Iš šeimyninio gyvenimo :). Grįžtu po mankštos, sužinau, kad vyras dar neparėjo iš darbo ir išėjo pabendraut su kolegom į barą. Na, galvoju, esu alkana, greitmaisčio nėra, tai teks ką nors vakarienei gamintis (mūsuose valgyt daro jis. Ne tai, kad nemoku, bet žiauriai nemėgstu). Gaminu pilno grūdo makaronus su kalakutiena, kai paskambina ponas ir klausia, gal parnešt sušių. Tai aišku! Bus tų makaronų! Taip ir baigiasi pirmasis metų bandymas kažką pagaminti :D. Vat sužinojot dar vieną faktą apie mane ir santykius su maistu.

Na, o jau vakar facebook kalbėjau apie balansą. Jei papasakojau apie tikrai brangų produktą, tai norisi atkreipti dėmesį ir į šiek tiek žemiškesnę priemonę. Šį kartą aptarsiu konjac kempinėlę iš “Drogo”. Prekinis ženklas “Superdrug” yra vienas tų, kurie sutinkami išskirtinai tik “Drogas” parduotuvėse.

Konjac kempinėlių etalonas turbūt yra tos, kurias gaminta “The Konjac Sponge” kompanija. Apie žaliąją aš jau esu rašiusi. “The Konjac Sponge” labai kokybiškos, labai malonios ir gana brangios. Jų kaina siekia 10-13 eurų. Sunaudojusi žaliąją aš ją pakeičiau daugiau nei per pusę pigesne “Missha” juoda kempine. Tinklaraštyje atskirai neaprašiau, bet dabar galiu pasakyti, kad nepastebėjau jokio esminio skirtumo tarp “Missha” ir “The Konjac Sponge”. Gal “Missha” kiek mažesnė. Bet ji lygiai taip pat greitai suminkštėja, maloniai prausia, o ir gerai žinomas kompanijos vardas nekelia abejonių dėl kokybės. Rekomenduoju, nors įrašas ir ne apie ją. Atėjus laikui keisti “Missha”, man parduotuvėje į akį krito “Superdrug”. Nedidelė kaina, plius aš jau esu bandžiusi tas kažkokias no name kempinėles, kurios nebūdavo tokios fainos, kaip minėtosios dešimtukininkės, bet tikrai stipriam septynetukui tempė. Susigundžiau.

Kaip matote, aprašyme rekomenduojama kempinę kelioms minutėms pamerkti į šiltą vandenį. Kelioms minutėms! Pamerkti! Man jau čia kyla keblumas, nes kai aš sugalvoju nusiprausti, tai ir einu nusiprausti, o ne nešiojuosi bliūdukus ir mirkau kempinėles. Aš paprasčiausiai pakišu po vandeniu ir laukiu kol suminkštės. Kiek vandens tuo metu išbėga, tai stengiuosi neskaičiuoti. Užtrunka. Nenoriai, oi nenoriai, ši kempinė minkštėja. Pripranti žmogus prie gero. Juk tiek “The Konjac Sponge”, tiek “Missha” žaibiškai pavirsta minkštutėmis ir išsipučia.

Pastaroji kempinė mažesnė už kitas, pučiasi taip pat netolygiai, o labiau į aukštį.

Galiausiai, kai jau priemonė paruošta prausimui, tai aš jokio esminio skirtumo nebematau tarp jos ir kitų. Prausia taip pat maloniai. Tačiau, kadangi tas mirkymas žaloja mano silpnus nervus, tai aš po kelių savaičių nusprendžiau nebesikankinti ir išsitraukiau eilėje laukusią, kažkurioje grožio dėžėje rastą, “The Konjac Sponge” juodąją. Tačiau, jei turite laiko bei kantrybės, norite sutaupyti, tai tikrai galite išmėginti ir “Drugstore”. Už jus vistiek gi nenusipraus.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite parduotuvėse “Drogas”. Kaina – apie 2 EUR.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.