Apžvalga: “Uoga Uoga” gaivinamasis veido tonikas su rožių vandeniu ir gervuogių “Purkšt! Ir tu deivė”

Estimated read time 3 min read

Na, ar pailsėjote per darbo-nedarbo dieną? Aš didelę jos dalį išnaudojau darbui. Šiaip, gal skamba keistai, bet visai mėgstu dirbti per išeigines ir bimbinėti darbo dienomis :). Visgi vakar buvo tokia keista diena. Iš pradžių atradau, kad greičiausiai nuo penktadienio neveikė blogo el. paštas. Tai džiaugiuosi, kad gana anksti tai pastebėjau (o atrasti padėjo šviežiai išsiųstas naujienlaiškis, tikiuosi prenumeruojate), tad yra viltis, kad nespėjau kažko prarasti. Tada pamačiau, kad sugebėjau subraižyti savo naują laikrodį. Kaip? Jo stikliukas juk nesibraižantis ir mano vyras, kuris ant to yra profas, per 3 mėnesius net garažo darbuose saviškio nepažeidė. Sveikinu, skaitote neelinių gabumų moters blogą. Gaila tik, kad nesu deivė, kad ir kaip purškinėju “Uoga Uoga” gaivinamąjį veido toniką “Purkšt! Ir tu deivė”.

Jei atvirai, tai mane visada patraukia uogų aprašymai ir paveikslėliai. Taip pat patinka ir pavadinimai.

Visgi realybėje tas buteliukas nors ir ryškus, bet lipdukas nėra labai kokybiškas, greitai atšokinėja, atsiranda oro burbuliukų.

Produkto aprašymas toks:

Damaskinių rožių tonikas puikiai tinka jautriai ir sausesnei odai. Jis veikia gaivinamai ir yra puikus kasdienio odos priežiūros ir grožio ritualo akcentas. Šiame tonike taip pat yra gervuogių ekstrakto, kuriame esantys vitaminai ir vaisių rūgštys teigiamai veikia odos būklę. Apipurkškite švariai nupraustą veidą toniku, prieš patepdami jį natūraliu kremu. Galite juo pasilepinti ir tada, kai tiesiog reikia atgaivos, norisi šviežumo jausmo. Galite naudoti gamindami ledukus veidui.

SudėtisRosa Damascena Flower Water (rožių vanduo)*, Glycerin (augalinis glicerinas), Rubus Fruticosus Fruit Extract (gervuogių ekstraktas), Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. *Išauginta ekologiniame ūkyje.

Mano oda yra riebi, bet toniką sausai odai pasirinkau neatsitiktinai. Dažniausiai tie, kurie skirti mano odos tipui ją sausina. Be to, po drėkinančių tonikų kartais išsiverčiu be kremų. Ypač rytais nemėgstu jų naudoti.

Toniko kvapas tikrai įdomus. Jaučiasi ir rožės, ir uogiškumas. Jis labai stiprus ir tikrai ne kiekvienai jautruolei tiktų. Aš nepasakyčiau, kad tai mano mylimiausias aromatas, bet ir neerzina.

Kuo man patinka? Atgaivina, padrėkina, nuima tempimą po prausimosi. Na kaip ir visi tonikai, jei tik nedirgina ar nesausina tai ir visai geras. Juk jo paskirtis nėra nei atstoti kremus, nei labai aktyviai veikti bei spręsti problemas. Tik atgaivinti ir atstatyti drėgmės balansą.

Ar pirkčiau vėl? Nepaisant to, kad nelabai turiu dėl ko kritikuoti priemonę – nemanau. Nes man labiau lipo pigesnis “EO Lab” tonikas. Atsargų dėžutėje laukia kitos rūšis, tad tiesiog patinka, bet yra kas patinka labiau.


Įvertinimas:

Naudinga: ieškokite “Uoga Uoga” salelėse, “Rimi” ir Uogauoga.lt. 100ml kainuoja 7.95 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

2Comments

Add yours
  1. 1
    Kristina

    Vienas iš labiausiai patikusių tonikų buvo baltarusiškas Belkosmex Haluron+ iš Eurokos. Po jo naudojimo veido oda jausdavosi drėgnesnė nei po kitų tonikų. Bet mačiau, kad dabar pasikeitė dizainas ir berods sudėtis į liūdnesnę pusę.

+ Leave a Comment