Žmogui iki laimės reikia visai nedaug, tik gerai jaustis :). Visą savaitę nežmoniškai skaudėjo nugarą, o pastarąsias porą dienų tik vos vos ir jaučiuosi kaip naujai gimusi, kaip faina, kad gali pasilenkti ir užsirišti batus! Ir dar laimės prideda viena kita gera kosmetikos priemonė, ane? Juokauju truputį :).

“The Ordinary” išpopuliarėjo žaibiškai. Dabar apie šį prekinį ženklą kalba visi, tiek užsienio blogeriai, tiek lietuviai. Perkam, bandom, atradinėjame. O kaip gi kitaip, juk kompanija siūlo kokybiškus ir į labai konkrečias odos problemas orientuotus produktus. Pati esu rašiusi apie kofeino serumą. Baiginėju ir šiandien pakartotinai užsisakiau (kartu su silikonine makiažo baze ir salicilo rūgštimi) niacinamido serumą. Taip pat turiu garsiąją kreminę pudrą, kurios laukiau eilėje du mėnesius, tačiau nusipirkau stipriai per šviesią. Na ir žinoma jau senokai naudoju veido kremą “Natural Moisturizing Factors + HA”. Ne kas dieną, bet gana dažnai.

Produkto “arkliukas” yra amino rūgštys, kurios kaip teigiama veikia kaip antioksidantai, spartina gijimą, sulaiko vandenį ir t.t.

Pilna sudėtis:

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Propanediol, Stearyl Alcohol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Arginine, Aspartic Acid, Glycine Alanine, Serine Valine, Isoleucine, Proline Threonine, Histidine, Phenylalanine, Glucose, Maltose Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea, Allantoin Linoleic Acid, Oleic Acid, Phytosteryl Canola Glycerides, Palmitic Acid, Stearic Acid Lecithin, Triolein, Tocopherol, Carbomer, Isoceteth-20, Polysorbate 60, Sodium Chloride, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pentylene Glycol, Triethanolamine, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Kremo konsistencija labai keista, tad iš pradžių aš į jį žiūrėjau pakėlusi skeptiškąjį antakį. Jau buvau pasimokiusi su keistuoliu vitamino C serumu, kurio buvo neįmanoma naudoti dėl konsistencijos.

Keista tuo, kad išspaudus iš pradžių primena silikoninį praimerį.

Labai tirštas, net atrodo trapokas.

Tačiau patekęs ant odos, gavęs šilumos, kremas tikrai gana maloniai pasiskirsto nepalikdamas jokių blogų pojūčių. Kvapo nėra.

Kadangi mano oda yra riebi, tai aš stengiuosi klausyti ko ji nori ir ne visada apskritai naudoju kremus, kartais man užtenka tik serumo ryte ar vakare. Kartais tepu naktinę kaukę. Ryte būna užtenka tik apsauginio saulės kremo prieš makiažą. Žodžiu, situacijų būna visokių, daugiau dėmesio skiriu valymui, tonizavimui ir serumams, nei kremams. Tačiau šis “The Ordinary” produktas man yra toks universalus gelbėtojas, kai odą norisi palepinti, padrėkinti, atgaivinti. Ypač po visokių nudegimų saulėje, kai nesinori nei vitamininiais serumais tepti, nei kažkaip erzinti.

Gerai drėkina, niekada neerzina, visada palieka odą švelnią, tinka ant visų serumų, gražiai gula po makiažu, nesukelia bėrimų. Nors iš konsistencijos atrodo sunkus, bet mano odos labiau neriebina. Iš esmės, kai nebežinau ko noriu, ar ką daryti jei prisidirbu, tai griebiu šį produktą. Tikrai kartosiu, nes čia kaip juoda maža suknelė.


Įvertinimas:

Naudinga: 30ml kremo įsigyti galite Deciem.com (5.80 EUR), Victoriahealth.com (5.74 EUR, aš “The Ordinary” produktus perku būtent čia, kažkaip gaunasi geriausia kaina su siuntimu, o ir pripratau, kitur neieškau), Asos.com (6.76 EUR) ir kt.

Daugiau apžvalgų apie “The Ordinary” produktus.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.