Apžvalga: "Dessata Mini" nepešantis plaukų šepetys

Estimated read time 4 min read

Laikas kokiai ne-į-temą įžangai :). Šiandien mąsčiau kaip aš reaguoju į kritiką. Pergalvojau visokius senus ir nesenus variantus. Ir ką, kaip ir daugelis žmonių reaguoju skaudžiai, imu į širdį, nors iš tiesų apsimetu, kad ne, arba ginuosi įjungusi sarkazmą, taip pat kai kas nors mane kritikuoja, aš prisidedu ir kritikuoju save kartu :). Gynybinė reakcija gal tokia :). Aišku, svarbu ir apie ką ta kritika. Skaudžiausia būna kai supeikiamas darbas, ar šiaip kažkokios pastangos, kūrybinė veikla.
Greičiausiai (bet nebūtinai itin greitai) iš galvos išeina blogi komentarai apie išvaizdą. Tiesiog aš nuo paauglystės žinau, kad nesu graži, o kiekvieną mielą dieną mokykloje (ir gatvėje) man nepamiršdavo to priminti. Šiais atvirais interneto laikais nepamiršta ir dabar, žiūrėk, tik pasidalins kas nors mano įrašu ir po kiek laiko paskaitysiu komentarą, kad esu “tragedija” :D. Bet aš jau tiek kartų tai girdėjau, kad ir pati žinau. Bet o tai nu tai kas? Nuo to ne mažiau norisi godžiai gyventi. Tą ir darau :). Tik šiaip man keista, kodėl žmonės jaučia pareigą tą priminti, negi galvoja, kad miegojau kur nors ir nepastebėjau?

Kalbant apie tą kitą godumą, tai niekaip nesuprantu, kaip čia taip nutiko, kad 10 metų išgyvenusi be jokio plaukų šepečio dabar turiu net du. Vienas jų yra “Wet Brush”, iš Lookfantastic.com dėžutės, o kitas, dar visai naujokas mano vonioje  – “Dessata Mini” šepetukas. Pirmasis man toks visai klasikinis, primena senovinius šepečius, kokius turėdavome vaikystėje. Na, o “Dessata”, tai jau modernus, nepešantis. Atrodo panašiai, kaip garsiausiai išreklamuotasis “Tangle Teezer”.

Kas tai per šepetys:

Dessata Mini plaukų šepečiai švelniai iššukuos Jūsų plaukus. Jie yra idealūs kelionių metu, nes yra kompaktiško dydžio, puikiai telpa i paprastą rankinę, ir turi specialų apsauginį dangteli. Dessata Mini plaukų šepečių dizainas yra specialiai pritaikytas švelniai iššukuoti net labai susivėlusius plaukus, jų neišraunant ir nepažeidžiant. Šie šepečiai yra efektyvūs net šukuojant sausus, nekondicionuotus plaukus. Dessata Mini šepečiai yra itin ergonomiški ir paprasti naudoti, patogūs laikyti rankoje ir šukuoti plaukus bet kuriuo kampu.

Tinka vaikams
Lengvai telpa rankineje
Tausoja Jūsų plaukus
Tinka visiems plaukų tipams
Dangtelis apsaugos šepečio šerelius kelionės metu.

Kodėl man jo prireikė? Iš tiesų labai norėjau išbandyti tokio tipo šepetį, nes pastaruoju metu prieš galvos plovimą pradėjau šukuotis. Kadangi šukuojuosi tik minėtu atveju ir kartais ką tik išplovusi galvą, prieš tepdama formavimo priemones, tai galite įsivaizduoti kaip mano plaukai atrodo nešukuoti, tarkime dvi dienas. Šepečiams sunku įveikti tokias “kudlas”. “Dessata”, kažkokiu man mistiniu būdu, puikiai susitvarko. Turiu omenyje tai, kad braukiu, ir nereikia stabtelėti narplioti galiukų. Viskas kuo sklandžiausiai išsišukuoja be pešimo.

Aš nuo seno labai mėgstu galvos masažą. Kadaise net “orgazmatroną” turėjau :). Su šiuo šepečiu irgi smagu masažuotis. Nors atrodo, kad plastikiniai šereliai turėtų būti aštrūs ir nemalonūs, bet kažkodėl taip nėra. Sakau gi, kad mistika kažkokia :).

Didžiosios “Dessatos” nečiupinėjau, bet MINI labai patogus rankoje, kažkodėl man primena kompiuterio pelę. Gal čia toks sumanymas ir yra?

Reikia gero ir nediduko šepečio? Rekomenduoju. Ką dar galima pasakyti apie tokį produktą? Ieškokite akcijų, pastebėjau, kad skirtingos spalvos, skirtingai gali ir kainuoti.

Įvertinimas:

Naudinga: “Dessata” šepečiais prekiauja TopBeauty.lt (6.40-13.70 EUR, priklausomai nuo spalvos) ir Inhair.lt  (8.99 EUR).

Kviečiu reikšti nuomonę, komentuoti, siūlyti. Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours