Kartais galvoju, kad tikrai esu bloga blogerė (žavus žodžių skambesys). Būna puolu prie kelių šampūnų ar atsisuku 6 tušus vienu metu, bet pasitaiko ir atvejų, kai priemonės labai ilgai laukia savo eilės. Pvz., ypatingas “Skincode” kapsules (jos priklauso prabangesnei jų “Exclusive” serijai) turiu nuo pavasario. Bet orai pas mus buvo karšti ir aš visiškai nenorėjau bandyti. O ir per pristatymą sakė, kad ši priemonė tobula ruošiantis į vakarėlius, vasarą irgi tokių nebuvo, tad tik atėjus rudeniui aš atsilupau induką. Taip, man buvo įdomu ir anksčiau, bet aš potencialiai gerą daiktą noriu mėginti palankiausiomis sąlygomis, kuomet jo reikia realiai, kad ir prieš minėtą vakarėlį, o ne pasitepu eilinę dieną, mhm, fainas, ir toliau sėdžiu su chalatu neplanuodama net nosies į lauką kišti.

Aprašymas:

“Skincode Cellular Perfect Skin Capsules” veido serumas. Tobula oda… vienoje mažoje kapsulėje daugelio odos problemų sprendimas. Kapsulėse slypi prabangus, šilkinės tekstūros serumas, kuris pagerina odos elastingumą, apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, ramina ir regeneruoja bei palaiko tinkamą drėgmės lygį odoje. Naudojant šį serumą oda tampa švelni lyg aksomas ir atrodo nuostabiai skaisti.

Sudėties rasti nepavyko. Ant mano turimo indelio tokios informacijos nėra, internete pas gamintoją radau tik tiek: Active ingredients: Polyphenol from grape seed extract, Phospholipids, Hyaluronic acid, Ginseng root extract, Centella asiatica, Everlasting extract.

Aš turiu 5ml indelį (prekyboje yra 5 ir 15 ml). Gal atrodo mažai, bet jis talpina 14 kapsulių. Pakuotė stiklinė, sunki (taip pat sunkus ir dangtelis), maloni laikyti.

Nusignybia lengvai. Pats serumas nėra skystas, labai lengvo kapo, gelsvos spalvos, nuotraukoje kažkaip atrodo net tamsesnis. Tepant jaučiasi, kad jame tikrai turėtų būti silikono, nes oda tampa švelni švelni. Tiesa, kad iš karto atrodo kiek dailiau, nes pasislepia šepretojimai (aš pastoviai jų turiu aplink nosį), atsiranda sudrėkintos, putlesnės odos jausmas, atrodo, kad ir raukšlelės mažiau matosi, matyt neblogas užpildas :D. Vienos kapsulės pilnai pakanka padengti visą veidą ir dar rankoms lieka.

Makiažas ant viršaus gula be problemų, dėl paslėptų šerpetojimų jis ir kiek dailiau atrodo.

Įdomios man šios žuvytės. Kiekvienai dienai kaip ir nereikia, bet kartais ta saviapgaulė, kad sutepsiu kapsulę ir būsiu graži, labai praverčia. Daugiau morališkai. Neblogų dekoratyvinių savybių tikrai turi.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Kristiana” ir “Kosmada” parduotuvėse. 5ml kainuoja 38,98 EUR, 15ml – 77 EUR (šiuo metu 61.60 EUR).

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).