Krūva šepečių! Ir ką man dabar su jais veikti, pagalvojau išvyniojusi siuntinuką. Šukuotis, turbūt. Įdomi ta gamta, nes nelabai aš šukuojuosi, o kai reikia pasidaryti sklastymą, ar išnarplioti raizgalus, griebiuosi medinių, retų šukų. Tačiau pastaraisiais metais aš vis dažniau naudoju šepečius ir šukuoju plaukus prieš plovimą, tikiu, kad taip pašalinu bent kažkiek formavimo priemonių. Arba prieš naktį garbanas ištepusi aliejais. Lengviau pasiskirsto.

“Tangle Teezer” turbūt yra savo srities garsenybė, kaip ir koks “Beauty Blender”, todėl natūralu, kad man buvo įdomu pačiupinėti ir apžiūrėti. Visas pasaulis pametė galvą dėl TT, o gamintojai puolė kepti analogus. Dabar panašių spygliuočių galime rasti ir tarp vidutiniškos kokybės kiniškų “no name” šepečių iki tikrai konkurencingų “Dessata” produktų. Aš pati turėjau “Dessata” mini, bet deja palikau per vieną išvyką, tad visai nepykstu, kad jį pakeis “Tangle Teezer”.

Mano namus pasiekusi trijulė yra pristatoma, kaip trijų žingsnių sistema. Originalusis (geltonas) šepetys turi iššukuoti plaukus prieš plovimą ar po jo. Apvalus įrankis yra skirtas džiovinimui, na, o rožinis – šukuosenos užbaigimui ir formavimui. Rimtai kas nors naudoja net 3 šepečius vienu metu? Oho!

Nesu ekspertė, tad pritaikau taip kaip man patinka ir tiesiog šiaip pakomentuosiu kiekvieną atskirai.

“The Original”

Pas mane atkeliavo geltonos-rožinės spalvų derinys. Klasikinį šepetį pažįsta daugelis merginų. Aš galiu tik palyginti su “Dessata” ir pasakyti, kad puikiai šukuoja tiek tas, tiek anas. Net mano storas ir visada susivėlusias bangas jis įveikia. Nestringa net ties itin susimazgiusiais galiukais. Patogus rankoje. Ką galėčiau dar pridurti? Nelabai aš suprantu tą masinę psichozę, nes ir kiti šepečiai gerai šukuoja, tačiau tikrai neturiu nusiskundimų.

“Round Tool”

Šis šepetys skirtas džiovinimui. Jo spygliukai labai tvirti. Tačiau aš džiovinimui šepečių nenaudoju, o dar nurodyta, kad jis skirtas vidutiniams ir ilgiems plaukams, kokių aš neturiu. Tad, kodėl gi apie jį rašau? Ogi noriu paminėti savo FB puslapį ir pasakyti, kad visai netrukus, dar šiandien, aš surengsiu konkursą ir šį šepetį (ne tik) padovanosiu. Konkursas bus trumpas, nes mano FB nėra orientuotas į visokias loterijas, tad nepražiopsokite!

“The Ultimate”

Šio šepečio spygliukai storesni, ilgesni ir visai kitaip išdėstyti (nei originalo). Jis skirtas ir iššukuoti (ilgieji spygliai užgriebia giliai) ir glotninti. Man labai patinka su juo paskirstyti aliejų (tepu prieš miegą). Puikiai masažuoja galvą, tikrai glotnina sruogas. Reali jo paskirtis yra formuoti, pvz., suglotninti plaukus kai suimate juos į arklio uodegą. Taip pat minima, kad tinkamas prisegtiems ar priaugintiems plaukams iššukuoti. Būtent šis įrankis su rankena yra mano favoritas.

Tad tiek! Kaip jau sakiau, vienas tyzeris atiteks jums!

Naudinga: Šepečių ieškokite “Douglas” parduotuvėse. “The Original” kainuoja apie 17 EUR, “The Ultimate” apie 20 EUR, o apvalusis apie 25 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.