva sumaišyti.

Abu kremai tiršti, balti, bet kaip ir galima tikėtis, naktinis kiek sunkesnės konsistencijos, sviestiškesnis.

Labai įdomus produktų kvapas. Ir arbatmedis, ir eukaliptas, visokios mėtos, ko tik ten nėra ir miksas itin stiprus. Iš esmės tokio paties stipraus kvapo galėtumėte tikėtis nebent tik iš eterinių aliejų mišinio. 

Aš kremus naudojau po serumo. O mano serumas iš jau minėtos “Manilla”, balansuojantis, skirtas mišriai odai, tad ta pati opera. 

Na ir nepasakyčiau, kad po produktų kažkaip pagerėjo riebios odos būklė. Ir kišosi ji, ir toliau riebi. Naktinis kremas man patiko kiek labiau, nes visai neblogai maitino, kažkiek apdžiovindavo ir spuogelius. Tačiau jautrios odos savininkės tikrai turėtų pagalvoti, ar norėtų jį bandyti, nes kas kartą užsitepusi jausdavau kažką panašaus į tai, kas būna, kai ant odos užtepu gryno eterinio, pvz., arbatmedžio aliejaus. Visi žinom, kad taip daryt negalima, bet kas gi nebandė? Šąla, graužia, stipru. Juk ir mėtiškai šaldančių sudedamųjų dalių ne viena. Po kiek laiko praeina, bet jei, tarkime, šaltukas ant lūpų po balzamo su mentoliu man patinka, tai nesu tokia drąsi sakyti, kad įvertinau šąlantį veidą. Gal reikia vasaros palaukti?

Dieninį kremą galėjau naudoti tik bemakiažėmis dienomis. Jis susigeria neblogai, ir mažiau stiprus, nėra to “gryno eterinio aliejaus” jausmo ant odos. Tačiau nelabai draugavo su mano pudromis. Kažkaip nesidengė jos, rutliojosi. Tad dažniausiai dieną naudojau kitą kremą, o vakare “Urban Veda” kas kelias naktis darydama pertrauką rūgštiniams produktams ar naktinei kaukei. 

Šiaip neblogai. Labai įdomūs produktai, tačiau man norėjosi gal daugiau žadėto efekto. Neužtenka man matizavimo, norisi visų valymo ir porų mažinimo pažadų. Visgi, girdėjau, kad sausos odos linija merginos labiau džiaugiasi.


Naudinga: Įsigyti galima Elevita.lt. 50ml dieninis kremas kainuoja 21.99 EUR, o naktinis – 22.99 EUR. Šiuo metu taikomos nuolaidos. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

8Comments

Add yours
 1. 1
  Beata

  Arbatmedį kaip tik galima tept gryną ant odos, kaip vieną iš nedaugelio eterinių aliejų:)kažkaip aš visada galvojau, kad elevita tik rusiška kosmetika prekiauja, o pasirodo kad ne 🙂

 2. 2
  Salomėja

  Rusiška dominuoja, bet turi jie visko, o dabar iš viso supratau, kad bando plačiau augti. Šiaip ypač Vilkpėdės parduotuvėje galima visokių įdomybių atrasti 🙂

 3. 3
  Monika

  Kurį laiką “žaidžiau” tepliodama tą arbatmedį, “atseit” labai padeda nuo spuogelių. Nuo jų nepadėjo, bet teko patirti labai nemalonią alerginę reakciją 🙁 Daugiau jokio arbatmedžio 😀

 4. 4
  Salomėja

  Iš tiesų tai labai padeda nuo spuogelių :). Ir nuo puslelinės yra stebuklas. Nors sako, kad arbatmedžio aliejus nuodingas, bet jei rinktis, ar mirt nuo jo, ar kuo greičiau išdžiovint pusleles (deja deja, jau kada nors kai užsikreti, tai vis nusilpus imunitetui nebeišvengiama), tai renkuosi antrą variantą. O šiaip aš mėgstu eteriniais aliejais kūną trint, ypač jei jaučiu, kad tuoj sirgsiu :).

 5. 5
  Ausra

  Nekeista,kad kimso poras. Pagal sudeti tai net labai kimsti turejo :). Manau jos visiskai neskirtos riebiai odai,cia tik pazaide su eteriniais aliejais, tinkamais riebesnei odai 🙂

 6. 6
  Salomėja

  Aš nesakiau, kad jie kišo odą, sakiau ji ir toliau kimšosi, kaip ir nuo bet ko, aš galiu ir nieko nenaudoti, man kemšasi vistiek. O tokia gausi natūraliais dalykais sudėtis, kaip sakiau, man visada skepsį kelia.

 7. 8
  Salomėja

  Aušra, skamba tas sėkmės linkėjimas kiek sarkastiškai ir sėkmė į praeitį, nes nerašau apie kremus, kuriuos naudojau mažiau nei tris savaites 🙂

+ Leave a Comment