Nagi atostogos ant nosies. Reikia susikrauti darbus daiktus (va kai būna kai galvoji apie darbus). Padaryti ir juos, tuos darbus, ta prasme. Aš nekalbu apie tai, kad mes dar neturėjome laiko aptarti maršruto ir nakvynių vietos. O dar visokie nuotykiai, kaip tai, kad naujas padangas motociklui sumontavo atbulai ir tvarkyti reiks paskutinę dieną, su sąlyga, kad vyrui neatšauks skrydžių, grįš iš komandiruotės ir tą paskutinę dieną iš viso turės. Visai linksma. Plius man reikia skubiai susirasti džinsus. Merginos turinčios chub rub problemą visai supras, kaip greitai jie susidėvi ir apsižiūrėjau, kad nebeturiu visai jokių, tikiuosi sh dievai man šiandien bus palankūs. Kaip supratote, yra ką veikti, bet šiuo metu laukiu darbinio užsakymo pristatymo, tai galiu išgerti kavos ir parašyti apžvalgą. O papasakoti noriu apie ajurvedinį plaukų aliejų iš “The Body Wonders”.

Plaukų aliejus žada stiprinti plaukus, suteikti spindesio, skatinti augimą ir, kas rečiau pažaduose pasitaiko – padėti išvengti plaukų žilimo. Tuos stebuklus, greičiausiai turėtų padaryti Amla, kuri, turbūt daugelis girdėjote, yra tikra dovana plaukams. Labai stiprus antioksidantas.

SudėtisSesamum indicum (Sesame) seed oil, Glycine soja (Soyabeen) oil, Emblica officinalis (Amla) oil, Bacopa monniera (Brahmi) oil, Eclipta alba (Bhringraj) oil, Prunus amygdalus dulcis (Almond) oil, Ricinus communis (Castor) seed oil, Cinnamomum camphora (Camphor) Bark oil, Cyperus rotundus (Cyprus) oil, Azadirachta indica (Neem) oil, Tocopheryl acetate (Vitamin E), Melaleuca alternifolia (Tea tree) oil.

Sudėtis tikrai įtikina, kad plaukų augimas galėtų būti suaktyvintas (juk girdėjome ir apie ricinos aliejaus naudą).

Aliejus žalsvos spalvos, tad nedrįstu prognozuoti ar tikrai tinkamas blondinėms.

Pagrindinis minusas, dėl kurio aš negaliu produkto laikyti ant plaukų per naktį yra specifinis kvapas. Man jis nėra malonus, bet aš nejautri kvapams, todėl numočiau ranka, tačiau brangusis sakė, kad visgi nesidžiaugtų jei visą naktį reiktų uostyti. Todėl plaukus prieš plovimą tepu rytais, jei tik turiu laiko, laikau apie valandą. Tiesa, ne šiaip tepu, bet stengiuosi pamasažuoti šaknis. Aš esu iš tų žmonių, kuriems augimas neaktualus, ypač kai gražiai apsikerpu. Nes apaugu, po to vėl į kirpyklą reikia, o ne kas kartą ten pasiseka :). Tačiau plaukai natūraliai kažkiek slenka ir norisi, kad atauginėtų gražūs ir stiprūs. Na ir mažiau slinktų, o amla su draugais prisideda ir prie to.

Per porą mėnesių negaliu pasakyti, kad pastebėjau stulbinančią įtaką augimui. Žinote, čia reiktų jau rimtą eksperimentą daryti, matuoti, skaičiuoti, kai plaukai garbanoti, dažau šaknis nereguliariai, tai gana sunku įvertinti. Įtakos žiliems plaukams nepastebėjau. Tie kurie yra, tie yra, o ar jų atsiranda daugiau? Nepastebėjau, nes neskaičiuoju.

Tačiau yra dalykų, kurie matosi akivaizdžiai. Po aliejaus kaukės plaukai labai blizga, tampa švelnūs, visai nesvarbu ar išplaunu aršiu šampūnu ar kokiu švelnesnės sudėties (man aliejus išsiplauna per du pašampūnavimus su visais bandytais šampūnais). Ir tas poveikis jaučiasi dar kurį laiką. Naudoju kas 4-5 plovimus. Jei ne tas kvapas, tai ko gero netingėčiau kas antrą vakarą ant galvos tepti :).


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite www.thebodywonders.com. 200ml kainuoja 15 EUR, šiuo metu taikoma nuolaida.

ai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).